Jump to content
Dogomania

Belcando


tibro

Recommended Posts

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam baaaaaaaaaaaaaardzo zly humor i jeste,m napraaaaaaaaaaawde zla!!! To, ze Ty moze nie slyszales albo nie widziales workow Bewi Doga Maxipack to nie znaczy, ze ich nie ma!!! Nie mam w zwyczaju wciskac komus kitu ani upierac sie kiedy nie mam racji. A worek 25 kilkowy mam w domu a chpociaz jestem blondynka rozrozniam napisa 15 kg od 25 kg i zapewniam Cie, ze na moim worku jest napisane 25kg a pani dystrybutor przyjechala mi go przywiezc z mezem, bo sama nie jest w stanie takiego ciezaru przytargac.

Zapraszam na strone www.bewi-dog.de - mozesz sobie sprawdzic, ze sa worki po 25 kilo skoro na slowo mi nie wierzysz.

No ale w koncu co tam moze wiedziec amator i do tego kobieta, co nie?

Link to comment
Share on other sites

Ale ja Ci nie zarzuacałem kłamstwa przecież. Nie irytuj się, określenie "coś kręcisz" jest zupełnie niewinnym powiedzeniem, choć żeby było lepiej zrozumiane, powinieniem być może dołączyć taką ikonkę :wink: , a ja zapomniałem. Nie chciałem Cię obrazić absolutnie, ale jeśli poczułaś się dotknięta to wybacz :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

witam

niewiem czy są jeszcze potrzebne namiary na dystrybutora belcando w poznaniu - jeśli tak to prosze o cynk a podam

można te karmę kupic równiez w sklepie na kilińskiego w poznaniu ( a jak się kupi 2 worki to daja takie fajne pudło zamykane na karme)

co do samej karmy - ja karmię swoją sunię tą karmą od prawie 2 lat - najpierw była eukanuba, ale po niej sunia była non stoper głodna (potem się dowiedziałem ze ta nasza eukanuba to jakościowo zupwełnie co innego niż na zachodzie), potem royalem (ale cena była kiepska :)), puriną (sunia była uczulona, choć karma ogólnie super) - po tych perypetiach przesliśmy przypadkiem na belcando (promocja była) ale nie żałuję tej decyzji - sunia ma śliczna sierść, ładne kupki, dobra kondycję (a to na agility potrzebne), no i ogólnie jak się na nią patrzy to sama radość...

belcando jest sprowadzane z niemiec a jakościowo jest porównywalne z eukanubą (cenowo nie ma się co równać), nie ma żadnych środów chemicznych, no i jest jej kilk rodzajów (my np teraz dajemy sunii mokrą odmianę suchej karmy - suche granulki zalewa się ciepłą wodą)

naprawdę szczerze polecam

co do bewi doga - wiem od dystrybutora tylko tyle że jakościowo jest trochę słabsza od blcando

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

witam

niewiem czy są jeszcze potrzebne namiary na dystrybutora belcando w poznaniu - jeśli tak to prosze o cynk a podam

Dziekuje,ale juz dostalam namiary od dzurgi:)

można te karmę kupic równiez w sklepie na kilińskiego w poznaniu ( a jak się kupi 2 worki to daja takie fajne pudło zamykane na karme)

tam,wiem...krotko mowiac zostalam ''olana''przez p.dystrybutor,wiec pofatygowalam sie na Kilinskiego.

co do bewi doga - wiem od dystrybutora tylko tyle że jakościowo jest trochę słabsza od blcando

tez tak uwazam,roznica jest widoczna chociazby w kupach :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jestem na etapie poszukiwania odpowiedniej karmy dla moich psiaków...:)

Belcando zainteresowało mnie składem i ceną.

Mam jednak prośbę...czy ktos mógłby mi podać z opakowania informacje czym karma jest konserwowana?

Interesuje mnie czy tłuszcze są konserwowane wit.E lub C czy czymś innym???

Na podanej stronce nie mogę dojrzeć takiej informacji....

Link to comment
Share on other sites

Ja też mam prośbę do Wszystkich: czy możecie podać namiary na dystrybutora(ów) lub sklep/hurtownie w okolicach Łodzi, ewentualnie Warszawy chodzi mi o karmy Belcando, Bewi-Dog ?

Interesują mnie też 2 inne Chicopee oraz bosch.

Z góry dziękuję za podpowiedzi :-)

Link to comment
Share on other sites

Warszawa:

Zbigniew Krajewski - 502-532-543 (Radzymin)

Janina Czerniakowska 0601-364-843 (Szeligowska)

Andrzej Winek 0502-789-239 (Konstatncin)

Łódź:

MIchał Jędrzejczak - 0505-150-360; 719-75-20

Bogumił Kolęda 0606-337-424, 823-60-98 (Zduńska Wola)

Agnieszka Wąsowska 0608-345-880, 043-67-76-804 (Lutomiersk)

Link to comment
Share on other sites

Interesują mnie też 2 inne Chicopee oraz bosch.

Z góry dziękuję za podpowiedzi :-)

http://www.ewenement.pl/ to strona internetowa dystrybutora Bosch'a na Polskę. Jeśli tam w dziale "Kontakt" nie ma nic w Łodzi, to możesz do nich napisać i zapytać gdzie w Łodzi możesz Bosch'a kupić.

Ja napisałam i dostałam odpowiedź zaraz na drugi dzień i moja sunia już wcina Boscha i bardzo jej smakuje. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...