Jump to content
Dogomania

Oboz agility dla poczatkujacych i sredniozaawansowanych 15-21.07.2010


Zielsko

Recommended Posts

  • Replies 166
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Rudawa']Dobra to podsumujmy:
Rino 126 - briard - ?
Vivi - york
Rudawa - aussi, corgi
Luzia15 - jedzie z ...:???:
Martula_t - dwa belgi
Fretka - owczarek niemiecki/ koleżanka z dalmatynkiem ;)[/QUOTE]

Koleżanka to Saga200 ^^ My też nie mamy pewności, ale na 70% pojedziemy. Pozostaje tylko znalezienie opiekuna na ten wyjazd. Ktoś chętny? Przeważnie jestem bezproblemowa, czego nie można powiedzieć o psie, ale pomińmy ten drobny, nie istotny fakt ;D

Link to comment
Share on other sites

[INDENT][QUOTE]a moje pytanko brzmi tak: czy na obozie będzie jakaś opieka medyczna (czyt. weterynarz)? bo w razie jakiegoś nieprzyjemnego wypadku przydałoby się mieć weta w zanadrzu [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] [/QUOTE]

Ani rok temu, ani dwa lata temu na obozie nie było żadnej opieki medycznej/weterynaryjnej. Więc myśle, że w tym roku będzie tak samo.;)
Obozy nie są na końcu świata i lekarz najczęściej jest w okolicy :).



Pozdrawiam Michał
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudawa']O co Ci chodzi? Zdziwiona spytałam czy ma rodowód czy nie i tyle a ty się nie słusznie ciskasz i to nie w swojej sprawie:shake:. I nadal nie wiem czy ma rodowód psiak czy nie ma. Bo mi się shippy bardzo podobają :loveu: a ten mi za wysoki jak na shipperke wyglądał :eviltong:[/QUOTE]

Napisz na PW do wiski, albo wejdź do galerii, masz link w podpisie i będziesz wszystko wiedziała.
To jest temat obozu, a nie psów wiski, czy innych pierdół o których piszecie od ostatnich kilku stron. Ktos będzie chciała się czegoś dowiedzieć i będzie musiał czytać te wasze przemyślenia, do tematu nic nie wnoszące ...


Jak dla mnie EOT.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...