Jump to content
Dogomania

Prawdziwa psia KSIĘŻNICZKA!Już w nowym,wspaniałym domku;)


Avilia

Recommended Posts

  • Replies 537
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Jasza']Dogofankę można znaleźć, ale ona ma bardzo ograniczony dostęp do internetu jak mi wczoraj powiedziała.
Tylko w pracy.
Cieszę się, że się udało.
Pomogę w ogloszeniach oczywiście!
Ktoś napisze piękny tekst?[/QUOTE]

bardzo ci dziekuje ze dałas znac o dogofance.
Awilla nie chciala jej oddawac do schonu,ta psina nie przezylaby tego.
Ogłosznia bedziemy robic-ja tez zrobie ;)
tylko moze najpiew napisze do Awilli zeby opisala jej charakter,wiek i wogole

Link to comment
Share on other sites

Suczka jest już przekazana Dogofance. Niestety zdjęć nie udało mi się porobić.Brak czasu i sprawnego aparatu;/
Hana wraca do mnie 03.01.
Wtedy zajmę się zdjęciami.
Dwa dni temu ją odrobaczałam.Po nowym roku zajmę się szczepieniami.Jeżeli do miesiąca czasu nie znajdę dla niej domu,będę myśleć o sterylizacji,ale wtedy potrzebowałabym wsparcia-jakiś bazarek,itd.Mam nadzieję,że do tego czasu będę już miała stały dostęp do internetu.
Bardzo proszę o jakiś banerek z obecnych zdjęć.I jakieś ogłoszenia.

Hana jest młoda (na moje niedoświadczone oko ma ok.3 może 4 lata),bez problemów zostaje sama w domu,toleruje inne psy,jest przesympatyczną psiną,domaga się uwagi i miłości,grzeczna na spacerach,nauczona czystości.W domu cichutka,na dworze się ożywia.Bardzo delikatna.Kuli się słysząc podniesiony głos.Zachowuje się tak,żeby nikomu nie zawadzać.Lękliwa,ale bez oznak agresji.

To tyle co mogę napisać o suni po 2 tygodniowym pobycie u mnie.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

W chwili wytchnienia się za to wezmę :).
Edit:
może być?
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/175260-Wyrzucona-niepotrzebna-suczka-Hana-szuka-kochajacego-domu"][IMG]http://lh4.ggpht.com/_J93ceJfRShM/SzNoA6sxAcI/AAAAAAAAAO0/logNEo6AAKU/hana1z.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Kontaktowałam się z Dogofanką i Hana u niej jest bardzo niespokojna.Jak wiadomo-nowe miejsce,nowy człowiek.Suczka piszczy i non stop się trzęsie jak galareta.Po Nowym Roku idziemy do weta zrobić przeglądzik.Może coś jej dolega,a może po prostu tak ma.To na razie tyle z nowości.
Pozdrawiam;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avilia']Kontaktowałam się z Dogofanką i Hana u niej jest bardzo niespokojna.Jak wiadomo-nowe miejsce,nowy człowiek.Suczka piszczy i non stop się trzęsie jak galareta.Po Nowym Roku idziemy do weta zrobić przeglądzik.Może coś jej dolega,a może po prostu tak ma.To na razie tyle z nowości.
Pozdrawiam;)[/QUOTE]

oj to zmiana miejsca ja jak jechalam na wakcje zostawilam moja Sabe w domu tyle ze moja siostra sie nia opiekowala (mieszk pietro wyzej) jak byla u niej to istny szał jak w domu to spokojnie ;)

Link to comment
Share on other sites

Wklejam to co napisała Dogofanka na wątku katowickiego schroniska.
Ma bardzo utrudniony dostęp do internetu.
[INDENT]Hej ! Nie mogę znaleźć wątku Hany, a łączę się przez modem (impulsy lecą). W każdym razie u Hany wszystko w porządku-chodzi ze mną do pracy. Przez pierwsze 2-3 dni była klębkiem nerwów-cały czas się trzęsła i skowyczała, ale teraz się uspokoiła i jest bardzo grzeczna. Najbardziej lubi spacerki i głaskanie, potem głaskanie i spacerki i dopiero potem jedzonko. Nie jest żarłokiem. Na spacerkach żywiołowa i grzeczna- nie ciągnie na smyczy, ładnie chodzi przy nodze. Omija inne psy. Nie wie do czego służy piłeczka i patyczki -brak zainteresowania... Avilia-jakbyś mogła przekopiować to na jej wątek. No i czekamy na Ciebie! [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

dziekujemy Jaszo super wiesci
widze ze Hana grzeczna dziewczynka
Boze jaka ona podobna do mojej Saby
Dosłownie sama wdzięcznośc za to ze sie ja zabrało,ze ma dom,ze sie ja kocha
Ja mojej Saby dlatego nie oddalam do adopcji choc bylo takie zalozenie-tak sie przywiazala juz po tygodniu ze poprostu niemogłam
Widze ze hana jest taka sama

Link to comment
Share on other sites

Napisałam dużo informacji na temat Hany w Wordzie i chciałam teraz to tu wkopiować, ale wklej mam nieaktywne- tak się nie da?, mogę to jakoś wkopiować? Nie chcialam tego wszystkigo wpisywać bezposrednio na dogo, bo mi się co chwilę internet rozłącza.

Może mogłabym to komuś na maila przesłać?

Mam też zdjecia Hany.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...