Jump to content
Dogomania

ALMA - piękna, młoda zamojszczanka a'la dalmat / wyżeł już we wspaniałym domu ;)


Marlena:)

Recommended Posts

  • Replies 563
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='asiaf1']Witam,
Byłam w potencjalnym domku dla Almy. Dla mnie ok. Sama dałabym tam swojego psiaka.
Mam nadzieję, że Alma będzie tam szczęśliwa:-)[/QUOTE]
Dzięki za wizytę:loveu:; teraz tylko transport...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marlena:)']Coo 'jak zawsze' ?? :lol:

Zmieniam tytuł - raz sie żyje :loveu:[/QUOTE]
Jak zwykle jak pytamy co potrzebne na już to odpowiadasz nic...., jak to nic przecież tam wszystko pływa! Czego jeszcze brakuje chemii do sprzątania, czy lepiej jedzenie?

Link to comment
Share on other sites

wiecie co, to że Marlenie "nic nie potrzeba"to chyba dla niej naturalne ,to ona do tej pory pomagała bidom i tak było jej dobrze dlatego tak trudno jej teraz przyjąć pomoc a tym bardzie konkretnie sprecyzować ,wcześniej wydawało mi się że to przecież tak łatwo powiedzieć że _np to i to..._ale tak dużo ludzi pyta że dla niej to masakra ,no niestety taki trudny czas nastał ,super Ze Alma w tym wszystkim znalazła domek ,a tym samym zrobiła miejsce dla kolejnej psiulki,choć dla Marleny pewnie wygodniej by było-to złe słowo-zająć się tymi które już dogląda i dokarmia a przecież weimy że ma ich tam mnóstwo,

Link to comment
Share on other sites

Mnie nie zalało - jak już pisałam wielokrotnie, dlatego piszę, że mi nic nie potrzeba. Pomoc potrzebna jest całej mojej zalanej rodzinie, jak pisaliscie środki czystości, środki odkażajace, karma dla zwierząt, ale również art spożywcze..

Link to comment
Share on other sites

Kupiłam na allegro 20 kg suchej psiej karmy, podałam adres Marleny i czekam na wysyłkę karmy do niej. Jak dojdzie już, to proszę dajcie znać;)

Cudownie, że Alma wreszcie będzie miała swój własny domek!:multi:

Link to comment
Share on other sites

A ja dziękuję agadzie i soni71 za pomoc w zbiorce darów i organizacji tego wszystkiego[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/Rose.gif[/IMG].
Bez nich nie byloby tego wszystkiego.
Współpraca z Wami dziewczyny to sama przyjemność

Link to comment
Share on other sites

Marlenko trzymaj się, przez dłuższy czas nie będzie mnie na Dogo, nie będę miała możliwości zaglądania tutaj, może sporadycznie mi się uda u kogoś skorzystać ale ogłaszać psiaków nie będę miała jak

Buziaki przesyłam:buzi:
jesteś niesamowitą Nastolatką!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...