Jump to content
Dogomania

Szczecin 2006


Daisunia

Recommended Posts

  • Replies 643
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='fidekangela']Daga w jaki dzień się wystawiecie ??Bo jeżeli w niedziele to oczywiście służe pomocą :D bo w sobote jestem w lubeszynku na krajówce ..;)[/quote]
ja bede tylko z ta ciemna suka,co sie wystawiac nie lubi:roll: i z mloda,wiec dam rade-na porownanie szans nie mamy,mloda bedzie najmlodsza w stawce zapewne,wiec tym razem sama dam rade-dzieki:oops: .Ale jak bede z wieksza iloscia psow to zawsze chetnie skorzystam z pomocy;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewelinabuck']wiecie co ja chcialabym sprobowac wystawic jakiegos psiaka tylko nie wiem czy ktos mi porzyczy??? moze daga na ciebie moglabym liczyc[/quote]
Jesli masz na mysli MP,to ja sie zwijam zaraz po zejsciu z ringu bez wzgledu na wyniki,bo bede z mezem ktory nie znosi wystaw...
A jesli masz na mysli,zeby wystawic psa na ringu-to...:shake: .stawka jest podejrzewam dosc duza ,moje suki nie sa wyszkolone super na wystawy i ekperymentowanie w tej sytuacji nie wchodzi w rachube:shake: .Jedna nie znosi wystaw,druga jest mloda i to,ze sie wystawila w Slupsku z Cavalierka to byl swoisty cud jak dla mnie,bo to dzikun nie nauczony niczego:roll: .a ta co sie umie wystawiac,zostaje w domciu..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asta']Nie musimy wnikać w szczegóły, ale masz zrobić zdjęcia z konkurencji finałowych bo bede zła :cool3:[/quote]
tak jest ! :))
a żeby nie bylo tak jak w Gorzowie ze wszystkie 4 baterie mi padly i to akurat na BOG :lol: to wezmę wszystkie 6 :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...