Jump to content
Dogomania

Kochała bezgranicznie.. Proszę o ZAMKNIĘCIE tego wątku.


Asia_Klero

Recommended Posts

  • Replies 662
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asia_Klero']Alma 2-dokladnie twoje pieniadze tez są tylko chodzi mi o to czy przepisac za te pieniadze za grudzien i styczen na konto Griny czy potraktowac jako dodatkowe;)w kazdym razie stworzylam nowa liste i przepisalam deklaracje Goni i Almy na nia za grudzien i styczen jesli mam potraktowac to jakos inaczej to dajcie znac;)Za podroz zaplacimy my-jakos damy radę;)[/QUOTE]


Bardzo bym chciała pomóc dodatkowo, ale nie mogę:oops:.
Proszę te pieniążki potraktować jako zapłatę za XII i I .

Link to comment
Share on other sites

Strach lek panika na widok człowieka, przy dotyku spięta reaguje przykurczem dostała czas na aklimatyzacje i święty spokój, jednocześnie pilnuje swojego pokoiku gdy Adam zaglądał do niej warczała na niego. Odmówiła zjedzenia suchej karmy, parówki i mięsko zjedzone, ale w samotności. Dużo pracy przed nami jutro bierzemy się ostro do pracy, dziś niech się wyśpi odpocznie, odreaguje. Jutro pozna rottka i inne psiaki może się otworzy. Asia miała rację ona wymagała pomocy na cito, jej przerażone oczy wołają o pomoc musi się otworzyć zaufać, jest śliczna ma szanse na prawdziwy dom.

Link to comment
Share on other sites

Ja w Was wierzę-Adamowi chyba tez się spodobała bo cos czesto do niej zagladal:evil_lol:Grina potrafila sie posrac i posikac ze strachu za kazdym razem jak ktos cos od niej chcial...smiertelnie przerazona ale w tym wszystkim taka dobra.....musi byc dobrze!Grina moze byc lekko przeziebiona bo mielismy jeden dzien w schronisku,w ktorym nawalilo ogrzewanie i niektore psiaki do odczuły-piszę tu o katarku,ktory zauwazylysmy wczoraj u Griny;)

Link to comment
Share on other sites

Grina nie chciala wsiasc do auta,strasznie spanikowala przed schroniskiem zalatwila sie ze strachu...podczas drogi raz zwymiotowala i bardzo sie przetraszyla ze jej za to cos zrobie i z tego wszystkiego zrobila salto na tylnym siedzeniu..reszta drogi juz raczej spokojnie,pod koniec nawet troszke bardziej sie odprezyla.Fotek nie bedzie bo Grina byla tak przerazona ze nie bylo sensu jej stresowac jeszcze aparatem.Dzwonilam do Leny-Grina poznala sie z jej rottkiem Aronem i tu pozwole sobie zacytowac Lene,,Takich oczu to ty chyba nigdy nie widzialas"wygladala tak jakby wszystkie wspomnienia przelecialy jej przez glowe,jakby dostala to o czym tak strasznie marzyla,jakby jej maly swiat stal sie troche wiekszy,biegala potem za Aronem wpatrzona jak w obrazek..Co do ludzi jest okropnie przerazona,ucieka i zalatwia sie w biegu ze stresu...ale damy rade-wierze w to!:)

Link to comment
Share on other sites

Pewnie, że będzie dobrze, dzięki Lence napewno jakoś wyjdzie z tego swoje strachu, chociaż pewnie czeka ją duuużo pracy. U Griny dobre jest to, ze w przeciwieństwie np. do Władka jeszcze nikogo nigdy nie ugryzła... Ledwo, bo ledwo, ale jednak jakoś na tej smyczy idzie czego Władek zupełnie nie potrafi i jak ją się podniesie to nie szaleje tak jak nasz Władzio, no i jest młodsza. Jestem pewna, że będzie dobrze, musi być :)

Link to comment
Share on other sites

no to byłabym pierwsza osobą, którą chciała dziabnąć, ale na moje własne życzenie to zostało jej wybaczone na razie jest na etapie ty mnie goń a ja będę uciekać do Nera a on mnie obroni, albo nie chce mi się z Tobą gadać, ale dziś było zamieszanie z przekwaterowaniem to była skołowana także mam nadzieję że jutro potraktuje mnie z deka lepiej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia_Klero']A Grina zostaje na swojej kwaterze czy gdzies sie przeniosła?:loveu:jej kwatera byla super!!:razz::loveu:[/QUOTE]

Do Leny pojechał Samsung - ten to jest dopiero przerażony, przy nim Grina to pewna siebie babka -
zobaczcie:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/173866-Dwa-przeraA-on*****-WrzeA-nia-zbieramy-na-hotel[/url]

Link to comment
Share on other sites

BArdzo przepraszam, ale zagubilam watek Griny, nikt mi nie wyslal numeru konta, myslalam ze juz moze pojechala Grina do DS..a tu czytam, ze Grina wlasnie przyjechala do lenki:)Dzieki Bjutce tu trafilam-przeslala mi wątek:)
Juz wplacilam swoja grudniowa deklaracje i w razie "w" prosze o przypomnienie...ostatnio mam mlynek niezly:>

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Do Leny pojechał Samsung - ten to jest dopiero przerażony, przy nim Grina to pewna siebie babka -
zobaczcie:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/173866-Dwa-przeraA-on*****-WrzeA-nia-zbieramy-na-hotel[/url][/QUOTE]

no to Lenka będzie miała pełne ręce roboty!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...