Jump to content
Dogomania

Szczecin 2006


Daisunia

Recommended Posts

[quote name='Olcia&Tasha']ejjj ma ktos link strony wystawy 2006 w czerwu w szczecinie bo ja nie mam gdziez go zapodziałam i musze miec rozpiske jakie rasy w jakie dni bedą.... plissssss[/quote]

[URL="http://www.szczecin.zkwp.pl/wyst2006/obsada2006.html"]http://www.szczecin.zkwp.pl/wyst2006/obsada2006.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 643
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sie zastanawiam z moim Gnojkiem.

PARSONRK
Jesli zdecyduje sie przyjechac, moglabym przylaczyc sie do Waszej grupy pokazowej agility :cool3: Chcialabym, zeby Gnojek poznawal jak najwieksza ilosc obcych przeszkod, a poza tym to milo poskakac w nowym gronie :) Pewnie przyjechalabym kilka dni wczesniej, wiec moglibyscie nas przetestowac na jakims wczesniejszym treningu :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo']Ja sie zastanawiam z moim Gnojkiem.

PARSONRK
Jesli zdecyduje sie przyjechac, moglabym przylaczyc sie do Waszej grupy pokazowej agility :cool3: Chcialabym, zeby Gnojek poznawal jak najwieksza ilosc obcych przeszkod, a poza tym to milo poskakac w nowym gronie :) Pewnie przyjechalabym kilka dni wczesniej, wiec moglibyscie nas przetestowac na jakims wczesniejszym treningu :cool3:[/quote]

Oczywiście zapraszamy. Wcześniej treningów nie robimy, bo planujemy przejść szkolenie właśnie po wystawie - tzn na wystawie pokazy, a wieczorkiem - koło 18 ( godz do uzgodnienia) będziemy miały trening przez kogoś prowadzony ( nie chciałabym pisać przez kogo, żeby nie zapeszyć ;) ). I tak w oba dni.:p

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ooo w koszalinie będe raczej yo popatrze... a umnie chyba nastąpi nieoczekiwana zmaina planow zamiast grzywka kudłatehhgo będe wystawiac staficzke angileksąka ale jeszcze wszystko nie jest dokonca pewne :):):)
daisy zdecyduj sie to wystawiasz czy nie :):):) :eviltong::eviltong::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...