Jump to content
Dogomania

Łódź. Szkolenie, treningi czy też po prostu praca z psem i nad sobą ;). Zapraszam!


Karilka

Recommended Posts

  • Replies 149
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

[quote name='Karilka']jak to??? teqquila powiedz coś więcej![/QUOTE]
urosły mu 3 wielkie guzy na szyji tam gdzie sa wiezły w ciagu nie calych 2 dni, pojechalismy do Ewy sprawdzila okazalo sie ze ma wszystkie wiezły powiekszone. Tego samego dnia wieczorem zrobilismy biopsje, lekarz tez mowil ze to jak chloniak wyglada. Czekalismy caly nastpny dzien na wyniki. Wyniki brak komorek nowotworowych cale szczescie to nie chłoniak. Strachu nam tylko narobił, dostał steryd i 2 guzy znikneły wogole, wiezły wrocily do normalnej wielkosci. Jeden guzek zostal z niego sie zrobila rana jest wymaz wziety czekamy na wyniki wymazu. tak wiec tylko nas nastraszyl cholernie ale wszyscy zakladali najgorsze.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ja na spacerek chętnie bym się wybrała, szukam kogoś kto pomoże mi oduczyć psa takich nawyków jak skakanie na ludzi i żeby nabrał trochę ogłady do innych samców bo mu testosteron do głowy uderzyl. Na przechodniach praktykować wychowywania psa nie chcę a potrzebuję pomocy :D

Link to comment
Share on other sites

Ok - tak jak pisałam. Ja jestem dostępna CODZIENNIE w parku Podolskim na Dąbrowie (ul. Tatrzańska między Przybyszewskiego a Dąbrowskiego) od godziny 16 do ... którejśtam? Bardzo chętnie popracuje z kazdym psem, zwłaszcza z problemami agresji i innymi, trudnymi psami.

691 185 448 - Karina.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam!
Właśnie miałam szukać kogoś kto przychodzi do Parku Podolskiego :) lub mieszka na Dąbrowie.
Fajnie, że ktoś z forum tam zagląda. Kiedyś to tam przybywały tabuny szczeniaków, jak chodziłam jako dziecko z naszym ONkiem i kilka ładnych lat temu z moim pierwszym husky,a teraz posucha.. Może ze względu na porę roku.
A ja właśnie teraz poszukuję towarzystwa dla mojego psa ( 3 miesięcznej brązowej suczki Husky) do kontaktów, zabaw, nauki zachowania w stadzie i ogłady.
Co prawda zawsze jakiś pies w parku znajdzie się, ale im więcej tym lepiej.

Będę zatem po 16 wypatrywać dobermanki z pańcią.Tylko, że mi trudno ustalić jakiś konkretny termin, kiedy tam będę, bo każdy dzień jest inny.Ale będę rozglądać się :)

Link to comment
Share on other sites

A bywacie na Lublinku? Ja tam bywam zwykle psem husky oraz z koleżanką z Beaglem. Czasami w innej konfiguracji, w więcej psów.
Może jakieś spotkanko tam?

Czekamy także na obfity opad śniegu, to może jakiś mini kulig z psami husky i innymi chętnymi uda się zorganizować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SZAMAN']Witam!
Właśnie miałam szukać kogoś kto przychodzi do Parku Podolskiego :) lub mieszka na Dąbrowie.
Fajnie, że ktoś z forum tam zagląda. Kiedyś to tam przybywały tabuny szczeniaków, jak chodziłam jako dziecko z naszym ONkiem i kilka ładnych lat temu z moim pierwszym husky,a teraz posucha.. Może ze względu na porę roku.
A ja właśnie teraz poszukuję towarzystwa dla mojego psa ( 3 miesięcznej brązowej suczki Husky) do kontaktów, zabaw, nauki zachowania w stadzie i ogłady.
Co prawda zawsze jakiś pies w parku znajdzie się, ale im więcej tym lepiej.

Będę zatem po 16 wypatrywać dobermanki z pańcią.Tylko, że mi trudno ustalić jakiś konkretny termin, kiedy tam będę, bo każdy dzień jest inny.Ale będę rozglądać się :)[/QUOTE]
My jesteśmy chyba najbardziej znani przez wszystkich. Każdy Ci powie coś na nasz temat hahha. Aktualnie mam psa dobermana, sznaucerka miniaturowego (ślepego) i 6 mies sunię na DT. Nie kojarze jednak za cholere brązowego husky... 691 185 448 - daj znać jak bedziecie łaziorować;)

[quote name='Fauka']Ja czasem tam z moim labem bywam jak jadę do chłopa :)[/QUOTE]
Labów dużo u nas, tak jak i westów;). Niestety mój dobek nie bardzo lubi ich charakter zanadto przyjacielski ale bez fajerwerków. Za to moja tymczasowiczka wszystkie wymęczy i rozłoży na łopatki;).

[quote name='SZAMAN']A bywacie na Lublinku? Ja tam bywam zwykle psem husky oraz z koleżanką z Beaglem. Czasami w innej konfiguracji, w więcej psów.
Może jakieś spotkanko tam?

Czekamy także na obfity opad śniegu, to może jakiś mini kulig z psami husky i innymi chętnymi uda się zorganizować.[/QUOTE]

z 4mies husky? Ja mam dobka, który biegał w zaprzęgu ale to tak ze 3 lata temu w lesie łagiewnickim;). Teraz bawimy sie w ciągniecie sanek z dzieciakiem.

Link to comment
Share on other sites

Szukam kogoś kto pomógłby nam nieco okiełznać agresywne zapędy mojej suni... od jakiegoś czasu spacery chyba przestają być przyjemnością, kiedy muszę nieustannie wypatrywać innych psowatych na horyzoncie...
Pewnie gdzieś popełniam błąd i chciałabym to w miarę możliwości naprawić.
Może ktoś chciałby nam potowarzyszyć na spacerach? Myślę, że sunia ma ostatnio zdecydowanie zbyt mało kontaktów z psami i z tego wynikają jej problemy. Oczywiście miałabym ją na smyczy i jeśli okazałoby się to konieczne- także w kagańcu. Po prostu chciałabym żeby miała okazję poobserwować inne psy, przyzwyczaić się do ich obecności...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...