Jump to content
Dogomania

Skarpeta Łowicka - ROZLICZONA - zamykamy.


mamanabank

Recommended Posts

[SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2][U][B][SIZE=4][COLOR=Red]W skarpecie jest 2961,80zł

[/COLOR][/SIZE][/B][/U][B][SIZE=4][COLOR=Red][COLOR=black][SIZE=2]z czego 195zł w gotówce u Romki


Dary, które otrzymałyśmy przed świętami od Andzike

35kg Puffi
13kg Puriny dla szczeniąt
6kg karmy dla kotów
16kg Chappi
3kg Winner
2 duże torby ręczników i prześcieradeł
kołnierz pooperacyjny dla psa

Bardzo dziękujemy :loveu:
[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja zapłaciłam wczoraj w lecznicy 107zł:badanie krwi Leona,leki dla Florci i krople do oczu dla Arktika...poprosiłam o fakturę,resztę czyli 88zł,przekażę przelewem bezpośrednio na konto Figi do skarpety do skarpety.Figa jak dostaniesz to potwierdż...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']A skarpeta dodatkowo wzbogaciła się o 200zł,wszystko to dary rzeczowe w postaci 45 kg karmy Canaillou oraz 2 rękawic gumowych do masażu.Dary te są od Pani Prezes Intermarche.Mamanabank wpisz do skarpety.Dodam,ze z rękawic pewnie ucieszy się Kajka,bo juz dawno chciała ,zeby były takie na wyposażeniu wolontariuszek...rękawice te moga takze słuzyc do wyczesywania psiaków gładkowłosych.Karma w częsci jest karmą dla psiaków aktywnych,pewnie skorzysta z niej Leon.KAJU,RĘKAWICE BĘDĄ ZAWSZE W PLECAKU,KTÓRY WOŻĘ W SAMOCHODZIE![/QUOTE]


[B]Od kogo[/B]? Jak mam zapisać te dary, mam kłopot :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']Te akurat są od p.Prezes Intermarche...napisałam u góry.[/QUOTE]

Wiem, wiem, tylko nie wiedziałam czy tak właśnie mam to zapisać, dziękuję za wyjaśnienie :-)


[quote name='Romka']A 20zł ode mnie za obrazek sprzedany na allegro dodałaś...czytam tylko ostanie posty zaznaczam...[/QUOTE]:
[quote name='argusiowa']u mnie jest 20zł do skarpety ze sprzedaży obrazu Romki na allegro figa podeslij mi nr konta bo wcieło jak zwykle mi[/QUOTE]


argusiowa miała przelać do Figi, jak Figa zaksięguje dopiszę :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']A ja zapłaciłam wczoraj w lecznicy 107zł:badanie krwi Leona,leki dla Florci i krople do oczu dla Arktika...poprosiłam o fakturę,resztę czyli 88zł,przekażę przelewem bezpośrednio na konto Figi do skarpety do skarpety.Figa jak dostaniesz to potwierdż...[/QUOTE]

OK, już odejmuję [B]107zł[/B]

Link to comment
Share on other sites

proszę odjąć [COLOR=red][B]90 zł[/B][/COLOR] przelałam Argusiowej na BOJKĘ i ma przelać do Sylwiaso, dziś wyslę nr do Argusiowej ;-) Ja już zapisuję w przelewach definiowanych, bo tez mi nr wcinało.

Edit i proszę odjąć [COLOR=red][B]224 zł[/B][/COLOR] za hotel Arktika, płacić będziemy 250zł, ale odjęłam za 4 dni, czyli 26 zł.

Link to comment
Share on other sites

Kupiłam żwirek za 7zł dla kota,którego znalazła dziś rano Mamanabank i zaniosła do p.doktor do lecznicy...Mamanabank npisz coś więcej o kocie.A zatem z [B]kwoty 88z[/B]ł,które mam przekazać do skarpety [B]odejmuję 7zł[/B] i do Figi trafi[B] 81zł.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']Kupiłam żwirek za 7zł dla kota,którego znalazła dziś rano Mamanabank i zaniosła do p.doktor do lecznicy...Mamanabank npisz coś więcej o kocie.A zatem z [B]kwoty 88z[/B]ł,które mam przekazać do skarpety [B]odejmuję 7zł[/B] i do Figi trafi[B] 81zł.[/B][/QUOTE]

Znalazłam to jest za dużo powiedziane, on po prostu przyszedł do nas do domu, usiadł na progu i poczekał aż mu otworzę drzwi :-) Wzięłam biedaka pod pachę, włożyłam do kontenerka, żeby go psy nie zjadły, a bardzo miały ochotę (!) i czekałam na zmiłowanie pańskie ze strony p.Mai :-) która zgodziła się zaopiekować czarnuszkiem :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mamanabank']Znalazłam to jest za dużo powiedziane, on po prostu przyszedł do nas do domu, usiadł na progu i poczekał aż mu otworzę drzwi :-) Wzięłam biedaka pod pachę, włożyłam do kontenerka, żeby go psy nie zjadły, a bardzo miały ochotę (!) i czekałam na zmiłowanie pańskie ze strony p.Mai :-) która zgodziła się zaopiekować czarnuszkiem :-)[/QUOTE]

He,he, to zupełnie jak u mnie. Wyszłam pewnego dnia z domu, zeszłam pół piętra (mieszkam na trzecim piętrze) i zobaczyłam kociaka. Wcale nie był zdziczały, wystarczyło, że się nad nim pochyliłam, a już zaczął mruczeć. Biedactwo szukało domu. Też wzięłam pod pachę i zaniosłam do domu. Kocisko (chyba kotka) jest całe czarne. Futerko miała czyste, ale była przerażliwie chuda. Wzięłam ją z myślą o tym, żeby ją odkarmić i znależć jej dom. Niestety, nie tak łatwo znależć dom i koteczka do tej pory jest u mnie, a znalazłam ją 27 pażdziernika.

Link to comment
Share on other sites

Na wątku głównym napisałam,ze dostałyśmy od Jolusi książki na bazarek sztuk 8 i szeleczki do jazdy samochodem dla dużego psa.:lol:Książki są świetnie wydane,traktują albo o gotowaniu albo o odchudzaniu...;)nie widzę zachwytów i podziękowań dla Jolusi...:mad:kiedy my zrobimy ten bazarek...czasu brakuje,masakra.:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']Na wątku głównym napisałam,ze dostałyśmy od Jolusi książki na bazarek sztuk 8 i szeleczki do jazdy samochodem dla dużego psa.:lol:Książki są świetnie wydane,traktują albo o gotowaniu albo o odchudzaniu...;)nie widzę zachwytów i podziękowań dla Jolusi...:mad:kiedy my zrobimy ten bazarek...czasu brakuje,masakra.:shake:[/QUOTE]

Eee tam...zaraz podziękowania. Najważniejsze, żeby na potrzeby psiaków było dodatkowo parę groszy.

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=red]przepraszam za offa[/COLOR][SIZE=3]
[FONT=Verdana][SIZE=2]chciałam zaprosić na bazarek prowadzony przeze mnie na opłacenie DT Luny[/SIZE][/FONT][/SIZE][/B] [FONT=Calibri][B][FONT=Verdana][SIZE=2]może znajdziesz dla siebie cos ciekawego ...[/SIZE][/FONT][/B][/FONT]
[FONT=Calibri][B][FONT=Verdana][SIZE=2]polecisz jakiejś osobie ...[/SIZE][/FONT][/B][/FONT]
[FONT=Calibri][B][FONT=Verdana][SIZE=2]lub chociaż pomożesz mi w jego podnoszeniu ;-) [/SIZE][/FONT][/B][/FONT]
[FONT=Calibri][FONT=Verdana][SIZE=2][URL="http://www.dogomania.pl/threads/199547-***-R%C3%B3%C5%BCne-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-r%C3%B3%C5%BCnych-wiekowo-na-DT-dla-LUNY-do-21.01"]http://www.dogomania.pl/threads/1995...-LUNY-do-21.01[/URL][/SIZE][/FONT][/FONT]

[FONT=Calibri][B][FONT=Verdana][SIZE=2]oraz na bazarek cegiełkowy - Gufiemu brakuje dosłownie wszystkiego....[/SIZE][/FONT][/B][/FONT]
[FONT=Calibri][FONT=Verdana][SIZE=2][URL="http://www.dogomania.pl/threads/199565-Gufi-b%C5%82aga-o-wsparcie-%21%21%21-choroba-sk%C3%B3ry-brak-funduszy-na-DT-cegie%C5%82kowy-do-21.01"]http://www.dogomania.pl/threads/199565-Gufi-b%C5%82aga-o-wsparcie-!!!-choroba-sk%C3%B3ry-brak-funduszy-na-DT-cegie%C5%82kowy-do-21.01[/URL][/SIZE][/FONT][/FONT]
[FONT=Calibri][B][FONT=Verdana][SIZE=2]Z góry gorąco dziękuję [/SIZE][/FONT][/B][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jolusia']Eee tam...zaraz podziękowania. Najważniejsze, żeby na potrzeby psiaków było dodatkowo parę groszy.[/QUOTE]

A właśnie, że tak podziękowania się należą, Romka ma rację. Bardzo dziękujemy!

Zaktualizowałam post rozliczeniowy (wydatki)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...