Jump to content
Dogomania

Ruda-wkońcu w swoim wspaniałym DS u: Klops !


Angel

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Angel']spytam pania z TOZ czy mogłaby ją wykupukić ze schronu :) Tylko kto ją podrzuci do poznania ? ja nie bardzo raczej-dam jeszcze znać. No i kurcze nie wpłynęły wszystkie pieniądze z bazarków ;/ nie mam z czego wyłożyć kasy.. w pt jeszcze raz wyśle mame do banku żeby wzięla wykaz.[/QUOTE]
Pytaj Angel jutro ...jest czwartek
Angel, kasa powinna być. Ja wysłałam 30 zł, z ogłoszeń zostało 70, posyłam nr konta ranias- deklarowała 50 zł-, wysłałam moni.

[quote name='ranias']A ja nie wiem komu wysłać deklarowane dla Rudzi pieniądze :shake:[/QUOTE]
Wysyłam Ci nr konta

[quote name='Olena84']Noi co teraz?[/QUOTE]
?????????

[quote name='1qaz']spytam tak : jak bardzo rano ;)[/QUOTE]
Kochany nocny marku, tylko my dwie pozostałyśmy na placu boju.
Możemy spodziewać się odpowiedzi carominy jutro rano. Ja będę mogła jutro wejść na dogo w niezwyczajnej mojej godzinie czyli koło południa. Jesli caromina odpowie tutaj, mogę Zadzwonić do Ciebie, jeśli nie bedziesz miała możliwości zajrzeć na wątek.
Napisz, jak Ci pasuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moni12']Cioteczki ja co obiecałam to rano wysłałam Rudzince. Może jakoś wejda te wszystkie pieniążki.[/QUOTE]

[quote name='moni12']Kurcze zmęczona juzjestem . Rano wysłałam,ale 05 . 10 czyli wczoraj.[/QUOTE]
Dzięki kochana za dołożenie się do [I]posagu[/I] dla biedego,schronowego, niczyjego- już niedługo !!!- psiaka.
Pieniążki przyjdą pewnie nie zaraz, ale będą i to jest najważniejsze.
Ja też padam na twarz, a tyle jeszcze mam do " odrobienia zadań domowych" na dogo.Pa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka4u1']Lidziu, ja już boję się wchodzić na wątki...brakuje mi czasu, sił i najgorsza jest często, bardzo często bezradnośc..[/QUOTE]
Doskonale Cie rozumiem. Mam podobne lęki i obawy. Jednak co mam robić gdy dostaje zaproszenie na watek na pw? :niewiem: Jakoś głupio mi tak zupełnie zignorować prośbę o pomoc. No to staram się wejść choć raz...
Idę spać. dobranoc Rudzinko :bye:

Link to comment
Share on other sites

Też to rozumie a jak jeszcze do tej bezradności dochodza psy porzucone mi przed blokiem, obrzucane kamieniami?!A do tego sunia pewno się oszczeni . Więc cieszmy się ,że sa takie cioteczki no i może wujkowie, ze dzieki nim Ruda będzie miała kochający domek.

Link to comment
Share on other sites

Czytam, że nadal nie wiadomo, co z z przetransportowaniem Rudej z Obornik do Poznania ? Kto, o której? Postanówcie coś, bo dziś czwartek.
Angel, napisz, jak z wyciągnięciem ze schronu i gdzie w piątek sunia będzie nocować? Zaczynam się niepokoić, bo nic nie mogę pomóc na odległość.
Wszystkie chciałybyśmy, by ta noc była ostatnią nocą Rudej w schronie.
Olena, posyłam Ci nr konta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola^^']Wiedz że jeszcze nic ustalone nie jest co z wy-adoptowaniem Rudej,[B] lecz mam nadzieje że Angel się[/B] [B]tym zajęła[/B].
Danka maż numer konta Angel żeby przesłać Olenie?[/QUOTE]
Ja tez mam taką nadzieję, bo takich spraw może nie udać się załatwić tak od ręki...nic nie wiemy tutaj na ten temat !!!
[B]Nr konta porozsyłałam wszystkim, którzy deklarowali tutaj na wątku[/B]..dziękujemy za pomoc

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...