Jump to content
Dogomania

Śliczny basset szuka nowego domu!!!! Ma dom.


Joasika

Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Miła od Gucia']A kto miał się zająć sprawdzeniem domu Adriana ??

Bo ja bie chciałabym mieszać, ale mam kolejną bassetkę do adopcji i Adrian też o nią pyta ?
I co robić ???

Bassetka Nelka szuka domu
[url]http://www.forum.bassety.net/viewtopic.php?p=45746#45746[/url][/QUOTE]

Wiem Bogusia,że jest taka suczka, czytałam wszystko wczoraj. Wizytę robiła Tarzanka - dowiedziałam się właśnie . Wszuystko ponoć OK.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem o co chodzi ale p.Adrian nic nie wie o wizycie przedadopcyjnej, z nikim nie rozmawiał ani on ani jego ojciec,który jest emerytem i cały czas jest w domu ,zresztą obaj czekają od wtorku na tę wizytę...
Chciałabym to wyjaśnić tym bardziej, że pies miał opłacony hotelik do wczoraj a osoby z Fundacji For Animals opiekujące się nim dostają sprzeczne informacje i nie wiedzą co dalej.
Trudno mi to wszystko zrozumieć...

Link to comment
Share on other sites

Byłam w dobrym miejscu na wizycie zaraz po niej dzwoniłam do pewnej osoby ( nie powiem do kogo gdyż nie pamiętam, ale ta osoba na pewno wie, że to o niej mowa ). Powiedziałam Jej co i jak lepiej jak Ona się wypowie, bo ja zwyczajnie nie mam siły z powodu grypy z którą teraz walczę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda 007']Jakoś cicho tutaj...[/QUOTE]


Pies ma sie dobrze. Jest w hoteliku i jest leczony, otrzymuje antybiotyk na spuchniete "klejnoty".
Niestety jest prawdziwym agresorem , nie moze trafic do domu z innymi zwierzetami do rodziny z dziecmi itp.Musi go zabrac osoba , ktora ma doswiadczenie z takimi psami.
Mysle ,ze ten proces adopcyjny troche potrwa.

Link to comment
Share on other sites

On wcześniej mieszkał z tchorzofretką i podobno świetnie się razem bawili.Natomiast inne psy to go raczej nie zaczepiały,nawet moja pyskata omijała go szerokim łukiem i na wszelki wypadek udawała że go nie widzi.On jest okropnym dominantem i póki wszystko jest po jego myśli to jest łagodny.Gorzej jak coś mu się nie podoba...

Link to comment
Share on other sites

Bassecik czuje sie juz dobrze, caly czas przebywa w hoteliku :-|

Sa tez i dobre wiesci :!:

Dzisiaj zglosili sie panstwo z ..LUBLINA!!!!, mieszkaja w domku jednorodzinnym w miejscu ,ktore dobrze znam.Jutro jade na wizyte przedadopcyjna :->

Moze to wlasnie ten domek :?: kto wie.. ;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...