Jump to content
Dogomania

Błagał o pomoc na środku ulicy Felix JUŻ SZCZĘŚLIWY W DS


Temida

Recommended Posts

  • Replies 705
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ninka']Pewnie nie ma mozliwosci sprawdzenia, a szkoda, bo sliczny psiak, i domek mam sliczny ;([/QUOTE]

a jak duże dziecko, bo z opisu jego zachowań wynika, że to łagodny pies. Nie każdy da się podnieść do samochodu, a ten był i to przezvobcą mu osobę. Mój domowy pupilek nawet warczy jak mu coś nie pasuje z podnoszeniem. Więc może spróbować, jeżeli domek blisko albo zaprosić Państwa do schroniska i wtedy na spacer wyprowadzić (bo pisały dziewczyny, że wtedy można dopiero psa wziąć na spacer). Żadko trafia się taki łagodny a i domek superowy też na wagę złota

Link to comment
Share on other sites

Szkoda że nic nie wyszło z adopcji Feliksa.
Jemu trzeba zrobić [B]wyróżnione Allegro[/B]. Koniecznie trzeba dorzucić nowe zdjęcia i jakiś ujmujący tekst.

Ja mogę zasponsorować Allegro ale fotki musisz załatwić [B]Temido [/B]Ty, no i pozostał jeszcze tekst do napisania ... (chyba że użyjemy tego Twojego). Allegra robią[B] Bjuta i Kasia[/B] - te osoby akurat znam i polecam:lol:

I jeszcze jedna ważna informacja którą należy zamieścić na Allegro - [B]transport na terenie Polski[/B] (czy gwarantujemy czy nie).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Temida']Pewnie, że trzeba go pokazać, na razie mam te zdjęcia, ale może postaram się coś załatwić. Jeśli chodzi o transport albo przyjeżdża nowy właściciel, albo szukamy w internecie. Przydałoby się ogłoszenie w gazecie.[/QUOTE]

[B]Przydałyby się ...[/B]

Samemu się nie zrobią. Trzeba zrobić rozeznanie, gdzie, za ile, kiedy będą publikowanne. Pozapraszaj ludzi na wątek i poproś ich o pomoc. Pamiętaj że ogłoszenia w gazetach kosztują.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kosu32']Szkoda że nic nie wyszło z adopcji Feliksa.
Jemu trzeba zrobić [B]wyróżnione Allegro[/B]. Koniecznie trzeba dorzucić nowe zdjęcia i jakiś ujmujący tekst.

Ja mogę zasponsorować Allegro ale fotki musisz załatwić [B]Temido [/B]Ty, no i pozostał jeszcze tekst do napisania ... (chyba że użyjemy tego Twojego). Allegra robią[B] Bjuta i Kasia[/B] - te osoby akurat znam i polecam:lol:

I jeszcze jedna ważna informacja którą należy zamieścić na Allegro - [B]transport na terenie Polski[/B] (czy gwarantujemy czy nie).[/QUOTE]

[B][COLOR=red]Ponawiam temat, bo jakoś nikt go nie podjął. [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]Co z Allegro??? [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]Kto napisze tekst??? [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]Kiedy będą zdjęcia???[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red][/COLOR][/B]
[B][COLOR=red][COLOR=black]Tu nic samo się nie zrobi - potrzebna jest współpraca wielu osób ...[/COLOR]

[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...