Jump to content
Dogomania

Terier tybetański (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Nata

Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cześć!
No i byliśmy u doktora. Temperatury nie miała, ale gardło zaczerwienione i Pani doktor orzekła, że zapalenie noso-gardzieli. Powodem mogło być zarażenie się od Pusi plus resztę dołożyła nieszczęsna klimatyzacja. Pomimo tego, że Kropeczka miała humor i troszkę mniej "chrumkała" dostała zastrzyk z jakiegoś słabego antybiotyku i nadal ma dostawać rutinoscorbin (wcześniej jej podawałam). Zastrzyk musiał ją bardzo zaboleć, bo głośno krzyknęła. Przytuliłam mojego skarbusia, mało we mnie nie weszła tak do mnie przylgnęła. A Maćka zaczęła gryźć po rękach za to, że ją mocno trzymał. Ciekawe, co będzie we czwartek, bo czeka ją jeszcze jeden zastrzyk. Na wieczornym spacerze zemściła się na Pusi (chyba za te zarazki), bo bardzo gryzła Pusię za uszy, aż ta mocno skamlała. Dzisiaj już jest zimny nosek i jeszcze większa chęć do rozrabiania, może już nie będzie się mściła na Pusi, tylko powariują jak zwykle. Kamień z serca mi spadł, bo bardzo się martwiłam.
Pozdrawiamy.

Link to comment
Share on other sites

Chyba dalismy za duze zdjecie Wind ?

Wszystkie maluchy po nim maja taka gesta i prosta prawie do ziemi sierśc.
Widziałam na zdjeciach rowniez jego siostre, ktora mieszka w Ameryce
i jest juz Ml.Champ. USA- :P :D podobna jest do brata -jest naprawde bardzo piekna !!

Link to comment
Share on other sites

[b]Genia,[/b]

Odrobine ;) :-)

Fajne zdjatko :-) Do fot szczesliwych psow na plazy mam wyjatkowy sentyment :-) Moj mieszczuch uwielbia piasek, morze i kopanie dziur w plazy! Czuje sie wtedy najszczesliwym psem pod sloncem :-)

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje dla Alexa :lol: A jak tam wystawa w Warszawie...bo nic nie pisalas???

Rodzice ja to bym Wam nie radzila narazie jechac nad morze ..ma lac i byc zimno dopiero w polowie przyszlego tygodnia ma sie ocieplic.Sama obserwuje pogode ,bo tez sie wybieramy nad morze.

Genia wstaw jakies fotki Mikiego...on jest taki sliczny a Ty go nam w ogole nie pokazujesz :roll:

Link to comment
Share on other sites

Eva, Kiwi dziękujemy za gratulacje :D
[quote name='Ki-wi']A jak tam wystawa w Warszawie...bo nic nie pisalas???[/quote]
Nie pisałam z kilku powodów - 1. mało czasu (tydzień temu broniłam swój kolejny tytuł :wink: ) 2. nie bardzo było o czym - Alex wprawdzie dostał doskonałą, lok 1. itd...., ale wg opinii sędziego jest zbyt chudy (nehubeny), powiedział, że czuć mu żebra itp. i CACIBa nie dostanie, więc nie weszliśmy na porównanie.
A co u was?? My też szykujemy się na wakacje - jedziemy do domku moich rodziców na Mazury :D Stadko już czeka. Najmłodsza jeszcze nie była. Ciekawe jak zareaguje na wodę. Pozdrawiam wszystkich. Do usłyszenia/zobaczenia za jakis czas.

Link to comment
Share on other sites

No tak.Pani Aniu ale zeby móc dostać CACIB-a najpierw trzeba miec ocenę doskonala ,złoto i CWC.od sedziego A CACIB-a wziął Gulden Z Dobrego Towarzystwa i wcale nie był przerośniety-chociaz byl dosć duzy.
, :D To taka mala też informacja dla naszych jeszcze poczatkujacych wystawców.


Ki-wi -postaram sie o zdjecia -jedziemy w niedziele na mazury na pare dni i bierzemy aparat. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Nie dokońca wiemy co dostał Alex -jaka ocenę-poniewaz był jedyny w swojej klasie .Ale napewno CWC -czyli wniosku na Champ.Pl. nie przyznal mu sedzia i nie tylko z powodu,ze był chudy.To nie jest wada-pies jest jeszcze bardzo młody i sie rozwija.
Takze w tej sytuacji nie mogl stanac do z :o adnego porownania.!

[color=blue][/color]

Link to comment
Share on other sites

Pani Jolu, bo w odpowiedzi na post chyba tak powinnam sie zwracać :wink: to jaki opis dostał mój pies?? Poprzednio Pani nie wiedziała.

[quote name='Genia']Wyniki wystawy w Warszawie.
Kl. Otwarta -Apollo Sam Magnetyzm -nie wiem co dostał.
[/quote] :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Genia']A CACIB-a wziął Gulden Z Dobrego Towarzystwa i wcale nie był przerośniety-chociaz byl dosć duzy.[/quote]

Gulden wcale nie jest duży, jest również dość szczupły, ale bardzo ładny i pięknie sie porusza. Należało się :D Gratuluję Ani raz jeszcze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maya&Alex']Eva, Kiwi dziękujemy za gratulacje :D
[quote name='Ki-wi']A jak tam wystawa w Warszawie...bo nic nie pisalas???[/quote]
Nie pisałam z kilku powodów - 1. mało czasu (tydzień temu broniłam swój kolejny tytuł :wink: ) 2. nie bardzo było o czym - Alex wprawdzie dostał doskonałą, lok 1. itd...., ale wg opinii sędziego jest zbyt chudy (nehubeny), powiedział, że czuć mu żebra itp. i CACIBa nie dostanie, więc nie weszliśmy na porównanie.
A co u was?? My też szykujemy się na wakacje - jedziemy do domku moich rodziców na Mazury :D Stadko już czeka. Najmłodsza jeszcze nie była. Ciekawe jak zareaguje na wodę. Pozdrawiam wszystkich. Do uNo wyszenia/zobaczenia za jakis czas.[/quote]


Tzn. Nie rozumiem dostał doskonala lok.1 itd. ??? i CACiB-a nie dostanie ??
Przeciez najpierw pies musi miec przyznany wniosek na Champ. PL. -
CWC
Czy Alex dostał ten wniosek ??? :wink:

Link to comment
Share on other sites

Nikt sie nie kloci tylko chcemy znać prawdziwe wyniki wystawy w Warszawie.
Pan sedzia Jancik nie przyznał res, CACIB-a
Najbardziej podobal mu sie Branco Masinial i on dostał BOB-a.!

A my dokladne opisy naszych TT. :jumpie:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Genia']Wind = ta mala sunia tam mieszka na stale-do plazy ma kilometr.
Te spacery odbywa prawie codziennie.

Mozna jej tylko pozazdroscic !! :Dog_run:[/quote]
Tak daleko to nie mamy na plaże. Może z 200 m.

A na sopocką wystawę może i ja wpadnę (pokibicować). Może z Yokuśką.
Ahoj

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Genia']Super !!
Mnie nie bedzie ale pewnie dziewczyny porobia duzo zdjec.!

Jestem bardzo ciekawa jak wyglada teraz mała amerykanka ? :D[/quote]
wygląda znakomicie :) super się zapowiada :)
Pozdrawiam
Villarica Siberians

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...