Jump to content
Dogomania

Maleńka Elcia szczeniaczek szuka domu JUż nieaktualne Elcia już ma dom


vega17

Recommended Posts

[quote name='vega17']hej marcel jest już w kielcachc, kolezanka po niego byla, ale znow mam chętna osobe do krakowa, biedaczek, bedzie kursował w tą i spowrotem, eh. ale cóż do dla jego dobra:)[/QUOTE]

a domek sprawdzony - może nie macie doświadczenia w sprawdzaniu domków i dlatego on tak wraca...przecież można poprosić kogoś bardziej doświadczonego w adopcjach...czy wydajecie "na oko"?

Link to comment
Share on other sites

nie to nie chodzi o to, domki sa okej, na poczatku mlode malzenstwo, mieli kiedys DT wiec mowimy spoko, normalni sympatyczni ludzie, na drugi dzien sie okzala ze kroliczek sie boi to co zrobic, tzreba bylo po niego jechac, w miedzy czasie napatoczyla sie pani, kolezanka jak juz byla w kraku to p[ojedzie , tez do m spoko, a tu pani sobie przypoomniala ze do szpitala idzie, bo poza tym zadnych "zwrotow" nie bylo

Link to comment
Share on other sites

a masz kogos na te male psiaczki???to trzeba bylo tak od razu, w ogole to myslalm ze jedna dziewczyna sie zdecyduje z krakowa na marcela ale jak jej powiedzialam o wizycie przedadopcyjnej to sie chyba wycofala, wiec jak cos to znow 3 (marcel, elcia i gabi)sa do wzięcia.

Link to comment
Share on other sites

Vega musicie ogłaszać intensywnie szczeniorki...domki same się nie zgłoszą...
tu w tym poście masz spis stron na których ja ogłaszam i z których jest odzew:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/112282-ALARM-Kielce-A-wiAE-tokrzyskie-prosimy-o-POMOC-FINANSOWAE-OGA-OSZENIA-aktualiz-str-1/page2[/url]

Link to comment
Share on other sites

sorki Vega...ale nie podobają mi się takie adopcje na już...dzisiaj rano pisałaś, ze koleżanka sobie z nimi nie radzi, a teraz, ze poszły do domków - na dodatek sprawdzonych - kiedy????tak szybko??? - i do tego nie w Kielcach a w Krakowie...


a my szukamy transportu do Krakowa i jakoś nie możemy tak szybko znaleźć...

Link to comment
Share on other sites

nie radzi w takim sensie że ma 6 psów w domu, a ona oprócz tego że rozmawia ze mna, od kilku dni siedziala w Kraku bo zaginął pies i ona go szukała, poza tym ona ma kolezanki w Krakowie które domy sprawdziły, także nie ma się co martwić, uwierzcie mi ona nie da psa byle komu,
a o transorcie nic nie mowicie, poza tym jak my załatwiamy "nasze " adocpje co zawsze z kosztami transportu

Link to comment
Share on other sites

a co do tego gdzie trafiły z kielc, niestety ogłoszenia wisiały na gumtrre kraków i z tego co już widziałam najwięcej osób stamtąd dzwoni, raz w tygodniu robie ogłoszenia do anonsów i niestety zainteresowania nie ma, poza tym u mnie w Pińcziwe ogłoszenie wisi od połowy grudnia i odzewu też nie ma, na stronach internetowych w Busku , w Staszowie i Pińczowie, niestety też nic, przykro mi ale na ludzi nic nie mogę poradzić że są tacy a nie inni. I tak jak wspominałam, nie wozimy psów za darmo tylko za zwrot kosztów dojazdu inaczej byśmy zbankrutowały obie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...