Jump to content
Dogomania

Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...


agbar

Recommended Posts

[quote name='dbsst']nie zwykły tomciu tylko Agencie Tomciu moge dac ci łapówkę za chwile :diabloti:[/QUOTE]

yyyy.....to ja juz sobie pojde....

























Tylko w papierowej torbie....zwyklej reklamowce moga sie uszy oberwac od ciezaru:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 17k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='agbar']
Nie mam karty do aparatu....diabel ogonem nakryl a pan maz nie chce sie podzielic swoja...
Dobre wytlumaczenie??:diabloti:
[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
z braku innego jestem zmuszona zaakceptować to wytłumaczenie bo przecież nie będę siłą na ciężarnej wymuszać zdjęć :diabloti:

chociaż mam nadzieję że tymi mebelkami się pochwalisz :p[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla']
[B][FONT=Georgia][COLOR=olive]z braku innego jestem zmuszona zaakceptować to wytłumaczenie bo przecież nie będę siłą na ciężarnej wymuszać zdjęć :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B]

[B][FONT=Georgia][COLOR=olive]chociaż mam nadzieję że tymi mebelkami się pochwalisz :p[/COLOR][/FONT][/B][/QUOTE]

Jak tylko dokonamy skrecenia tychze, to absolutnie od razu sie pochwale...
Jak tylko meble zostana ustawione zabieram sie pranie,prasowanie i ukladanie....ciagle sie zastanawiam jak to mozliwe,ze moj nienarodzony syn ma wiecej ciuszkow niz jego matka i ojciec razem wzieci...:cool1:Nie wspomne o poscielach,rozkach,pieluszkach flanelowych,tetrowych,kocykach,skorach owczych,skarpetkach,paputkach,butkach,czapkach,szalikach, kombinezonach.....
O i sie mi przypomnialo,ze wanienke jeszcze musimy zakupic....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agbar']yyyy.....to ja juz sobie pojde....

























Tylko w papierowej torbie....zwyklej reklamowce moga sie uszy oberwac od ciezaru:diabloti:[/QUOTE]

:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: dam ci w eko torbie :diabloti:

[quote name='agbar']
....ciagle sie zastanawiam jak to mozliwe,ze moj nienarodzony syn ma wiecej ciuszkow niz jego matka i ojciec razem wzieci...:cool1:Nie wspomne o poscielach,rozkach,pieluszkach flanelowych,tetrowych,kocykach,skorach owczych,skarpetkach,paputkach,butkach,czapkach,szalikach, kombinezonach.....
O i sie mi przypomnialo,ze wanienke jeszcze musimy zakupic....[/QUOTE]
kurne jak to możliwe, ze fizycznie jego nie ma aja już nie mam gdzie toreb upychać :evil_lol:

kurna nie mam butków dasz jakies fajne linki i do kombinezoników :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agbar']Jak tylko dokonamy skrecenia tychze, to absolutnie od razu sie pochwale...
Jak tylko meble zostana ustawione zabieram sie pranie,prasowanie i ukladanie....ciagle sie zastanawiam jak to mozliwe,ze moj nienarodzony syn ma wiecej ciuszkow niz jego matka i ojciec razem wzieci...:cool1:Nie wspomne o poscielach,rozkach,pieluszkach flanelowych,tetrowych,kocykach,skorach owczych,skarpetkach,paputkach,butkach,czapkach,szalikach, kombinezonach.....
O i sie mi przypomnialo,ze wanienke jeszcze musimy zakupic....[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]połowy nawet nie zdążysz ubrać mu :evil_lol::evil_lol:

siostra pokupowała i podostawała przed urodzeniem Zuzi pełno ciuszków, część tych co dostała pochowała bo były jeszcze za duże...a później kiedy wyjęła okazało się że większość już za mała :evil_lol::evil_lol:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]połowy nawet nie zdążysz ubrać mu :evil_lol::evil_lol:

siostra pokupowała i podostawała przed urodzeniem Zuzi pełno ciuszków, część tych co dostała pochowała bo były jeszcze za duże...a później kiedy wyjęła okazało się że większość już za mała :evil_lol::evil_lol:
[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]
i tego się boję jak nie wiem chyba będe musiała jakąs archiwizację prowadzić :diabloti::diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']i tego się boję jak nie wiem chyba będe musiała jakąs archiwizację prowadzić :diabloti::diabloti::diabloti:[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]i zatrudnić człowieka, który będzie to ogarniał :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]i zatrudnić człowieka, który będzie to ogarniał :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]
no to fakt --TZ się do tego nie nadaje :roll::roll::roll:
ciekawe jakie ciuchy przywiezie nam na wyjście :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: i dlaczego to nie będą TE przygotowane ciuchy :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']no to fakt --TZ się do tego nie nadaje :roll::roll::roll:
ciekawe jakie ciuchy przywiezie nam na wyjście :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: i dlaczego to nie będą TE przygotowane ciuchy :diabloti:[/QUOTE]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
wpakuj może te na wyjście do swojej szpitalnej torby i trzymaj to pod łóżkiem :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
wpakuj może te na wyjście do swojej szpitalnej torby i trzymaj to pod łóżkiem :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]
nie jak mam zabrać ze sobą wszystko to będę wyglądała jak tabór cygański jedna sala to będzie za mało :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']nie jak mam zabrać ze sobą wszystko to będę wyglądała jak tabór cygański jedna sala to będzie za mało :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
to od razu powiedz że chcesz całe piętro dla siebie :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='agbar']Linki ci moge dac ale do niemieckich sklepow...chcesz?

Ja mojemu spakuje rzeczy dla Maluszka i przybije do drzwi wyjsciowych:evil_lol:albo moze od razu upchne do auta....:hmmmm:[/QUOTE]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]lepiej zapakuj mu to w plecak i każ nosić przez cały czas plecak na plecach :evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agbar']A tak wogole to witam w ten piekny,cieply,sloneczny poranek:loveu:Czy kogos dobilam?:diabloti:
Przez te przesuniecie czasu wstaje o 6ej,wiec u mnie zaraz bedzie poludnie:evil_lol:Tyle juz zrobilam od rana,ze zaprawde powiadam Wam czuje sie jakby 12 byla:evil_lol:
Wiadomosc dnia: Dzis przyjada meble dla Okruszka:multi::multi:[/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]poka mebelki :p
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agbar']Linki ci moge dac ale do niemieckich sklepow...chcesz?

Ja mojemu spakuje rzeczy dla Maluszka i przybije do drzwi wyjsciowych:evil_lol:albo moze od razu upchne do auta....:hmmmm:[/QUOTE]
1. możesz dać tylko pewnie mi się nie opyla bo przesyłka będzie droga ale może :roll:
2. nie zauwały i nie zauważy jestem tego pewna pewna.......ja mojemu worek na szyje z ciuchami zawieszę może przyniesie mi je :roll::lol:
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
to od razu powiedz że chcesz całe piętro dla siebie :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]



[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]lepiej zapakuj mu to w plecak i każ nosić przez cały czas plecak na plecach :evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE]

chcialabym tylko ile całe pietro może kosztować :diabloti::evil_lol:

albo zob z niego żółwia i faktycznie niech łazi z plecakiem


daj foty mebli :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Daj i daj....boshe co za ludzie...Dam potem....Jestem niewyspana i czuje jak nadchodzi wscieklota....Dobrze,ze B. pojechal juz bo pewnie by mu sie oberwalo a tak to sie wyzyje na zelazku....Albo pojde spac.Sie nie wyspalam,nogi mnie bolaly cala noc....Dobrze,ze chociaz pogoda ladna...

Ide se.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agbar']Daj i daj....boshe co za ludzie...Dam potem....Jestem niewyspana i czuje jak nadchodzi wscieklota....Dobrze,ze B. pojechal juz bo pewnie by mu sie oberwalo a tak to sie wyzyje na zelazku....Albo pojde spac.Sie nie wyspalam,nogi mnie bolaly cala noc....Dobrze,ze chociaz pogoda ladna...

Ide se.[/QUOTE]
nie idź posiedź ze mną ja musze iść za godzinę :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...