Jump to content
Dogomania

Historia bokserka Imbirka (Sułtana) z Kundelka :))))))


g_o_n_i_a

Recommended Posts

[IMG]http://img123.imageshack.us/img123/4185/pic0124ki9.jpg[/IMG]

Fajne sa te włosy na brodzie u bokserów. Szkoda, że nie mam dobrego aparatu, bo bym brodzisko Kanulca sfotografowała. Ojej kiedy się wreszcie jakiegoś ludzkiego sprzętu dorobię, zawsze inne wydatki. Terza np. remontuję pokój i kupiłam sobie meble.....Może trochę TZ dołoży zaskurniaków hmmmm.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Imbirka

    3038

  • Medorowa

    1205

  • e.v.a

    1026

  • Kate I Luka

    373

Moim skromnym zdaniem, ona ma więcej niż 2lata:roll: :roll:
[URL]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/index.php?co=psy&nr=707[/URL]

Cześć Imbirkowe stfforrrrkii;)

Dziś wzięłam to ubranko od znajomej i wszystko jest oki, oprócz tego, że jest zam ałe:lol: I teraz już nie wiem co mam robić, bo jednak ten rozmiar 7 z karuska 54cm też będzie mały, a <8> 61cm będzie duży:roll: tak idelny, siegający do nasady ogonka, byłby 59cm. i co tu teraz robić:roll: Jakiś nie wymiarowy ten mój kundel:lol: :lol: :lol: ;)

Link to comment
Share on other sites

Dzieńdoberek :multi: :multi: :multi:

Imbir ogólnie ma mniej sierści pod szyjką ifaktycznie jest tam drobna blizna. Nie jest jednak tak straszna jak wyszła na zjęciu:cool3: Jak trzyma głowę normalnie to prawie nic nie widać:evil_lol:
Ogólnie takich blizn i ubytków sierści ma jeszcze kilka:-( , najgorsza jest niestety łapka przednia, a dokładnie sam nadgarstek. Prawdopodobie to był jakiś wypadek. Miał tam startą (ściętą) skórę i uszkodzony staw nadgarstkowy. Ładnie się to oblało ale ostatnio pijawiło się zapalenie stawu i po prześwietleniu okaało się, że jest lekkie powypadkowe zwyrodnienie tego stawu. Dostaje leki, narazie jest wszystko oki.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=DarkOrchid][I][B]Doberek ;-)
Oj bidny fafelek ....... ale dobrze ze wszystko sie w miare zagoilo ;-)
My dzisiaj jedziemy do Tosi 2 jak wroce to u siebie wrzuce foteczki sliniaczka ;-) ... tak sie zastanawiam czy nie zalozyc tej rudej małpie ;-) galeryjki ehheheh
Buziole ;-)
[/B][/I][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzolandia'][COLOR=darkorchid][I][B]Doberek ;-) [/B][/I][/COLOR]
[I][B][COLOR=darkorchid]Oj bidny fafelek ....... ale dobrze ze wszystko sie w miare zagoilo ;-)[/COLOR][/B][/I]
[I][B][COLOR=darkorchid]My dzisiaj jedziemy do Tosi 2 jak wroce to u siebie wrzuce foteczki sliniaczka ;-) ... tak sie zastanawiam czy nie zalozyc tej rudej małpie ;-) galeryjki ehheheh [/COLOR][/B][/I]
[I][B][COLOR=darkorchid]Buziole ;-)[/COLOR][/B][/I]
[/quote]

ojej, to się nie zastanawiaj, tylko szybko zakładaj :multi: :multi: :multi:

cześć Imbirku, ciężko pracujecie? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

witajcie dziewczyny:multi:

czasu faktycznie u mnie dziś brak, niestety [B]leemonca[/B] pracujemy:cool3:

[B]zuza[/B], samograj miała problemy jak założyła 2 galeryjkę, Ewelina ją poinformowała, że można mieć tylko jedną na dogo:cool3: , chyba dziewczyny będą siem musiały podzielić galeryjką:lol:

[B]ola[/B] dziękujemy, wróce do domu to wycałuję tą moją fafluniastą mordeczkę:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Imbir1']hejjjjjjjj,:multi:

a zapomniałam napisać, że ide dzisiaj kupić Bimbrowi kapotkę:lol:[/QUOTE]

A gdzie?
Podpytałam moją mamę i ten zoologiczny był nie w hali tylko w podwórku na skrzyżowaniu Piotrkowska/przybyszewskiego, jak się kończy była fabryka Eskimo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...