Jump to content
Dogomania

Rudi który już tyle przeżył w swoim krotkim życiu jest w DS w Obornikach!!


Tola^^

Recommended Posts

O Boże,mozna trochę odetchąć.Ten psiak ma szczęście.Nie wyglądalo to wszystko dobrze.Czytalam wątek,ale nie ogarnialam sytuacji wobec innych psich bied.Skąd ta pani się tak nagle wzięla? Ludzie o wielkich sercach dla psiaków nie chodzą gromadami po ulicy.Mam nadzieję,że będzie dobrze.Tia,napisz,gdy dowiesz się coś więcej.Wszyscy czekamy.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 237
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Tia']Cioteczki nie uwierzycie nasz kochany Rudi :multi:[B]znalazł DOM[/B]:multi::multi: jakaś pani o wielkim sercu wzięła go do swojego domku:multi: Wcześniej pisałam, że Rudiemu zrobiło się coś na szyi okazało się, że jest to olbrzymi krwiak...ale nowa właścicielka będzie go leczyć:loveu::loveu:
Koleżanka ma iść sprawdzić jak się miewa Rudi więc jak dostane od niej jakieś nowe wiadomości o nim to napiszę a może nawet zdjęcia:)
ALe się cieszę że mu się udało:multi::multi:[/QUOTE]

Ojej, to cudownie :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

rozmawiałam z pania od rudiego, opowiadalam o moich tymczasach i stwierdzilismy razem ze ona tez bedzie miec dt, wiec rudiemu tez bedziemy szukac DS jak dojdzie do siebie, w schronie został pogryzinoy i ma ogromnego krwiaka na szyi, pekł mu wczoraj, dostaje antybiotyki i codziennie jest u naszego TOZowskiego weta.
Mysle ze tak bedzie lepiej, pani jest super, dt zawsze potrzebne a Rudi to piekny moldy psiaczek wiec i ds sie znajdzie.
Leze chora ale postaram sie w weekend ja odwiedzic i porobic foty do ogłoszeń.
Ale ogolnie rudi duzo lepiej wyglada, przytył, ładniejszy jest, siersc juz inna, naprawde to tylko kilka dnia ale jest róznica ogromna, widac ze jest kochany

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ana666']rozmawiałam z pania od rudiego, opowiadalam o moich tymczasach i stwierdzilismy razem ze ona tez bedzie miec dt, wiec rudiemu tez bedziemy szukac DS jak dojdzie do siebie, w schronie został pogryzinoy i ma ogromnego krwiaka na szyi, pekł mu wczoraj, dostaje antybiotyki i codziennie jest u naszego TOZowskiego weta.
Mysle ze tak bedzie lepiej, pani jest super, dt zawsze potrzebne a Rudi to piekny moldy psiaczek wiec i ds sie znajdzie.
Leze chora ale postaram sie w weekend ja odwiedzic i porobic foty do ogłoszeń.
Ale ogolnie rudi duzo lepiej wyglada, przytył, ładniejszy jest, siersc juz inna, naprawde to tylko kilka dnia ale jest róznica ogromna, widac ze jest kochany[/QUOTE]

No to cudownie ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

[quote name='Tola^^']Niestety nie ma żadnych wieści z nowego domu :([/QUOTE]

No to szkoda.... Miejmy nadzieję,że psiak jest szczęśliwy...Nie można go odwiedzić? Ktoś się deklarował na wątku, że odwiedzi Rudiego. Domek nie zgadza się na wizytę ? Uradowałoby nasze oczy i serca zdjęcie zadowolonego z losu psiaka..

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...