Jump to content
Dogomania

Łódź. Szkolenie, treningi czy też po prostu praca z psem i nad sobą ;). Zapraszam!


Karilka

Recommended Posts

  • Replies 149
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nie chce mi sie taki kawał jechac w sobote z grubą ale faktem jest ze brakuje jej psiego towarzystwa,
od maja do konca października bylo szkolenie w grupie 2 x w tygodniu ale zimą to tylko kanapa i cztery łapy w górze, pies unudzony i zapasiony;)

Link to comment
Share on other sites

dzodzo śmigaj! Nie masz tak daleko a ja chce Twoją niuńke wreszcie zobaczyć ;).

Dobrze masz, ze nic nie niszczy haha. Mój jak 2 dni nie biega to ma głupie pomysły, bardzo twórcze z resztą w głowie.. No i truuje, szczeeka, gryyzie i truuje, truuje i marudzi...


Czekam na jeszcze wiecej chetnych! Zapowiada sie ciekawie! ;) Dzodzo też będzie?:)

Link to comment
Share on other sites

jak nie bedzie padac to moze sie wybierzemy-bo jak pada to i tak gruba nie wysiądzie z auta, nienawidzi deszczu

Zara jest generalnie leniwa i czasem potrafi odmowic wyjscia na dwor jak jej sie nie chce a czasem jak jej za długo to marudzi ze chce juz do domu
taki dziwny doberman z niej;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dzodzo']jak nie bedzie padac to moze sie wybierzemy-bo jak pada to i tak gruba nie wysiądzie z auta, nienawidzi deszczu

Zara jest generalnie leniwa i czasem potrafi odmowic wyjscia na dwor jak jej sie nie chce a czasem jak jej za długo to marudzi ze chce juz do domu
taki dziwny doberman z niej;)[/QUOTE]

A sie trafiło...
U mnie totalne przeciwieństwo...

Byłam, nikogo z dogo nie spotkałam, zaciągełam za to pana który szkolił psy dla wojska swojego czasu.
Było fajnie. Zaczeliśmy robić aport, pracowaliśmy nad "noga", "zostań" i na szczeście nie zbłaźniliśmy sie po pół rocznej przerwie ;). Pies sporo pamiętał.
Deszczu nie było, pies potaplał sie w wodzie, poganiał kaczki, potrenował i pohasał po krzakach. Dotarlismy do domu na 14:00 i padliśmy ;).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zrobię małego offa, ale może ktoś się skusi:




[INDENT][B][SIZE=3][COLOR=red]Jakby ktoś chciał jechać nad morze z psiakiem, to zapraszmy na VIII Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków![/COLOR][/SIZE][/B] :cool3:


[U][COLOR=#810081][URL]http://www.dogomania.pl/threads/145606-VIII-OgA-lnopolski-Zlot-DogomaniakA-w-MAMY-3-MIEJSCA-WOLNE[/URL][/COLOR][/U][URL="http://www.dogomania.pl/threads/145606-VIII-OgA-lnopolski-Zlot-DogomaniakA-w-MAMY-3-MIEJSCA-WOLNE"][COLOR=#4444ff][/COLOR][/URL]




[img]http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/zlot-banner.jpg[/img]



Miejsce: Bobolin koło Darłowa

Data: 5-11 lipca 2010 r.

Cena: 222 zł za cały zlot (37 zł/doba) + za psa chyba 5 zł/doba

Cena za nocleg w namiocie: 15 zł/doba

Ilość miejsc w domkach: 33 (4 domki 7-osobowe i jeden 5-osobowy)



[B]ZAPRASZAMY! JESZCZE MOŻNA SIĘ ZAPISYWAĆ! :cool3:[/B]



Wyposażenie domków i zdjęcia można zobaczyć tutaj: [URL="http://www.morskiedomki.pl/index.php?domki_letniskowe_main"][COLOR=#4444ff]Morskiedomki.pl - Domki letniskowe nad morzem | Domki letniskowe[/COLOR][/URL]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

o 12? O tej porze to jeszcze mam nadzieje śpią w sobote. Inaczej popsuja mi trening. Mój pies ma jobla totalnego na piłke do nogi i to był jedyny powód dla którego kupilam kolczatke. Makabra.
Teraz już jest dużo lepiej jednak rozproszy mi sie czarny....

Najwyzej psami poszczujemy dzieciarnie albo rozrzucimy cukierki gdzies indziej hahaha

Link to comment
Share on other sites

Karilka a do Waszych spotkań można się przyłączyć jeżeli pieso nie trenuje nic? Mój Idefix ma 6 miesięcy i głupieje na widok każdego psa niezależnie od wieku i wielkości. Z każdym chce się bawić i wszedł w fazę "widzę psa, więc mam cię gdzieś". Niestety mało który pies u mnie w okolicy chce się z nim bawić (mieszanka malamuta z wilkiem), a z tego powodu Idefix mocno cierpi :(

Link to comment
Share on other sites

Tak, tak z owczarkiem :) Mam tendencję do nazywania owczarków wilkami, mam nadzieję, że nikt się na mnie za to nie obrazi :)

W takim razie będę pilnie śledzić temat i jeśli będzie w planach następne spotkanie to na pewno się odezwę :) pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yamayka']Bian, dobrze zrozumiałam że chcesz się dołączyć do spotkań żeby psiur mógł się poganiać z naszymi? :-) Czy wręcz przeciwnie,[B] chcesz przekonać psa że nawet jak widzi psa to nie musi "mieć cię gdzieś"?[/B][/QUOTE]
No własnie mnie interesuje głownie to, ale tez i zabawa, ja bym moze niedługo zaczeła uczeszczac na te spotkanka.W przyszłym tygodniu pisze egzaminy i z nauką spokój na razie, a mozna wiedziec, ile mniej wiecej psów na takim spotkaniu bylo? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...