Jump to content
Dogomania

LESIO - tragedia finansowa w rozpaczliwym wymiarze.


Kinia1984

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Boże mój, co za bezlitośnik, zły człowiek. Psy idą, błagają, kopią pod płotem by mieć kawałeczek swojego miejsca na ziemi;-( A tak gdy stanie przed obliczem Pana, zwierzęta się nie wstawią za nim " Panie on był dla nas dobry" A cegłami niech nie rzuca, powiedz mu, że zadzwonisz na policję i zgłosisz znęcanie nad psami

Link to comment
Share on other sites

Aż żal ......... ściska, że dorosły facet nie umie sobie poradzić w ludzki sposób, tylko tak prymitywnie chce "sprawę" załatwić. Bohater normalnie. A potem będzie przy stole z żarciem i wódką rodzinie i kumplom opowiadał jaki to on mądry i sprytny. Żałosny mały człowieczek.

Link to comment
Share on other sites

to są naprawdę biedne psiaki...tulą się, proszą o chwilkę pieszczot, jedzenie połykają, a on wiecznie robi im jakąś krzywdę, albo je przepędza, albo rzuca czymś...ja wiem, że najlepiej byłoby je oddać do schroniska, ale one tam zostaną do końca, bo komu potrzebny jest niewyględny stary pies...

Link to comment
Share on other sites

Jak to nie zgłasza psów nieagresywnych? To tylko agresywne trafiają do schroniska? A te normalne, co z nimi ma być? Ja też sądze, że lepiej by trafiły do schronu. Jeśli żyją na ulicy grozi imnniebezpieczeństwo, nawet w postaci takiego "miłego właściciela sklepu". Tam nikt w nich cegłami nie będzie rzucal.

Link to comment
Share on other sites

starszy pan psiakow nie wezmie, bo gryza sie z jego psami. Sytuacja wyglada coraz gorzej bo facet psiaki w koncu zakatuje...Dzis kolezanka z pracy widziala jak jeden dostal kopa a drugia dostal ceglą...Mamy miejsce w hotelu 10 zł/doba +swoja karma za dwa psiaki w boksie...Czyli potrzeba 310 zł deklaracji. Ja moge zadeklarowac 10 zł..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kinia1984']starszy pan psiakow nie wezmie, bo gryza sie z jego psami. Sytuacja wyglada coraz gorzej bo facet psiaki w koncu zakatuje...Dzis kolezanka z pracy widziala jak jeden dostal kopa a drugia dostal ceglą...Mamy miejsce w hotelu 10 zł/doba +swoja karma za dwa psiaki w boksie...Czyli potrzeba 310 zł deklaracji. Ja moge zadeklarowac 10 zł..[/QUOTE]

to jest cena za dwa psy czy za jednego, bo cos podejrzanie tanio. poza tym to staruszki, czyli dozywocie z leczeniem. ja mam 2 mlode suki od roku i nie mogé wyadoptowac, a dopiero takie dziadki. chyba ze podrzucic je do innej gminy do schroniska. albo u dziadka postawic kojec dla nich zeby sié nie gryzly z jego psami.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...