Jump to content
Dogomania

IPO Warszawa?


Panczo

Recommended Posts

Witam,

chciał bym się dowiedzieć gdzie w Warszawie znajdę dobrą szkołę dla psów, chciał bym chodzić z moim dobermankiem na szkolenie i może zająć się tym sportem na poważnie, przynajmniej zobaczyć czy to dla nas. Poleci mi ktoś jakąś szkołę?

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Cześć Panczo.
Widzę że chyba z tego samego miasta jesteśmy.
Ja ze swoim Dobermanem jeżdżę do Martina, rewelacyjny człowiek, zna Dobermany, jest utytułowanym pozorantem i zawodnikiem w IPO, sam szkoli swoje ONki i Maliniaka. Do Dobermana nie każdy pozorant się nadaje, Martin jest jak strzał w 10tkę.
Szkolenia prowadzi trochę za Piasecznem jadąc w stronę Grójca. Jak chcesz możemy wykonać pewną synchronizację i razem jeździć do niego. Ponadto wiele elemenów z obrony robię sam ze swoim psiakiem, mam spore podwórko więc i miejsca do tego. Mam pewne "plany rozwojowe" więc jak jesteś zainteresowany i masz nadzieje IPOwskie to odezwij się jakoś się umówimy i wspólnie pobawimy :-)

Link to comment
Share on other sites

W dniach 16 17 18 kwietnia Matrin i Magda organizuja [B]Dni Otwarte Szkoleniowe[/B] bedzie mozna zajrzec z pieskami . Z pytaniami prosze zglaszac sie do mnie bo zobowiazalam sie ze pomoge w organizacji , bo bardzo mi na takich dniach zalezy .
Mysle ze dam jeszcze ogloszenie w oddzielnym watku , ale poki co skoro zajrzalam tutaj to pisze .
Liczba psow bedzie ograniczona , chetnych juz jest duzo , tym bardziej zapraszam .
Mozna pisac na meila
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

Pancho i Black S mam nadzieje ze zapiszecie sie , bylyby 4 dobermany poki co jestem sama z moimi dwoma .

Dodam jeszcze bo nie wiem czy wiecie ze w Mairoslawicach kolo Wroclawia organizwane sa Dni Dobermana nanajblizsze miejsca sa juz zajete z tego co wiem , ale beda kolejne .
Warto pojechac .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Patrzac teraz za okno mozna miec watpliwosci ekhmmm , na szczescie czasu jeszcze troche i naprawde miejmy nadzieje , ze bedzie cieplo , ze sie da przy grilu i ognisku pobiesiadowac .
Do zobaczenia .
I zapraszam , jest jeszcze kilka miejsc .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...