Jump to content
Dogomania

Borys - poharatany pysk nie jest już sam. Ma swojego "ludzia" - Beatę


kosu32

Recommended Posts

[CENTER][B]Z małym poślizgiem ale zgodnie z obietnicą zapraszam na bazarek dla Borysa ;)[/B]

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/186116-Na-utrzymanie-Borysa-w-DT-do-11.06-karteczkow-scrapbookingowo?p=14723480#post14723480[/URL]

[IMG]http://lh5.ggpht.com/_oHuqh2PJuJM/S_cZsBVhQgI/AAAAAAAADmw/dj1SLnH_qxY/P1360426.JPG[/IMG]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 856
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

My mieszkamy na górce przy Parku Skaryszewskim, to dość wysoko. Ale w samym parku potoczki wyrażnie przybrały, ale nie wylały. Rok temu na łące było wielkie jezioro, teraz są pojedyncze, rozległe oczka. Psy lubią się tam rozkładać dla ochłody po gonitwie za piłką. A Borysek dziś miał robione nowe zdjęcia-mam nadzieję że coś z tego materiału ujrzy na dniach światło dzienne

Link to comment
Share on other sites

hehe moja modziez mnie rozwala , w sumie to wiedzialam ze wlasnie takie beda reakcje ;p
zadzwonilam najpierw do mlodszej z informacja ,ze szkoy zamkniete w poniedzialek na co uslyszalam " taaaa ?? naprawde?? ale zajeb....e"
zadzwonilam do starszej z ta sama info i uslyszlam " no chyba sobie zartujesz??!! go...o mnie to obchodzi ,ja jade do szkoly , angielski na 5 musze zaliczyc"

Link to comment
Share on other sites

Czekamy na zdjęcia w takim razie:p

[quote name='NiJaSe']hehe moja modziez mnie rozwala , w sumie to wiedzialam ze wlasnie takie beda reakcje ;p
zadzwonilam najpierw do mlodszej z informacja ,ze szkoy zamkniete w poniedzialek na co uslyszalam " taaaa ?? naprawde?? ale zajeb....e"
zadzwonilam do starszej z ta sama info i uslyszlam " no chyba sobie zartujesz??!! go...o mnie to obchodzi ,ja jade do szkoly , angielski na 5 musze zaliczyc"[/QUOTE]
Hehehe... no widzisz, ja bym się z tej wiadomości ucieszyła gdyby nie to, że mam wakacje :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asinek5']Jak ja mam umieścić bannerek Borysa z wejściem na jego wątek na innych wątkach dogomanii? Coś Kosu32 mówiła-prawą myszką klikam na niego i co potem?[/QUOTE]
możesz przeciągnąć po banerku lewym przyciskiem myszy , zrobi Ci się niebieskawy , naciskasz wtedy ctrl+c idziesz tam gdzie go chcesz wstawić, naciskasz ctrl+v ... i masz :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudzia-Bianca'][CENTER][B]Z małym poślizgiem ale zgodnie z obietnicą zapraszam na bazarek dla Borysa ;)[/B]

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/186116-Na-utrzymanie-Borysa-w-DT-do-11.06-karteczkow-scrapbookingowo?p=14723480#post14723480[/URL]

[IMG]http://lh5.ggpht.com/_oHuqh2PJuJM/S_cZsBVhQgI/AAAAAAAADmw/dj1SLnH_qxY/P1360426.JPG[/IMG]
[/CENTER][/QUOTE]

[B]Rudzia-Bianca[/B]

DZIĘKUJEMY !!! :) :) :)

Zaraz zamelduję się na Twoim bazarku i zobaczę jakie cuda tym razem wykonałaś :)

To Dogo mnie dziś rozwala... trzy razy się logowałam i nic - MASAKRA !!!
Muszę poczytać ostatnie posty, bo od piątku nie było mnie w necie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asinek5']Jak ja mam umieścić bannerek Borysa z wejściem na jego wątek na innych wątkach dogomanii? Coś Kosu32 mówiła-prawą myszką klikam na niego i co potem?[/QUOTE]

[B]Asiu[/B]

Zaraz podeślę Ci instrukcję obsługi a propos zamieszczania banerka w swojej sygnaturze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudzia-Bianca']Kosu bazarek na razie kiepski , ale jak coś ruszy to dorobię kartek ...[/QUOTE]

Już się zameldowałam :)
Teraz trzeba ludzi zwołać by te cudeńka licytowali i Boryskowy budżet podrepelowali :) (i wcale nie czuję jak rymuję ...)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...