Jump to content
Dogomania

Oboz agility dla poczatkujacych i sredniozaawansowanych 15-21.07.2010


Zielsko

Recommended Posts

  • 5 weeks later...
  • Replies 166
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

[quote name='wiska']Rudawa a czemu? jedziesz gdzies indziej? kurcze,mam nadzieje,ze jakis upalow nie bedzie bo wtedy bd musiala zrezygnowac z mloda z treningow popoludniami-w najwiekszym sloncu...[/QUOTE]
Nie jadę bo stwierdziłam, że to nie ma sensu kombiować, szukać, załatwiać opiekuna i po prostu wybrałam obóz "Wakacje z psem" Wandrusa poniewarz tam mogę sobie na luzie jechać, obóz jest stworzony głównie pod kątem dzieci ( nie ukrywam, że jestem dzieckiem - mam 15 lat ). Ty jedziesz z mamą a jak ktoś jedzie sam to nie jestem pewna czy aby na pewno czuł by się w towarzystwie starszym 2x od siebie tak jak gdyby czuł się w śród swoich rówieśników. No i jeszcze pozostaje kwestia kadry - mianowicie opiekunowie są przeszkoleni jak obchodzić się z dziećmi ;). A tak po za tym mam do danego ośrodka ok. 30-40min drogi samochodem. Czyli jednym słowem uważam, że jak jadę na tego typu obóz pierwszy raz to ten będzie idealny;).
PS: Nie to żebym reklamowała konkurencje ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Czy ktos moglby mi udzielic informacji na temat godzin w jakich sa treningi? Jestem przerazona temperaturami. Nie wiem jak jest u innych, ale moje psy sa zdolne do dluzszego treningu tylko w godzinach wieczornych ,ew.bardzo wczesnie rano.W dzien caly dzien tylko leza albo siedza w jeziorze. Jak bedzie to rozwiazane na wyjezdzie?

Link to comment
Share on other sites

organizatorzy dbają o pieski. byłem na obozie 4-8 lipca, zajęcia odbywały się od 7 do 12 i 15 do 20. sądzę, że teraz będzie podobnie.
boisko otoczone jest z trzech stron lasem, po południu tworzy się miły cień na jego części
do zobaczenia na drugim turnusie

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Chce bardzo serdecznie podziekowac organizatorom obozu. BYLO SUPER!!!!!:multi::multi::multi:

Zadziwiajace, jak wiele mozna dokonac tak malymi silami. Wlasciwie sil trzeba bylo bardzo duzo, ale osob do "obslugi" obozu bylo malo, a wszystko szlo niesamowicie sprawnie! DZIEKI!!!

Psy nauczyly sie sporo (choc do wygrania zawodow koncowych zabraklo nam skutecznego wysylania sie), byly bardzo zaopiekowane (ze wzgledu na temperatury przez polowe obozu cwiczylismy od 5.oo do 9.oo i potem od 16.30 do 19.oo - hardcore hartuje). Atmosfera byla bardzo mila i nawiazalismy wiele przyjazni. Teraz konkurencja juz nie taka straszna, bo sie dobrze namy! :lol::lol::lol:

Do zobaczenia za rok! (albo szybciej ;))

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...