Jump to content
Dogomania

NUGAT - Seter z zasadami :)


Nugatowa

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Nugatowa']No jakby nie patrzeć jesteś Veteranką KKKurka wodna :evil_lol: :evil_lol:

Grunt, że tu jesteś i same Twoje odwiedziny to strzał w 10 na kampanie reklamową[/quote]

jesu co to się wyprawia - Nugatowa zużywasz na NIĄ cały zapas wazeliny jaki jest w Krakowie??? :evil_lol::evil_lol::evil_lol: opamiętaj się moja droga :razz:


a wracając do Kryspinowa to ja tam byłam koło południa w pewien piękny czwartek i prawie wogóle nie było ludzi i podobało mi się nawet - ale o niebo lepiej by było jakby nie było ani jednego ludzia oprócz mnie i mego ukochanego :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']tylko nutę????? boszzz mnie ukłuła ogromna końska igła zazdrości a ta wyczuwa NUTĘ :shock: :shake::evil_lol:[/quote]
wiesz że ja jestem dlikatna i taktowna istota :loveu: pisałam tak "nie wprost na chama " :diabloti: ale dobrze podła zazdrośnico że sama się do tego przyznajesz :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']
no piękne zdjęcie :loveu: tylko coś Nugat nie uczesany jakiś :shake:
podtrymowała byś go trochę bo coś zapuściłaś psa :mad: :diabloti:[/quote]
:-o :crazyeye: Ale seterów się nie trymuje, Bo potem robia się jak barany kręcone. A na tym zdjęciu mój książę jest mokry !!!!
:mad: Ty weż się za plecenie warkoczyków Franka :evil_lol:



[quote name='malawaszka']jesu co to się wyprawia - Nugatowa zużywasz na NIĄ cały zapas wazeliny jaki jest w Krakowie??? :evil_lol::evil_lol:opamiętaj się moja droga


[B]ale o niebo lepiej by było jakby nie było ani jednego ludzia oprócz mnie i mego ukochanego :evil_lol:[/B][/quote]
[B]Dalczego ?????:evil_lol: :evil_lol: [/B]
Waszuniuniu ależ ciut vazelinki dla Ciebie zostanie :loveu: :loveu:

Vectrunia ma nie łobuzować :mad: :mad:
[quote name='Vectra']Weszka wyczuwam nutę zazdrości :diabloti: :diabloti: [/quote]
I dobrze :evil_lol: :loveu: :loveu:Bądź co bądź Owady tez lubię :loveu: :lol:
[quote name='malawaszka']tylko nutę????? boszzz mnie ukłuła ogromna końska igła zazdrości a ta wyczuwa NUTĘ :shock: [/quote]
Wypada mi w tym momencie zatrzepotać rzęskami, lekko drygnąć i się zarumienić .......:lol: :oops:
[quote name='Vectra']wiesz że ja jestem dlikatna i taktowna istota :loveu: pisałam tak "nie wprost na chama " ale dobrze podła zazdrośnico że sama się do tego przyznajesz :diabloti:[/quote]
Vectro myślałam ze zawsze robisz pierwszy krok :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nugatowa']:-o :crazyeye: Ale seterów się nie trymuje, Bo potem robia się jak barany kręcone. A na tym zdjęciu mój książę jest mokry !!!!
:mad: Ty weż się za plecenie warkoczyków Franka :evil_lol:
[COLOR=Magenta][B]no to zrób z Nugata baranka kręconego[/B][/COLOR] :loveu: :loveu:



[B]Dalczego ?????:evil_lol: :evil_lol: [/B]
Waszuniuniu ależ ciut vazelinki dla Ciebie zostanie :loveu: :loveu:

Vectrunia ma nie łobuzować :mad: :mad:
[B][COLOR=Magenta]ja łobuzować :crazyeye: no niby jak ? :diabloti:[/COLOR][/B]

I dobrze :evil_lol: :loveu: :loveu:Bądź co bądź Owady tez lubię :loveu: :lol:
[COLOR=Magenta][B]ja nie cierpie owadów :shake:[/B][/COLOR]

Wypada mi w tym momencie zatrzepotać rzęskami, lekko drygnąć i się zarumienić .......:lol: :oops:
[COLOR=Magenta][B]nie zapomnij o nawijaniu włosów na paluszek [/B][/COLOR]:cool3:
Vectro myślałam ze zawsze robisz pierwszy krok :hmmmm:[/quote]
[COLOR=Magenta][B]nieraz się zbiorę w sobie na odwagę i pierwsza robię krok ,ale jako że jestem osóbką niezwykle skromną i nieśmiałą bardzo wiele mnie kosztuje wychodzenie pierwszej z inicjatywą :oops: :oops: :oops: :diabloti:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nugatowa']A to [B][COLOR=Red]velure[/COLOR][/B], które groominguje na wytawy


[IMG]http://i50.photobucket.com/albums/f309/Nugatowa/tn_Velure001.jpg[/IMG]
[IMG]http://i50.photobucket.com/albums/f309/Nugatowa/tn_Velure002-1.jpg[/IMG][/quote]

czy to oznacza, że to są dwa różne psy i że to nie jest Nugat???? :roll::p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra'][COLOR=magenta][B]nieraz się zbiorę w sobie na odwagę i pierwsza robię krok ,ale jako że jestem osóbką niezwykle skromną i nieśmiałą bardzo wiele mnie kosztuje wychodzenie pierwszej z inicjatywą :oops: :oops: :oops: :diabloti:[/B][/COLOR][/quote]
Bosze ależ nieśmiałe to dziewczę :evil_lol: :evil_lol: Może Cię speszę .......
[quote name='malawaszka']czy to oznacza, że to są dwa różne psy i że to nie jest Nugat???? :roll::p[/quote]
Yyy no wiesz Wasiu Srasiu to Nie Nugolek :eviltong: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Prawda, że śliczna jestem a wannie z tym mało apetycznym ciałem siedzi WIq:diabloti:[/QUOTE]

Ty.. Przez chwilę Cię człowiek nie pilnuje i proszę!:diabloti:

Velure ma jak dla mnie za mało piegów;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiq']Ty.. Przez chwilę Cię człowiek nie pilnuje i proszę!:diabloti:

Velure ma jak dla mnie za mało piegów;)[/quote]
:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
Moze Nugul ma za dużo :crazyeye: :evil_lol: :evil_lol:
[quote name='Pysia']Cześć Nugatowa bez make upu ;) Obejrzałam wszystkie fotki ale pierdół nie czytałam :eviltong: Chociaż....No dobra :cool1: Przeczytałam :evil_lol: Bo się pośmiałam ;)[/quote]
Cześć Pysiowa
Widzisz dla DGM wszytsko nawet Nugatowa bez make upu :evil_lol: :-o


Może dziś bęą jakieś zdjęcia, ale trzymajcie kciuki bo dziś mam egzamin ustny !!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']no to trzymam kciuki mocno bardzo :diabloti: co byś na egzaminie była bardziej wygadana niż na forum :diabloti:[/quote]

[quote name='wiq']Nugat ma w sam raz ;)

Ty... jaki znów egzamin...
3mam kciuki!
[SIZE=1][COLOR=white]hehe, teraz ja mam wolne, a Ty egzaminy:evil_lol:[/COLOR] [/SIZE][/quote]

[quote name='Asiaczek']Trzymam kciuki, ale nie mam pojęcia, za jaki egzamin...?:crazyeye:
Pzdr.[/quote]
[SIZE=5][COLOR=red]Zdałam zdałam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=red]na 4 !!!!!!!! :laola:[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=black]To był ustny egzamin podsumuwujący pobyt we Francji :cool1: [/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Gratuluje ci moja droga , naprawdę z duszy serca gratuluje tej 4 - to taka ładna cyferka [B]:)[/B][/quote]

[quote name='alive']No Kinga gratulacje!!! Zdolna dziewczynka :cool3:[/quote]
Az pękam z dumy :-o :diabloti: :evil_lol: :evil_lol:

Vectruniu koperta poleciałą dziś Czekaj na listonosza w różowiutkim uniformie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...