Jump to content
Dogomania

ALMA - piękna, młoda zamojszczanka a'la dalmat / wyżeł już we wspaniałym domu ;)


Marlena:)

Recommended Posts

[quote name='agusiazet']Marlenko napisz, czy potrzebujecie jakieś ubrania, bieliznę, dresy?[/QUOTE]

Ja wysyłam paczuszkę dla Marleny, ciuchy i środki czystości, na adres podany przez Tolę :) Także Marleno - odbierzesz rzeczy u P. Janiny :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 563
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bardzo współczuję Marlenie i psiakom -tyle na razie mogę.przykro.-trzymajcie się

czy potrzebne są oprócz w/w rzeczy koce oraz nie wiem jak to ogółem nazwać kubki,miski naczynia itd,coś w czym na szybko i w takich warunkach można przygotowć jedzenie,grzałki dp zagotowania wody?a butle turystyczne z palnikami ?

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje za wszystko i tutaj - wszystkim! Bez wyjątku...
W szczególności jednak Emirowi za wielki transport darów, który dzisiaj dotarł - góry darów dla ludzi i darów dla zwierzaków!! To uratuje życie wielu zwierzętom i ludziom..

Dane do przelewy dla "moich" psów:
Fundacja dla Ratowania Zwierząt Bezdomnych "EMIR"
Oddział, ul. Słoneczna 4, 96-321 Żabia Wola
Bank Śląski O/Grodzisk Maz.
88 1050 1924 1000 0022 6878 6056

Dziś Tomasz zabrał do siedziby Emira podhalana z mostu, malucha ze złamaną łapą i bezdomnego psa w typie rottka, który błąkał się w miejscu, gdzie teraz woda po dach - będzie szukał domu. Poza nimi jest u nas kilkadziesiąt bezdomnych psów - każda pomoc mile widziana.

Link to comment
Share on other sites

Marleno całym sercem jesteśmy z Wami i chciałoby sie tak wiele, mogę sobie tylko wyobrazić ten obraz tragedii i on sam już mnie przytłacza, a tam na miejscu...
Prześle jakieś rzeczy dla dzieciaków, bo moje starsze i mam trochę różnych już za małych ubrań, pisz o wszystkim czego potrzeba to będziemy mieli lepszą orientację, co zbierać... Rozgłaszam po znajomych...

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][COLOR=Red][B]Jakby ktos szukał "super hoteliku u AlinyS" to bardzo proszę adresik, rozsyłajcie gdzie się da:[/B][/COLOR][/SIZE]


[URL="http://www.dogomania.pl/threads/148872-DOMOWY-Hotelik-dla-ps%C3%B3w.-Brak-miejsc/page32"]http://www.dogomania.pl/threads/148872-DOMOWY-Hotelik-dla-psów.-Brak-miejsc/page32[/URL][URL="http://www.dogomania.148872-DOMOWY-Hotelik-dla-ps%C3%B3w.-Brak-miejsc/page32"][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico']Marlena, możesz mi podać swój adres na pw, gdzie mogę przesłać ubrania i karmę?

Rozumiem, że ubrania mogą być w każdym rozmiarze? Czy są jakieś rozmiary konkretnie potrzebne?[/QUOTE]

Tak, potrzebne wszystkie rozmiary, ale głównie dziecięce - małe, takie na dzieciaki w wieku od 4 - 9 lat, bo one cierpią teraz najbardziej.
Noi potrzebne środki czystości, mopy (kije zakupie ja) , miotły, szmaty do podłogi, proszki, płyny, preparaty odkażające - ale rozumiem, że tego paczką sie przesłac nie da, bo jest ciezkie. Pisze ogólnikowo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marlena:)']Tak, potrzebne wszystkie rozmiary, ale głównie dziecięce - małe, takie na dzieciaki w wieku od 4 - 9 lat, bo one cierpią teraz najbardziej.
Noi potrzebne środki czystości, mopy (kije zakupie ja) , miotły, szmaty do podłogi, proszki, płyny, preparaty odkażające - ale rozumiem, że tego paczką sie przesłac nie da, bo jest ciezkie. Pisze ogólnikowo.[/QUOTE]

A ja Wam też spakowałam szampony, takie na kilka razy do użytku, mam nadzieję, że się przydadzą ;)

Link to comment
Share on other sites

cyt.GuniaP - Znalazlam na innym wątku :
Frotka pisze :
[COLOR=#000000][FONT=Arial]W SOKOLNIKACH w kilku gospodarstwach na strychach są psy, którym od 7 dni nikt nie podał jedzenia. Jest tam też koń który od 7 dni utrzymuje się w wodzie. Mam konkretne adresy. Sprawa jest sprawdzona. Proszę o pomoc. Kontakt do mnie: 604 933 031 lub [/FONT][/COLOR][COLOR=#0000ff][FONT=Arial][U][email protected][/U][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny zamojskie-lepiej do transportu żeby paczki były już pozaklejane w pudełkach czy dopiero u zadry bedziemy układać tak żeby się zmieściło wszystko,mam zbiorkę min.szczotki z kijami i inne rożności

sytuacja sie rozwinęla-prosze o odpowiedź czy może byc karma dla psiaków sucha lub puszki firma bez znaczenia,uzywane ubrania dla nastolatkow chłopców w bardzo dobrym stanie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...