Jump to content
Dogomania

Gdynia 16.07.2006


gwiezdny-wyslannik

Recommended Posts

A ja tak patrze teraz na plan sedziowania i widze,ze na potwierdzeniu mam wpisane ze sedziuje nas pan Henryk Jurek do ktorego chcialam jechac,a na planie pani Dorota Standello:-o :-( :angryy: .Byloby mi wsio ryba,gdyby nie to,ze ta pani sedziowala nas w Szczecinie,a mojej mlodej trzeba tylko jedno zw.ml. z krajowki do ml.ch-a od niej juz takowe ma:-( .i juz wlasciwie nie widze sensu tej wystawy:-(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 305
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nie poznasz ich:lol: .Najmlodsza zgubila futro i jest czerwono-czarna i chuda-a w slupsku byla jasna,gruba kula:lol: ,a druga jest po chorobie i wyglada jak lysy oswiecim:shake: .a trzeciej nie bedzie tym razem:roll: .Ale jak nas poznasz pomimo ogromnej przemiany psow-bedzie nam milo znowu sie spotkac:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daga10011']A ja tak patrze teraz na plan sedziowania i widze,ze na potwierdzeniu mam wpisane ze sedziuje nas pan Henryk Jurek do ktorego chcialam jechac,a na planie pani Dorota Standello:-o :-( :angryy: .Byloby mi wsio ryba,gdyby nie to,ze ta pani sedziowala nas w Szczecinie,a mojej mlodej trzeba tylko jedno zw.ml. z krajowki do ml.ch-a od niej juz takowe ma:-( .i juz wlasciwie nie widze sensu tej wystawy:-([/quote]
[B]Henryk Jurek ze względu na zły stan zdrowia nie pojawi się na wystawie. Z tego co mi wiadomo sędziować będzie na tym ringu p.Dorota Kuczyńska-Standełło.[/B]

Link to comment
Share on other sites

No w sumie masz racje:oops: .a przy okazji psiarnia moglaby sie w morzu wykapac bo i tak planowalam cala piatke zabrac(oczywiscie nie na wystawe-bo by ja rozniosly:-o :lol: ).Moze sie skusze,chociaz siedzimy teraz nad malym jeziorkiem i tez jest fajnie-sami psiarze i woda:loveu: .
Tylko szkoda tego mlodziezowego championatu w wieku 11 miesiecy:roll:

Link to comment
Share on other sites

A u nas super :shake:
Praktycznie na 100% Doc, Piegus i seterki się zbiegną w jednym czasie, nie wiem jak ja się ROZDWOJE :shake: I Florka zresztą też.
Mam nadzieje, że sędizowanie będzie szło jednemu sędziemu dłuugo, jednemu ekspresowo, bo inaczej to :shake:

Nie wiecie może czy Fidekangela będzie na tej wystawie? Bo się nie odzywa ostatnio coś...

Link to comment
Share on other sites

Z tego co dowiedziałam się w tym tygodniu w ostatniej chwili GOSiR zmienił oddziałowi zeszłoroczny teren wystawy (wystawa odbywała się na 2 małych boiskach treningowych) na boisko od rugby, gdzie gra Arka. Boisko znajduje się pomiędzy 2 stacjami kolejki SKM (Gdynia Redłowo i Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana) - niedaleko hipermarketu Geant. Mam nadzieję, że nie będzie upału, bo na jego obrzeżach nie ma ani jednego drzewka :shake:
Adres ten sam - jak na zgłoszeniu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...