Jump to content
Dogomania

[*] Elke Peper


Recommended Posts

[CENTER][COLOR=navy][B]Jest mi niesamowicie przykro ,że odeszła od nas tak wybitna sędzina.[/B][/COLOR]
[COLOR=navy][B]Ciesze się,że choć raz moje psiaki były przez nią oceniane[/B][/COLOR][COLOR=navy][B].[/B][/COLOR]
[COLOR=navy][B]Była to przesymaptyczna osoba.[/B][/COLOR]
[COLOR=navy][B] :([/B][/COLOR]
[COLOR=navy][B]
[*]
[*]
[*][/B][/COLOR][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bardzo dziekuję Kendusiowi za spokojne wyjasnienie mi jak prawidłowo należało odczytać podpis Pearl. Jeśli popełniłem błąd, to bardzo przepraszam zwłaszcza autorkę.
Moja wypowiedź wiązała się z dużym szacunkiem dla zmarłej osoby, stąd może pewne przewrażliwienie

[quote name='flashka-g']

burzan jakies zaburzenia prawidłowości czy jak???[/quote]

Flashka, jak miło to czytać, dziekuję!!
Czy Ty nigdy nie popełniasz błędów?
Dlaczego uważasz, że popełnienie błędu (na pewno nie w złym zamiarze) od razu świadczy o jakiś zaburzeniach?

Link to comment
Share on other sites

Ubolewam ,iż świat kynologiczny utracił taką PERSONĘ -wspaniała kobieta,uczciwa,sprawiedliwa w ocenach,sympatyczne podejście do wystawców,wspaniały kontakt z psem w ringu,AUTORYTET KYNOLOGICZNY . Dziękujemy Pani za docenienie naszych piesków podczas ich debiutu ŁÓDŻ 2005 mIĘDZYNARODOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH- JESTEŚMY DUMNI IZ OCENIALA PANI NASZE PIESKI,ZA SŁOWA UZNANIA DLA NICH ZA PODZIĘKOWANIA,IŻ MIAŁA PANI MOŻLIWOŚĆ OCENIANIA 1 RAZ TAKICH MAŚCI. MAM NADZIEJĘ IŻ PANI ELKE PEPER SPOTKALA SIĘ GDZIEŚ W POŁOWIE DROGI NA TĘCZOWYM MOŚCIE Z NASZYMI BRAĆMI NIEJSZYMI I BĘDZIE DLA NICH PROMYCZKIEM,KTÓRY NIE POZWOLI ABY COŚ ZŁEGO SPOTKAŁO NASZYCH PUPILI W KRAINIE "WIECZNYCH ŁOWÓW" . BĘDZIE NAM PANI BARDZO BRAKOWAŁO.:placz:

Link to comment
Share on other sites

Co za szok!:-( Jeszcze dwa miesiące temu miałam zaszczyt byc przez nią oceniana na Młodym Prezenterze...Wtedy była taka pogodna i uśmiechcnięta.Była chyba najbardziej sprawiedliwym sędzią według mnie.Była jest i będzie dla mnie autorytetem...Zapaliłabym jej miliardy albo i nawet więcej świeczek gdyby to było możliwe...
[*]
[*]
[*]
[*] :-( :placz:

Link to comment
Share on other sites

8 - miesięcy temu p.E.Peper sędziowała nas z uśmiechem na twarzy - jestem w szoku :crazyeye: ( ale miałam styczność z tą chorobą i nieżyczyłabym jej najgorszemu wrogowi) - to straszne dzisiaj jesteśmy , a jutro już nas nie ma !!!
Z szacunkiem !

Link to comment
Share on other sites

Nigdy nas nie sedziowala i mialam wielka nadzieje, ze kiedys to nastapi. Widzialam Ja jednak pare razy w trakcie pracy i to wystarczylo, aby zauwazyc, jak Wspaniala Byla Osoba. Jak swiadcza poprzednie posty, nie trzeba byl zamienic z Nia nawet jednego slowa, zeby dowiedziec sie o Jej profesjonalizmie, ogromnej wiedzy i niesamowitym podejsciu zarowno do wystawcow, jak i psow. Rzyczliwosc i szczery usmiech byly Jej znakiem rozpoznawczym, dzieki ktorym tak mocno zapisala sie w naszych sercach. Zawsze bedziemy o Niej pamietac:-( ...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...