Jump to content
Dogomania

Hope już straciła nadzieję. Niestety nie do nazsej adopcji. ZAWIESZAM


kizimizi

Recommended Posts

  • Replies 337
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dzwonie co jakis czas do tego hotelu- gdy bedzie miejsce i cena dostępna /może np. te 15 zl /to zaraz dam znać -gdy tylko sie dodzwonię oczywiscie .. ale decyzja nalezy do was/... rozumeim ,ze to na okres pzrejsciowy ma być DT /?
Ja mogę dorzucić tylko 5 zl na sunie -postaram się co m-c/ale wpisywac prosze raczej -jednorazowe wplaty-na wszelki wypadek /.
No i oplata/przelew/ za sunię -za hotel - chyba nie z gory -tylko za miniony mc .. jak wszędzie chyba ..tzn. przelewanie calej kwoty za sunie za miniony m-c - cala naleznosc za pobyt..

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Navy]Juz jest inf. : dzwonila już sama Agnieszka- jest miejsce dla tej suni - i jak tylko macie mozliwosć możecie wiezc psa już nawet jutro czy pojutrze -jak wam pasuje . Oplata za te sunię : 15 zl/doba -w tym karma z kaczki + dobra karma /zapomnialam nazwy / - Prosila,m o rezerwacje o mowilam ,ze to moze być pobyt np. ok. 2-3 tyg. czy m-c .Nie wiem.Byle nie na kilka dni -prosi Aga Czerkowianka . Decydujcie cioteczki - tel. macie podany - link do hotelu jest . Ja ile moglam -to pomoglam -choć telef.-a Aga nie ma czasu i dojscia na kompa teraz -zatem telef. raczej tylko .
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/146779-Hotel-u-Agnieszki[/URL]TEL. TAM : 502-723-221. -AGA CZERKOWIANKA -HOTELIK DLA PSOW /DO mnie nr tel..padlam kizimizi ./[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

chyba na razie nie ma co przelewać bo nadal za dużo nam brakuje. Na razie zbierzmy deklaracje bo gdyby na ten hotelik u Agaty, Hope wysłać to byłoby potrzebne 450 ł. U Zuzi mamy 350-400. Czyli wciąż mało.

Czy w takim razie mam powiedziec Agacie, ze jeszcze nas na hotelik nie stac czy ona wie, ze to potrwa bo dopiero deklaracje zbieramy?
Zreszta jutro do niej zadzwonie i wytłumaczę sprawe.

Dziewczyny jak bezdzimy blizej celu nie bójcie sie, nie zapomnę o tych deklaracjach i sie upomnę o pieniądze. Jak nie ja to inne ciotki:)

Olga dzięki za rozeznanie w temacie!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maras']Hej, chciałbym zadeklarować 10 zł na hotel dla Hope.[/QUOTE]
Świetnie! Wielkie dzięki!

[COLOR=Black][U][B]Deklaracje stałe:[/B][/U]
[/COLOR][COLOR=Black][B]30 - [/B][/COLOR][COLOR=Black][B]Kizi-mizi [/B]
[B]60 - Kora+ dziadek [/B]
[B]30 - Marta [/B]
[B]10 - Papryczka Chili 10[/B][/COLOR][B]
30 - Berta [/B]
[B]30 - Znajomi Marty
10 - Lucyfrecja
10 - Maras

[/B]czyli [B]210[/B][B] zł

[U]jednorazowe:[/U]
10 - Papryczka
"coś" - Bjuta
30 - Ulka 1108

[/B]czyli [B]40[/B][B] zł[/B] + coś

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli Hope będzie miała pełną kwotę deklaracji i będzie taka sytuacja, że trzeba będzie poczekać na zwolnienie miejsca w hotelu - Hope będzie mogła spędzić u mnie parę dni......... Tylko parę, bo niestety nie mam warunków, a w szczególności do pracy nad wymagającym psem. Ale kilka dni w razie czego dam jakoś radę;)

Myślę że stałych deklaracji jeszcze nie ma co przelewać, musimy zebrać całość, (a jak czytam płaci się na koniec miesiąca hotelowania), ale jeśli są osoby chętne na jednorazową wpłatę na pomoc dla Hope to nie widzę przeciwwskazań... Wszelkie rachunki i tak będą przedstawione na dogo... A na pewno dojdzie koszt podstawowych szczepień i mam nadzieję że nie dojdą koszty ewentualnego leczenia...........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta0731'] jeśli są osoby chętne na jednorazową wpłatę na pomoc dla Hope to nie widzę przeciwwskazań... Wszelkie rachunki i tak będą przedstawione na dogo... A na pewno dojdzie koszt podstawowych szczepień i mam nadzieję że nie dojdą koszty ewentualnego leczenia...........[/QUOTE]

też tak uważam, każdemu "jednorazowcowi" (przepraszam ale to tak skrót) Marta poda na pm dane.
A stale niech zcekaja.

moja siostra dorzuca do stałych 25 zł.

CZyli stałych mamy 220 i jednorazowe.

Link to comment
Share on other sites

Ja mam "coś" w jednorazowych, to poproszę nr konta.

[COLOR=Black][U][B]Deklaracje stałe:[/B][/U]
[/COLOR][COLOR=Black][B]30 - [/B][/COLOR][COLOR=Black][B]Kizi-mizi [/B]
[B]60 - Kora+ dziadek [/B]
[B]30 - Marta [/B]
[B]10 - Papryczka Chili 10[/B][/COLOR][B]
30 - Berta [/B]
[B]30 - Znajomi Marty
10 - Lucyfrecja
10 - Maras
25 - Siostra Kizimizi

[/B]czyli [B]235[/B][B] zł

[U]jednorazowe:[/U]
10 - Papryczka
"coś" - Bjuta
30 - Ulka 1108

[/B]czyli [B]40[/B][B] zł[/B] + coś

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata51']Hope, nie trać nadziei. 20zł/mies. ode mnie. W końcu mogę palić tylko 2 paczki dziennie i zrezygnować z knoppersów i grześków.[/QUOTE]

Agatko, wg moich obliczeń, Ty już dawno musiałaś zrezygnować z knoppersów i grześków!
Ale do rzucania palenia Hope chętnie się przychyli!!

[COLOR=Black][U][B]Deklaracje stałe:[/B][/U]
[/COLOR][COLOR=Black][B]30 - [/B][/COLOR][COLOR=Black][B]Kizi-mizi [/B]
[B]60 - Kora+ dziadek [/B]
[B]30 - Marta [/B]
[B]10 - Papryczka Chili 10[/B][/COLOR][B]
30 - Berta [/B]
[B]30 - Znajomi Marty
10 - Lucyfrecja
10 - Maras
25 - Siostra Kizimizi
20 - Agata 51

[/B]czyli [B]255[/B][B] zł

[U]jednorazowe:[/U]
10 - Papryczka
"coś" - Bjuta
30 - Ulka 1108

[/B]czyli [B]40[/B][B] zł[/B] + coś

Link to comment
Share on other sites

Agata51- nie szkoda ci życia i zdrowia -cioteczko ? Serio palisz aż TYLE ? :crazyeye:Rzuć to palenie -blagam -poki nie jest za pozno .. a zamiast papierochów /tfu../ lepiej daj te 16 zl na glodne psy ..:p

[COLOR=Navy]Postaram się dorzucać co m-c choć grosik na piękną i przerażoną Hope -ale wolę ten grosz -5 zl -jako wplaty jednorazowe-systematyczne wpisać /na wszelki wypadek /.

No i rozumiem,że kizimizi sam dziś odwola u Agi przyjazd Hope ? Obiecalam jej ,że damy znać dzis ,czy sunia jedzie czy nie.Wiem ,że kwota 50-100 zl dla nas jest istotna ,bo ciezko zebrać na te hoteliki fundusze-powinny byc jednak tansze : max 300 zl .Wtedy by innym psom tez mozna by pomóc-a tak nie da rady ..:shake:
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Black][U][B]Deklaracje stałe:[/B][/U]
[/COLOR][COLOR=Black][B]30 - [/B][/COLOR][COLOR=Black][B]Kizi-mizi [/B]
[B]60 - Kora+ dziadek [/B]
[B]30 - Marta [/B]
[B]10 - Papryczka Chili 10[/B][/COLOR][B]
30 - Berta [/B]
[B]30 - Znajomi Marty
10 - Lucyfrecja
10 - Maras
25 - Siostra Kizimizi
20 - Agata 51

[/B]czyli [B]255[/B][B] zł

[U]jednorazowe:[/U]
10 - Papryczka
"coś" - Bjuta
30 - Ulka 1108
5 - Olga 7 (ta wpłata jednorazowa będzie się powtarzać w miarę możności)

[/B]czyli [B]45[/B][B] zł[/B] + coś

Link to comment
Share on other sites

To bardzo piekny ,duży i mądry pies :loveu:-i szkoda ,by zmarnowal swe życie w schronie ...Inne psy zresztą takze -ale wszystkim jednoczesnie nie damy rady pomóc -a nawet pojedynczo też ...nie damy rady ...Te brzydsze i mniejsze tez zasluguja na pomoc -kazdy z nich -ale jak tego dokonać:shake: ?

Link to comment
Share on other sites

pomału, powolutku...
każdy pies z nowym lepszym życiem to sukces i nimi należy się cieszyć. A część następnych też zdąży życia zakosztować :) Całęgo świata na raz nie da się uratować :(
a mniejszym też domy znajdujemy, tylko od razu ds. mniejszym i mniej trudnym przypadkom. ale większym i trudniejszym też :) czyli idzie nam dość dobrze :)

ważne, że coś się ruszyło, że nasz schron z nami współpracować zaczął :)) a my z nim :) i jedni i drudzy mają korzyści, my czyste sumienie i radość z niesionej pomocy, a oni mniej psów na głowie i pewność, że nasze psy mają dobre domy, bo sprawdzane i kontrolowane :)

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Black][U][B]Deklaracje stałe:[/B][/U]
[/COLOR][COLOR=Black][B]30 - [/B][/COLOR][COLOR=Black][B]Kizimizi [/B]
[B]60 - Kora+ dziadek [/B]
[B]30 - Marta [/B]
[B]10 - Papryczka Chili 10[/B][/COLOR][B]
30 - Berta [/B]
[B]30 - Znajomi Marty
10 - Lucyfrecja
10 - Maras
25 - Siostra Kizimizi
20 - Agata 51

[/B]czyli [B]255[/B][B] zł

[U]jednorazowe:[/U]
10 - Papryczka
"coś" - Bjuta
30 - Ulka 1108
5 - Olga 7 (ta wpłata jednorazowa będzie się powtarzać w miarę możności)
minimum 30 - Kora 78 z bazarku

[/B]czyli [B]75[/B][B] zł[/B] + coś

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...