Jump to content
Dogomania

Amstaff Tyson. MA DOM! :D


Pinesk@

Recommended Posts

  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nowe zdjęcia :

[img]http://img194.imageshack.us/img194/8473/49144200.jpg[/img]

[img]http://img684.imageshack.us/img684/1504/81406895.jpg[/img]

[img]http://img696.imageshack.us/img696/5702/77053550.jpg[/img]

[img]http://img138.imageshack.us/img138/1538/69700985.jpg[/img]

Pinesko proszę jakbyś mogla wrzuć je w pierszwą stronę żeby te także byly wykorzystywane do ogloszeń.

Link to comment
Share on other sites

Na początku Pinesk@ bardzo udane zdjęcia :multi:;) Naprawde dobre:razz:wyraźne i wg.:eviltong: co do mordki naszej jak sama wiesz boje się podchodzić :-( tymbardziej gdy patrze chyba na psa z tej samej interwencji , tego białego ,że tak się wyraże terierka:diabloti: (zawsze myśle że chce mnie załatwić:mad:- chyba mam jakieś zchizy), więc reasumując raczej nic o psiaku nie moge dodać, chociasz gadać lubie, co widać po tym komentarzu niby nic konkretnego, a pół strony się zrobiło:oops:

Link to comment
Share on other sites

No to zwracam honor Piotrowi ((taki żart) tak nawiasem ty nawet z lustrzanką byś dobrze nie zrobiła zdjęć:eviltong::cool1:- ale naszczęście mamy Piotra:cool3:). Możliwe że pomyliłem psiaki, bo pamiętam jak Ani[B][I][U] MĄŻ[/U][/I][/B] (:eviltong:) nie kazał nam do nich podchodzić bo są niebezpieczne więc jak to ja nie podchodziłem do żadnego Amstafa. Licze tylko na to że przy tylu ogłoszeniach i fajnych zdjęciach psiak szybko znajdzie chatke:multi:

Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze, Bartek- nikt nie mówił, ze psy są niebezpieczne- dotyczyło to tych dwóch z pseudo a nie Tysona a chodziło o to żeby nie włazić do kojców bo są niepewne charakternie.
Po drugie daruj sobie docinki przynajmniej tu na dogo. Jak masz coś mi do powiedzenia to śmiało, są inne drogi przekazu niż forum gdzie wszyscy widzą jaki to jesteś odważny i jak fajnie się komuś dogryza na 'oczach' tylu ludzi.

Dla mnie EOT, to wątek psa a nie prywatnych spraw. Jak masz coś mi do powiedzenia to pisz na PW i nie zaśmiecaj wątku.

Wiadomo coś w sprawie wizyty przed ?

Link to comment
Share on other sites

Wcale nie powiedziałam , że on tak uważa i wcale nikomu nie docinam, po prostu napisałam
skąd pies jest.
napisał takie zdanie '' co do mordki naszej jak sama wiesz boje się podchodzić [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] tymbardziej gdy patrze chyba na psa z tej samej interwencji''

wiec myślałam że po prostu , że uważa on że są z tej samej interwencji. :)


________

Co do wizyty jeszcze nie wiem, zaraz napisze PW do Pastylka podam jej informacje jakieś o co pytać itd.
i myślę że niedługo wizyta się odbędzie.

Link to comment
Share on other sites

Hehehe, spokojnie, nawet Cię osobiście nie znam więc jakim prawem miałabym Cie zjeżdżać z góry na dół ;) No ale koniec tematu.


Kurcze, mam nadzieję, że Tysonik trafi do super domku (bo pewnie tylko takie są brane pod uwagę ;) Dajcie znać jak będzie coś więcej wiadomo :) A jutro sobie go odwiedzę :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Moja koleżanka pochodzi ze Świnoujścia i tam też ma rodzinę. Gdybyście nikogo nie znalazły to mogę zapytać czy ona na coś takiego sie zgodzi, tylko musiałabym wiedzieć co i jak, no i nie wiem kiedy ona tam będzie. jej córka często tam jeździ, ale ona jest niepełnoletnia :(

A w ogóle to napiszcie w tytule że szukacie kogoś i gdzie - napisałam na zachodniopomorskim :oops:

Link to comment
Share on other sites

hmmm, ja jestem z zach-pom, ale dosyc daleko od Świno...Tak ponad 3,5 h drogi, bo tak beznadziejne połaczenia...Poza tym troche wyskoczylam z kasy w tym miesiacu na nasze psiaki;) Czasem jezdzimy do Swino do tesciow ale na razie nie zapowiada sie....ech.

Link to comment
Share on other sites

''Możliwe że pomyliłem psiaki, bo pamiętam jak Ani[B][I][U] MĄŻ[/U][/I][/B] (:eviltong:) nie kazał nam do nich podchodzić bo są niebezpieczne więc jak to ja nie podchodziłem do żadnego Amstafa."
Jak już napisałęm POMYLIŁEM psy i nic tu nie jest napisane o tym że nasz bohater postu jest niebezpieczny- takie małe zprostowanie, jeżeli ktoś zrozumniał to na opak tak jak koleżanka Anna. Nie, dogryzanie ci na 'oczach' tylu ludzi na forum nie jest moim celem, bo po pierwsze nie mam takiego charakteru, a po drugie i najważniejsze jak zdążyłaś pewnie zauważyć to forum zostało zrobione po to aby pomóc znaleść psom dom i o to tutaj chodzi, a nie o dopatrywanie się innego sensu w wypowiedziach użytkowników.;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...