Jump to content
Dogomania

Kruszynka Pixi -Dziekujemy. Juz w DS u Ani.


monika55

Recommended Posts

Już pisałam

[quote name='shanti']
[B][COLOR=Red]Lilu 83, dwie wpłaty w styczniu, 200 i 100 zł.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=Red]Marsi66 300 zł[/COLOR][/B]
[B][COLOR=Red]Dwie wpłaty po 50 zł [/COLOR][/B]

Czyli w [COLOR=Red][B]styczniu wpłaty na Pixi wyniosły 700 zł[/B][/COLOR]

Jutro sprawdzę grudzień, bo tam trochę grzebania mam, prowadziłam wtedy bazarki i wpłat bardzo dużo.[/QUOTE]

W grudniu nie było wpłat na Pixi. A te dwie wpłaty po 50 zł były bez nicków z dogo w tytule przelewu. Nie wiem czy mogę podać imiona tych osób na watku.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 589
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:p:roll:pixi ma sie dobrze,troche jeszcze kaszle bo byla lekko przeziebiona,musialbyc jakis wirus bo moje wszstkie byly chore,i pixi z nimi podlapala,ale dostala antybiotyk i juz dobze, domownicy zadowoleni,a mała lata ,szaleje i ponoć skacze jak kangur wysoko,troche odczekamy jeszcze i sterylke bedziemy robic,a zdjecia malej powysylam na dniach ,bo teraz nie byłam w pracy tylko tel.z karolina rozmawialam,a pytaja sie o ksiazeczki psiakow,bianki tez.pzdr

Link to comment
Share on other sites

ksiazeczki są w schronisku o ile wiem... niewiem jak tam było z Pixi, bo chyba wtedy numerki były pogubione, Pixi tak skakała bez przerwy, ze go straciła, a ja wiedziałm jaki ma Bianka ale nikt sie mnie nie wtedy spytał:(...ale to sie wysle obie naraz:)
Super pozdrowienia dla wszystkich i Pixi!:) dobrze ze juz zdrowe psinki wszystkie:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

witam pixi ma umówioną sterylkę na 22marca ,będzie kosztowała 230 zł. ,czy mam brać fakturę od weterynarza ?a tak to u niej dobrze ,jest strasznie energiczna ,w domu szaleje na całego ,ponoć nawet skacze po stole nie wiem jak ona po tej sterylce się będzie zachowywać aż się boję żeby sobie nic nie zrobiła, jak ona taka żywa .a jak pojadę po nią to zrobię jej jakieś fajne nowe fotki pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

mała ma się super po zabiegu wczoraj byłyśmy u kontroli następna kontrola za dwa tygodnie,za sterylke zapłaciłam 250zł.jutro wyśle fakture ,i prześle wam nowe fotki pixi ,jest jej naprawdę dobrze ma duże podwórko do biegania,dzieci do zabawy ,wogle nie zostaje sama w domu ma bardzo fajny domek . cieszyłabym się jak dostalabym książeczki pixi,i bianki pixi musmy wpisać sterylke no iwogle nie wiemy kiedy i na co były szczepione

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...