Jump to content
Dogomania

Sonia- psie dziecko w typie yorka szuka domu pełnego miłości MA DOM


fibi:)

Recommended Posts

  • Replies 292
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tak wiem, tylko że leczenie małej na parwo kosztowało mnie ok 250 zł. a teraz robie jej sterylke-czekam na wypłate:roll: .mam drugiego tymczasa i po prostu nie wyrabiam fianasnowo:shake:,coś w tym dziwnego? jestem, tylko studentka, prawie połowa mojej pensji to moje czesne. chciałam wykupic małej ogłoszenia na bazarku-nie stac mnie teraz nawet na to:shake:.a sama ogłoszeń nie umiem robić i w sumie nawet nie mam teraz na to czasu
wykupiłam jej w połowie grudnia ogłoszenia na bazarku ale wtedy wyjeżdzałam, nie miałam kiedy zrobic tekstu do ogłoszeń. wiec chciałam je zrobić pozniej-napisałam PW do dziewczyny która robiła bazarek i mi nie odpisała nawet

Link to comment
Share on other sites

dzwoniła pani od kórej pewni ludzie chcieli adptować jej tymczasowiczke-która ma już "umówiony" domek i podesłała im Sonie..... zobaczymy. mam juz 70 żł z Pucka bazarku wiec za to go zaszczepie,wykupiłam mu już ogłoszenia za to. wiec wykupie i Soni to pod koniec tygodnia by już były

Link to comment
Share on other sites

dzwoniła pani od kórej pewni ludzie chcieli adptować jej tymczasowiczke-która ma już "umówiony" domek i podesłała im Sonie..... zobaczymy. mam juz 70 żł z Pucka bazarku :loveu:wiec za to go zaszczepie,wykupiłam mu już ogłoszenia za to. wiec wykupie i Soni to pod koniec tygodnia by już były

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fibi:)']dzwoniła pani od kórej pewni ludzie chcieli adptować jej tymczasowiczke-która ma już "umówiony" domek i podesłała im sonie..... Zobaczymy. Mam juz 70 żł z pucka bazarku :loveu:wiec za to go zaszczepie,wykupiłam mu już ogłoszenia za to. Wiec wykupie i soni to pod koniec tygodnia by już były[/quote]
czyli rozumiem narazie czekamy i mam wstrzymac ogloszenia:roll:

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że nie ma na co czekać:roll:, lepiej mieć w rezerwie innych chętnych. Fibi, a kiedy będziesz wiedziała czy ta Pani chce Sonie? Przecież nie jest powiedziane, że jak się ją ogłosi to zaraz tłumy będą się o nią zabijały. Więc myślę, że szkoda marnować czas i wstrzymywać ogłoszenia:cool3:.

Link to comment
Share on other sites

miałam dziś telefon w sprawie Soni od pani Hani- czy Haliny ? wypatrzyła małą na alegrtace;). jest z Mińska, nie pracuje-emerytka.w domu ma sunie pudla 8letnią, w ogrodzie mieszka owczarek niemiecki. też sunia. pani zgadza sie na podpisanie umowy adopcyjnej,wizyty;). tylko psy tej pani maja już swoje lata a Sonia to szczeniak...... pieski trzeba zapoznać-tylko że ja do Mińska mam kawałek drogi i bedzie mi potzrebny moj TZ aby tam dotrzeć

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fibi:)']miałam dziś telefon w sprawie Soni od pani Hani- czy Haliny ?[/QUOTE]
Mam pytanie, czy Sonia pojedzie do tej pani do ds, czy jednak się nie zdecydujesz? Bo jeśli nie, to z chęcią porobię jej nowe ogłoszenia. Tylko muszę wiedzieć, czy jest sens, jeśli by miała już mieć swój ds-wtedy będę robiła w tym czasie ogłoszenia innym potrzebującym mikropsiakom.
A nie doczytałam - Sonia jest w końcu wysterylizowana?

Link to comment
Share on other sites

ok dzięki, to ja porobię dalej.
tylko nie wiem,czy dziś znajdę na to czas, a jak nie to jutro.
Dlatego bym chciała wiedzieć, czy Sonia już ma zaklepany ten ds u Pani z Mińska, czy nie.
Te ogłoszenia jednak trochę czasu zabierają, więc jeśli by Sonia miała już domek zaklepany, to nie ma sensu robić jej dodatkowych ogłoszeń - ten czas mogłabym poświęcić na ogłaszanie innych bidulek.

Link to comment
Share on other sites

nie jest! czekamy na sterylke- przecież napisałam ze miała robiony zastrzyk hormonalny i od tego czasu musi minąć jakieś 3-4 tygodnie zapisana jest na sterylke na 12 lutego- wcześniej nie bede miała czasu ani kasy żeby to załatwić:roll:
zaklepany dam u tej pani?:-o to że zadzwoniła to nie znaczy że ja wezmie....umówiłyśmy się na dziś na telefon.napewno musi być zapoznanie psów-bo mysle że Sonia się nie zgodzi z pudelką.a ja dopiero ostatni weekend lutego mam wolny bo mam sesje.a że do Mińska nie jest tak blisko to po prostu nie dam rady wcześniej.
poza tym co najważniejsze- wątpie aby Sonia mogła być w jednym domu z inną sunią:roll: mojej rodzinki pudelke bije za każdym razem jak do nas przyjadą, nasze psy też sobie ustawia- dominantka z niej straszna. ostatnio byłą ze mna u mojej koleżanki kilka razy i nawet ze szczeniakiem nie umiała się bawić:mad:. z kotami jest ok,naszego uwielbia

poza tym jak pisałam już kilka stron wcześniej- najlepiej jakby Sonia trafiła do rodziny z dziećmi- uwielbia dzieci- potwierdzone,sprawdzone tyle razy już. nie wyobrażam sobie żeby w w nowym domu mogła być jedynym zwierzakiem, ale z inną sunią ? wątpie....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fibi:)']nie jest! czekamy na sterylke- przecież napisałam ze miała robiony zastrzyk hormonalny i od tego czasu musi minąć jakieś 3-4 tygodnie zapisana jest na sterylke na 12 lutego- wcześniej nie bede miała czasu ani kasy żeby to załatwić.[/QUOTE]
Nie przeglądałam wszystkich stron wątku, stąd było moje pytanie dot. sterylki.
W takim razie przy wolnej chwili ruszam z ogłoszeniami dla małej.

Link to comment
Share on other sites

przepraszam ,myślałam że śledzisz wątek,gdybym tylko mogła to wysterylizowałabym ją wcześniej. ale jak przeszła parwo chciałam dać jej odpocząć od lekarzy których nie znosi;) no i sie przeliczyłam bo w między czasie dostała cieczki. dlatego tyle czasu się z tym schodzi.

nie wiem co mam zrobić- nie chciałabym żeby za tydzień Sonia była oddana z powodu tego że nie może się zgodzić z sunią. a oprócz naszych psów nie toleruje nic innego:roll: z żadnym psem nie próbuje się zapoznać, pobawić-wkoncu to szczeniak, tylko od razu agresor się jej załącza. napewno ma burze hormonów-po cieczce,po zstrzyku.... może po sterylce się to uspokoi. chociaż moja sunia
[*] po sterylce to dopiero się zrobiła agresywna.w wakacje nad jeziorem yorka pobiła:roll: naszczęście sama ważyła 5 kg wiec obeszlo się bez ran ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fibi:)']przepraszam ,myślałam że śledzisz wątek[/QUOTE]
Nie ma za co :) Nie mam czasu niestety śledzić wszystkich wątków na bieżąco, sama mam w domu urwanie głowy ze zwierzakami ;) ale postanowiłam, że pomogę mikropsiakom chociażby w ogłaszaniu ich w necie. Stąd znalazłam się też na wątku Soni :)
Może jak pojawią się nowe ogłoszenia, to ktoś jeszcze Sonię wypatrzy, ktoś bliżej waszego miejsca zamieszkania, ktoś kto nie ma w domu żadnych psiaków, może jakaś kociara się w niej zakocha?!!
Na to właśnie licze.
Ciężko tak wydać tymczasowicza - zawsze są chwile, w których się myśli, czy to na pewno dobry domek będzie dla niego/niej. Sama tak mam wydając moje tymczasowe koty, no ale... zawsze mam nadzieję, że jednak to ten jedyny, odpowiedzialny i dobry domek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...