Jump to content
Dogomania

Hope już straciła nadzieję. Niestety nie do nazsej adopcji. ZAWIESZAM


kizimizi

Recommended Posts

nic nie obmyśla. zapewniam. wyjaśniamy trochę. n.p. to czym dysponuję. a dla Hope to akurat niezbyt dobre wieści, bo nie moge jej zagwaratowac pobytu bezterminowego. ani też nigdy nie miałam psa z depresją. kora chce znać szczególy. bo z pewnoscia szuka dobrego rozwiazania. a ponieważ te szczególy to moje prywatne życie, dlatego na pw. bez urazy. to zadne knucie

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 337
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Żadnej urazy Yes, na pewno Was nie podejrzewam o żadne knucia;) W prywatne sprawy oczywiście nie wnikam
Jak pisała ZuziaM wcale nie jest powiedziane, że Hope ma depresję... może już drugiego dnia, w normalnych warunkach okaże się że to wesoła przyjacielska kochana sunia, nie wiemy tego... I rzeczywiście nie wiadomo jak długo będzie potrzebować opieki DT czy hotelu, bo na to kiedy znajdzie się DS nie mamy wpływu, niestety:(

Link to comment
Share on other sites

juz jestem i dopisuje deklaracje.
Ciesze sie że o Hope dopytują sie ludzie i interesuja.

[B]Yes,[/B] nie chciałam cie tym "przytulaśnym" pieskiem obrazic, ty mnie pewnie też nie chciałaś tym mówieniem o nieuczciwych wolontariuszach. Nie dogadałyśmy sie i chyba niepotrzebnie sie zdenerwowałyśmy -bynajmniej ja.
My nadal szukamy dobrego tymczasu dla Hope, mam nadzieje, ze nie dożywotniego!

Link to comment
Share on other sites

pisałam do ciebie kizi wiadomość, ale nie mozna było jej dostarczyć, to trudno. nie ma co roztrząsać. z kozą trochę pogadałyśmy i sytuacja jasna. moge przygotowac kilka rzeczy na bazarek dla niej. będziesz już w necie, to się zgramy. pisałas, ze możesz zrobić bazarek. a ja moge n.p. ofiarowac ręcznie malowane wieszaki dla dzieci. klawiaturę i oryginalne gry na PC. widzę, ze ten hotelik u zuzi to byłoby dla niej dobre miejsce, wszystkie to potwierdzacie. gdyby się przyłożyć do bazarków, mogłoby sie udać?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78']
zuziaM nie odpisałą, czy z karmą będzie taniej?

[/QUOTE]

Przepraszam, nie zagladalam tu dosc dawno i nie wiem, jakie sa decyzje.
Ale odpowiem chociaz na to pytanie.

U mnie psy sa karmione 3 x dziennie i nie tylko sucha karma, bo tą dostaja tylko na kolacje.
Tak wiec trudno mi powiedziec, ile by kosztowalo utrzymanie psiaka z jega sucha karma, bo i tak Hope by dostawala tez i ode mnie 2 posilki dodatkowo.
Za psa wielkosci Hope jest stawka miedzy 350 a 400 zl.
Jesli sunia by co miesiac dostala worek karmy, to trzeba by odjac ta karme ( od 100 do 150 zl, bo nie wiem jaka by to byla karma ).
Dzienna porcja suchej karmy dla psa do 25 kg - to 35 dkg.

Link to comment
Share on other sites

W takim razie wszystkie osoby, które chciałyby ofiarować Hope coś na bazarek prosze o zrobienie zdjęć tych przedmiotów z krótkim opisem:

[LIST]
[*]czy jest to nowe czy używane,
[*]do czego służy (serio mówie bo czasem nie am sie zielonego pojęcia co to jest),
[*]jakiej jest wielkości,
[*]i krótki opis (jak np. książka to czy jest zniszczona czy jak nówka, jak bluzeczka to rozmiar oczywiście, jak poszewka czy obruski to wymiary, jak kosmetyk to wielkość i firmę itp.)
[*]i ile waży bo od tego zależy przesyłka (tu jest cennik poczty polskiej: [url]http://www.cennik.poczta.lublin.pl/index.php?ramka=krajowe/formularze/k_polecony.php&boczek=menu/kraj.html[/url]).
[/LIST]
i wysłanie mi tego na [email][email protected][/email]

Ja mogę dać od siebie [B]paski i książki,[/B] które były już na innych bazarkach i jeszcze sie nie sprzedały. poszperam po domu to [B]i kosmetyki i pewnie jakaś biżuteria[/B] sie znajdzie.

Link to comment
Share on other sites

super Yes, dzieki!!!:loveu:

Postaram sie jak najszybciej zrobić bazarek. A co do wagi to zawsze można zrobic tak, ze pewnego dnia jak będziesz maila czas to przejdziesz sie na poczte i powiesz Pani, zeby ci wszystko poważyła i podała ceny poleconego priorytetu i ekonomicznego. Ja tak robilam, nie powiem zeby były zadowolone no ale musiały:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuziaM']Przepraszam, nie zagladalam tu dosc dawno i nie wiem, jakie sa decyzje.
Ale odpowiem chociaz na to pytanie.

U mnie psy sa karmione 3 x dziennie i nie tylko sucha karma, bo tą dostaja tylko na kolacje.
Tak wiec trudno mi powiedziec, ile by kosztowalo utrzymanie psiaka z jega sucha karma, bo i tak Hope by dostawala tez i ode mnie 2 posilki dodatkowo.
Za psa wielkosci Hope jest stawka miedzy 350 a 400 zl.
Jesli sunia by co miesiac dostala worek karmy, to trzeba by odjac ta karme ( od 100 do 150 zl, bo nie wiem jaka by to byla karma ).
Dzienna porcja suchej karmy dla psa do 25 kg - to 35 dkg.[/QUOTE]

Cioteczki nie ma co kombinować z tą suchą karmą którą mam u siebie w takiej sytuacji. Za dużo przeliczania mieszania i byłby problem zarówno dla ZuziM jak i dla nas.
Poza tym trzeba uzbierać stałe deklaracje na każdy miesiąc (zobaczymy na jak długo) a nie na początku sobie obniżać i zastanawiać się na ile czasu karmy starczy

I tak jeszcze się przyda, Kora może weźmie na tymczas, może kiedyś ja..........

Link to comment
Share on other sites

ja sobie Szczotkę spokinie utrzymam. nie potrzebuję żerować na innych potrzebujących. zreszt a tamta karma dla dużych psów, w SZczocia malutka i nie powinna takiej jeść.
Hope bardziej się przyda

kizimizi podajesz swoje konto do wpłąt? będę miałą 30zł od Grubej Berty do ręki we wtorek. potem Tobie do ręki,czy na konto?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...