Jump to content
Dogomania

Ruda-wkońcu w swoim wspaniałym DS u: Klops !


Angel

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Olena84']Nie mój pisak nie wątkowy niestety;(, znalazłam go przez wirtualne adopcje schroniska i tak rozpoczęła sie nasza miłość;p. Mysle, że szefowie czy dyrektorzy powinni nagradzac pracownikow za spdzanie wolnego czasu w pracy, kazdemu nalezy sie przerwa i jak ktos w tym czasie robi cos dobrego jak "hop" w naszym przypadku;), powinien dostac premie.[/QUOTE]

a moge wiedzieć jak suńka się wabiła w schronisku ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ranias']Po obiadku czas na spacerek.Wczoraj z całą bandą się udało, to dzisiaj można powtórzyć :lol:[/QUOTE]
Pewnie, nie ma to jak stadny spacerek.:multi:
[B]Reniu,[/B] zabierz tez na spacer Rudą tzn jej[U] banerek i podpis pod banerkiem.[/U]
Niech wędruje z nami po dogo i opowiada dzieje psiaka i jego poszukiwania domku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka4u1']Ruda miała zrobione Allegro przez mestudio, ale nie wiem, czy jeszcze jest aktualne.
[B]Jesli umiesz coś takiego zrobić, bardzo, bardzo prosimy[/B]:multi:
Dane są na pierwszej stronie.
Dzięki kochana za zainteresowanie.
[/QUOTE]

Tak umiem robic Allegro i z checia zrobie je Rudzi! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sabina02']Tak umiem robic Allegro i z checia zrobie je Rudzi! :)[/QUOTE]
[B]Kochana jesteś :loveu: :loveu:[/B] Bardzo dziękuję w imieniu Rudzinki i swoim własnym.
Jak dobrze, że psina ma tyle ludzi o gorących sercach, którzy chcą jej pomóc.
[IMG]http://republika.pl/blog_vb_1132440/2300984/tr/pies_68.gif[/IMG]Rudzinka dziękuje cioteczce Sabinie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dara9']Wreszcie nareszcie odwiedzam Rudzinkę! Miałam nadzieję, że jakieś super wiadomości mnie tu zaskoczą...no ale widzę, że Rudasek będzie miał allegro :) świetnie :)[/QUOTE]
[B]Dariu[/B], witaj w krainie Rudaska :multi: Cioteczka Sabina obiecała zrobić psinie Allegro:loveu:
Jakoś nikt nie chce rudej, ślicznej i przymilnej suni:shake: Ludziska nie wiedzą, co tracą...

[quote name='Lidan']Witaj Ruda ślicznotko :-) Przyszłam tu na zaproszenie twojej wiernej fanki Danusi ;-) Na razie udało mi się przeczytać 20 stron ale nadrobie później.[/QUOTE]
Witamy nową fankę- mam nadzieję- naszej faworytki Rudzinki.:multi:
[B]Lidziu,[/B] czytaj, czytaj, ale za wiele tutaj nie wyczytasz, bo zmagamy się cały czas na różne sposoby, by psina znalazła się pod dachem- nie schronu:mad:- przed zimą. Czasu za dużo nie ma, a i wysiedziała już " swoje" ponad normę w tym obornickim schronisku.:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angel']ja jestem skarbnikiem :) wlasnie mama przed godz wróciła i mowila że byla wpłata od cb 10 zł :) dziękujemy[/QUOTE]
[B]Dziękujemy za wszystko[/B]. Bywanie u Rudej, zainteresowanie, pomoc w ogłaszaniu, zasilanie skromniutkiego posagu psinki, serce i starania, by uratować jeszcze jedną psią bidę.
Bądzcie z nami i Rudą na wątku.
A Angel- opiekunce Rudej w schronisku: stokrotne dzięki za starania " na żywo". Ja Ci zazdroszczę tego bezpośredniego obcowania z psiną, chociaż innych spraw związanych z pracą w schronie- nie zazdroszczę. [B]Podziwiam Cię, Angel.
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dara9']Zaglądam jeszcze na szybko do Rudzinki wieczorkiem...ja wierzę że ogłoszenie w gazecie też coś pomoże! jak ktoś mógłby się nie zakochać widząc ten słodki rudy pyszczek???[/QUOTE]
Czyli " kładziemy" już Rudzinkę do snu, cioteczko? Słodkich snów, bo wstajesz na pewno wcześniej niż ja.
Ja jeszcze wpadnę tutaj na przednocne bieganko.
A " Mojego Psa" kupiłam sobie i ...zakochać się juz nie potrafię, bo od dawna darzę uczuciem Rudaskę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...