Jump to content
Dogomania

Chorzów dn. 10.09.2006r. Krajowa


Tomex

Recommended Posts

  • Replies 660
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No to juz wiecie,ze na naszej stronie sa wszytkie potrzebne szczegoly dotyczace wystawy,no moze oprocz prognozy pogody.Moge tylko przypomniec o sygnalizowanych przez Tomexa mozliwych utrudnieniach parkingowych co bardzo mnie niepoki ale wiem,ze nie mamy na to wiekszego wplywu.Ciesze sie,e wysoko ocenianicie nasze starania i mam nadzieje,ze tak pozostanie i 11 wrzesnia.
Pozdrawiam.Prezes.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']CACIBa też im damy? ;)

nawet plan ringów jest, super!
oby tylko pogoda dopisała!

Czy w Chorzowie będzie się gdzie schować przed słońcem/deszczem?
czy jest z tym problem?[/quote]
nad CACIBem to pomyślimy 11...;)
Jeśli chodzi o drzewa,to zależy na którym ringu będziesz - ale generanie są i to całkim sporo :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lazarus']No to juz wiecie,ze na naszej stronie sa wszytkie potrzebne szczegoly dotyczace wystawy,no moze oprocz prognozy pogody.Moge tylko przypomniec o sygnalizowanych przez Tomexa mozliwych utrudnieniach parkingowych co bardzo mnie niepoki ale wiem,ze nie mamy na to wiekszego wplywu.Ciesze sie,e wysoko ocenianicie nasze starania i mam nadzieje,ze tak pozostanie i 11 wrzesnia.
Pozdrawiam.Prezes.[/quote]
A co będzie 11 września?!:-o
Bo wystawa jest 10 września...
Prezesie drogi - co kombinujesz?
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tomex']Każdy Zwycięzca Rasy otrzyma pamiątkowy medal, a na chow-chowa czeka dodatkowo puchar - nagroda memoriałowa im. Marka Lecha (naszego zmarłego kolegi, hodowcy chow-chowów)[/quote]
Wiele o Panu Lechu słyszałam. Czyli ten co wygra rasę to dostanie 2 medale, tak ?
Szkoda że my możemy sobie tylko pomarzyć :roll: .

Link to comment
Share on other sites

Ja mam pytanie - jeśli jestem jedna, tzn. suka, którą wystawiam jest jedna w całej rasie, zakładając, że dostanie oc. doskonałą, to czy automatycznie wygrywa BOBa?
bo w Warszawie na międzynarodowej miała NSwR, psów nie było no i nie dostała Zw.Rasy :(
dlatego pytam.. bo na medalik to byśmy się zapatrzyły :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Ja mam pytanie - jeśli jestem jedna, tzn. suka, którą wystawiam jest jedna w całej rasie, zakładając, że dostanie oc. doskonałą, to czy automatycznie wygrywa BOBa?
bo w Warszawie na międzynarodowej miała NSwR, psów nie było no i nie dostała Zw.Rasy :(
dlatego pytam.. bo na medalik to byśmy się zapatrzyły :cool3:[/QUOTE]

Wszystko zależy od sędziego

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Ja mam pytanie - jeśli jestem jedna, tzn. suka, którą wystawiam jest jedna w całej rasie, zakładając, że dostanie oc. doskonałą, to czy automatycznie wygrywa BOBa?
bo w Warszawie na międzynarodowej miała NSwR, psów nie było no i nie dostała Zw.Rasy :(
dlatego pytam.. bo na medalik to byśmy się zapatrzyły :cool3:[/quote]
[B]Panienkabubu[/B] - nawet jak jest tylko jeden przedstawiciel rasy,to nie ma obowiązku, że dostanie medal złoty, juzż nie mówiąc o innych "wartościach", np. CWC, NSwR/NPwR lub BOB. Tak jak napisała Agasia: wszystko zależy od sędziego. Są tacy, co dają, nie bardzo przyglądając się danemu psu, a są tacy, co nawet ładnemu psu nie dadzą i tłumaczą to tym, że nie ma drugiego psa do porównania i już.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][B]Panienkabubu[/B] - nawet jak jest tylko jeden przedstawiciel rasy,to nie ma obowiązku, że dostanie medal złoty, juzż nie mówiąc o innych "wartościach", np. CWC, NSwR/NPwR lub BOB. Tak jak napisała Agasia: wszystko zależy od sędziego. Są tacy, co dają, nie bardzo przyglądając się danemu psu, a są tacy, co nawet ładnemu psu nie dadzą i tłumaczą to tym, że nie ma drugiego psa do porównania i już.
Pzdr.[/quote]

Ok rozumiem, dziękuję:)

W takim razie to szkoda, że nie mamy żadnej konkurencji... :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...