Jump to content
Dogomania

Gdynia 16.07.2006


gwiezdny-wyslannik

Recommended Posts

  • Replies 305
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U mnie sprawy wystawowe sie totalnie pomieszały :lol: No i do Tucholi nie jadę (A szkoda - jest CZTERDZIEŚCI psów w grupie ÓSMEJ! W Gdyni będzie z czterdzieści, ale GOLDENÓW...), no to do Gdyni sie wybiorę - jeszcze nie wiem, z psem, czy bez.

No i do Hrabiego Viz oczywiście :lol: I na MP.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asta']Viz możesz założyć kalendarz, w którym będziesz zapisała kiedy kto porywa Hrabiego :D Paulinka jak chcesz przyjedź o 9 rano, pomożesz mi go przygotować :lol:[/quote]

Spokojnie, Asta, mi chodziło tylko o ring :lol: Na MP się na wystawie znajdzie kogoś znajomego z psiakiem :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cavalierka']Asta,raczej to Ty będziesz musiała mnie szukać ;) .Ja będę zbyt zalatana :lol: .Boję się,że mogę nie zdążyć na MP,a jest takie prawdopodobieństwo :-( .Ale postaram się zdążyć :).[/quote]
Mam nadzieje,ze wpisalas moja Enisie w swoj terminarz???:oops: .

Link to comment
Share on other sites

słuchajcie jest problem, bo moze mnie nie byc :(
o ile dobrze rozumuje, za ok. 3-4 dni wyjezdzam do Niemczech, a wroce dopiero w sierpniu, prawdopdobnie na Sopot...
Dam jeszcze znac co i jak. Wypadlo dosyc niespodziewanie :(

Dobrze Asta, ze szukasz psiaczka.

Link to comment
Share on other sites

Asta - wiesz, ja nie prostestuje, będę baaaardzo wdzięczna za stawki nawet w tym tygodniu! :lol:
Więc, Florcia z Piegusem, a ja z Docem (I Goldenmanką :cool3: _ wybieramy się do Gdyni na 100% :cool3:

Czy Dziewczyny Seterkowe jadą - nie wiem, Ale wikuchna szkoda, jakby nie jechała, bo sędizuje P. Stępka, któremu się Kika baaardzo podoba :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gazuś']Ale przecież do dzisiaj byly zgłoszenia! :cool3:[/quote]

Yy ale nie rozumiem co ma to wspólnego z stawkami?
Stawki robi sie pare godzin, więc może i w piątek sobote będą, ja nie widze w tym problemu...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...