Jump to content
Dogomania

Królinia

Members
 • Content Count

  84
 • Joined

 • Last visited

About Królinia

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 11/02/2002

Contact Methods

 • Skype
  bondulka20

Converted

 • Biography
  Królik
 • Location
  Kto ma wiedzieć ten wie !
 • Interests
  Kynologia, psy, króliki itp.
 • Occupation
  No nie ma

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. [IMG]http://ggmania.eu/Emo/emoty_duze/zwierzaki/kotbl.gif[/IMG] [IMG]http://ggmania.eu/Emo/emoty_duze/zwierzaki/piesek2.gif[/IMG] [IMG]http://ggmania.eu/Emo/emoty_duze/zwierzaki/piesek.gif[/IMG] [SIZE="7"]Dejluniu to dla CIEBIE[/SIZE] :loveu::loveu:
 2. [IMG]http://ggmania.eu/Emo/emoty_duze/Linux/137_ILove_Linux_ggMania_Eu.png[/IMG] [SIZE="5"][COLOR="blue"]Dejluniu przesyłam ci Myszkę-Miki :)[/COLOR][/SIZE] :angel::loveu::megagrin:
 3. [IMG]http://ggmania.eu/Emo/emoty_duze/zwierzaki/piesek2.gif[/IMG] Tęsknie ...
 4. Już niedługo wystawa nie mogę się doczekać :D
 5. [IMG]http://storage2.pho.to/images/2/D9/24CFB00F-F313-4F31-8D9F-232991A42F7D.gif[/IMG] [B][SIZE="5"]ci co odeszli łzy wypełniły oczy me myślałem dziś o tych co odeszli w ciszy mrok już ich nie ma a po nich została tylko cisza i choć ich serca nie biją już i choć ich nie ma to cisza szepce że oni żyją nadal na serca mego dnie więc zasłucham się w ciszę może usłyszę znajomy głos[/SIZE][/B] :placz::candle::candle::candle: [SIZE="4"][B]Oddajmy też hołd tym co zginęli w Smoleńsku [*][/B][/SIZE]
 6. [*]...przeleciał ptak przepływa obłok upada liść kiełkuje ślaz i cisza jest na wysokościach i dymi mgłą katyński las... [*]
 7. [IMG]http://www.gifanimasyon.com/cicek2/22.gif[/IMG] Najserdeczniejsze życzenia zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy, smacznego jajka, mokrego dyngusa, a także odpoczynku w rodzinnym gronie. Niech każdy z nas wykorzysta ten czas jak najlepiej. Niech Wam Mili będzie wiosennie, słonecznie, świątecznlel Niech cieszą Wasze oczy kolorowe pisanki i wielkanocne barankll Niech się w śmigus-dyngus woda na Was leje, a wielkanocny zając przyniesie radość i nadzieję. Oby zdrowie dopisało i jajeczko smakowało, by szyneczka nie tuczyła, a Lm os (erka była miła, a zajączek uśmiechnięty - przyniósł wreszcie te prezenty! :cool1::cool1:
 8. [SIZE="4"][COLOR="red"]Dejlunia popatrz Wiosna ...[/COLOR] [/SIZE] [IMG]http://www.gifanimasyon.com/multi/manzara104.gif[/IMG] [SIZE="4"][COLOR="blue"]wiosna w odwiecznym cyklu jest pora na sen to wiara w spełnienie nadaje mu sens pąki pęcznieją soczystym spragnieniem nabrzmiałe od westchnień zmieniają się w kwiat łąki falują jak muślin zieleni utkany wiatrem, szeptem ciepłem warg za oknem wiosna, znów zapach poranka odurza zmysły, świat ma świeży smak ziemia gotowa podnieść nowe brzemię z głębin uśpienia gdzie bieli się czas szczęście jak deszcz płynący po szybie struga rozbita na maleńkie krople powoli wypełnia , roztapia, tężeje nową nadzieją w sercu jeszcze raz[/COLOR][/SIZE] :multi::multi:
 9. [IMG]http://photofunia.com/output/1/1/c/7/x/c7xhB78qjfCvC29rcLGiow.gif[/IMG] [SIZE="5"]Dejluniu ...[/SIZE] [SIZE="5"]Już znikają sople z dachu, kurczy się bałwanek duży, coraz mniejszy, zasmucony, pewnie słonko mu nie służy. Wiosnę ! wiosnę ! widać wszędzie, czuć jej ciepłe wiatru tchnienie, śnieg zamienił się w kałuże, zima poszła w zapomnienie. Wokół słychać ptaków trele, już zielono na polanie, pięknie się zrobiło w lesie, wiosna przyszła niespodzianie. Przyfrunęły już bociany, powróciły też jaskółki, dzięcioł zaczął drzewa leczyć i kukają znów kukułki. Opuściły norki lisy, jeże, nawet borsuk mały by powitać Panią Wiosnę ale jej już nie spotkały. Widać jednak że tu była, pewnie mało czasu miała, wszystkie drzewa, wszystkie krzewy na zielono malowała. [/SIZE] [SIZE="5"]:multi::multi::multi::multi::multi: [/SIZE]
 10. Dziękuję ze będziecie na wystawie :) Może uda nam sie zobaczyć swoje pieski :)
 11. [IMG]http://frametoy.com/uploaded/frametoy_20100329155626RdnR.jpg[/IMG] Za niedługo Wielkanoc Kochana :multi::multi::multi: Jupi Dużo jajek Ci dam Mniam :cool3::cool3::cool3: Za niedugo przyjdę na Tęczowy Most na chwilę i was odwiedzę :)
 12. [IMG]http://www.frametoy.com/uploaded/frametoy_20100328070655jFrM.jpg[/IMG] [COLOR="purple"]Dejluniu trudno mi Ciebie zapomnieć :*[/COLOR]
 13. [IMG]http://www.frametoy.com/uploaded/frametoy_20100327072440aquK.jpg[/IMG] [SIZE=4][COLOR=SeaGreen]To tylko pies, tak mówisz... Tylko pies A ja Ci powiem Że pies to czasem więcej jest niż człowiek On nie ma duszy, mówisz... Popatrz jeszcze raz Psia dusza większa jest od psa I kiedy się uśmiechasz do niej Ona się huśta na ogonie a kiedy się pożegnać trzeba I psu czas iść do psiego nieba To niedaleko pies wyrusza Przecież przy Tobie jest psie niebo Z Tobą zostaje jego dusza...[/COLOR][/SIZE] [SIZE=5]Spieszmy się kochać zwierzaki, tak szybko odchodzą[/SIZE] [SIZE=4][COLOR=RoyalBlue]Tęsknie ....[/COLOR] [/SIZE]:placz::placz::placz::placz:
×
×
 • Create New...