Jump to content
Dogomania

LESIO - tragedia finansowa w rozpaczliwym wymiarze.


Kinia1984

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cioteczki ze skarpety Barta (który jest w domku)[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/216745-Bart-cudowny-psiak-w-ko%C5%84cu-w-wymarzonym-domku-)/page37"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/216745-Bart-cudowny-psiak-w-końcu-w-wymarzonym-domku-)/page37[/URL] przeznaczamy dla psiakó 51 zł .Poproszę o nr konta.Jak kasa dotrze proszę o potwierdzenie.

Link to comment
Share on other sites

Straszna cisza u chłopaków i bryndza finansowa. Trzeba rozruszać wątek, ożywić...chłopcy są widzę coraz biedniejsi i mają coraz mniej przyjaciół:( Na razie mogę zadeklarować 50zł i trzeba szybko znaleźć nowych znajomych;) Kinia poproszę dane do wpłat.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdus84']Straszna cisza u chłopaków i bryndza finansowa. Trzeba rozruszać wątek, ożywić...chłopcy są widzę coraz biedniejsi i mają coraz mniej przyjaciół:( Na razie mogę zadeklarować 50zł i trzeba szybko znaleźć nowych znajomych;) Kinia poproszę dane do wpłat.[/QUOTE]

Witaj kochana Magdus84!!!:loveu: Jak dobrze Cię widzieć!:loveu:
Wysyłam Ci na pw konto Jarka i Leszka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi']Cioteczki ze skarpety Barta (który jest w domku)[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/216745-Bart-cudowny-psiak-w-końcu-w-wymarzonym-domku-)/page37[/URL] przeznaczamy dla psiaków 51 zł .Poproszę o nr konta.Jak kasa dotrze proszę o potwierdzenie.[/QUOTE]
ja też potrzebuję nr.konta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi']Cioteczki ze skarpety Barta (który jest w domku)[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/216745-Bart-cudowny-psiak-w-końcu-w-wymarzonym-domku-)/page37[/URL] przeznaczamy dla psiaków 51 zł .Poproszę o nr konta.Jak kasa dotrze proszę o potwierdzenie.[/QUOTE]
Jeśli kasa dotarła to proszę o potwierdzenie na wątku Barta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdus84']Straszna cisza u chłopaków i bryndza finansowa. Trzeba rozruszać wątek, ożywić...chłopcy są widzę coraz biedniejsi i mają coraz mniej przyjaciół:( Na razie mogę zadeklarować 50zł i trzeba szybko znaleźć nowych znajomych;) Kinia poproszę dane do wpłat.[/QUOTE]

bardzo dziękuję magdus84 doszło 74,65 zł rozpisałam 50 zł na marzec a 24,65 zł na styczeń jako jednorazowe :D

[quote name='baster i lusi']ja też potrzebuję nr.konta.[/QUOTE]
pieniążki dotarły, potwierdziłam na wątku:) serdeczne dzieki:)

Doszły tez wpłaty od Awit - 20 zł II, Monika z Katowic 10 zł III, Aryste 10 zł III [B]Yana 50 zł rozpisałam jako jednorazową na styczeń (jesli mam zmienić prosze o info)[/B] , Ania-tygrysiczka -10 zł III wieeeelkie dzięki :)

Wysyłam Astaroth 126 zł jako II rata za styczeń...dopiero... do całości stycznia brakuje [B]63 zł[/B]

U chłopaków cisza bo żyją w błogości i niewiedzy że taka bieda u nich....

Edited by Kinia1984
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kinia1984']ja raz na miesiąc robię ogłoszenia na gumtree, tablica, cafeanimal i morusek, ale ciągle z tym samym tekstem, może ktos ma świeższe spojrzenie i jakiś całkiem inny tekst może wymyślić? oczywiście trzeba ich ogłaszać osobno ...[/QUOTE]

Kinia, wklej tutaj ten tekst.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika z Katowic'][COLOR=#ff0000][FONT=comic sans ms]Wielkanocne serdeczności dla Jarka i Leszka oraz ich wiernych Przyjaciół![/FONT][/COLOR]:loveu:
[COLOR=#ff0000][FONT=comic sans ms]Obyście, kochane pieski, znalazły dobry dom!
[/FONT][/COLOR]
[IMG]http://img16.imageshack.us/img16/2443/37340.gif[/IMG][/QUOTE]

No kiedyś muszą znaleźć te domy!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Kinia, wklej tutaj ten tekst.[/QUOTE]
przepraszam dopiero teraz zauważyłam...

już wstawiam

Jak zachęcić kogoś do pokochania psiaka? Czy trzeba to robić? Istnieją psy które czekają na miłość bardzo długo ...nie wiedzieć czemu …Takim psem jest Lesio, w hoteliku dla zwierząt czeka drugi rok, wcześniej czekał na ulicy, głodny, zziębnięty, ale mimo wszystko bardzo lgnący do człowieka, czepiający się każdego spojrzenia w nadziei, że jest ono zaproszeniem , że ktoś się nim zaopiekuje…Do tej pory jednak tak się nie stało…Czy to z powodu swojej zwyczajności czy wieku ten psiak tak długo czeka na dom?
Lesio ma około 8 lat…Dla niektórych to dużo, ale Lesio to psiak w pełni sił i energii…Będzie jeszcze przez wiele lat kompanem spacerów , biegania i szaleństw dla swojego Pana i jego dzieci…Czy ktoś w końcu da mu tą szansę ? Czy ktoś pokaże mu czym jest prawdziwy kochający dom ? Lesio nie zajmie wiele miejsca , waży około 12 kg…
Człowieku gdzie jesteś???????
Lesio przebywa w hoteliku pod Warszawą. Kontakt w sprawie adopcji: 505 945 510



[B][COLOR=purple]Jestem Jaruś, długo żyłem sobie wolny. Zamieszkałem razem z przyjacielem, takim samym kundelkiem jak ja, na ogromnych łąkach... które po krótkim czasie okazały się terenem prywatnym. Właściciel nie życzył sobie mojego sąsiedztwa, zabronił karmić, ganiał mnie i straszył, kilka razy dostałem po grzbiecie.. Jego starania nie zniechęciły mnie, bo był to mój dom- jedyny dom, który znałem i mimo trudności kochałem.. Gospodarz nie chciał mojej miłości, wiec zrobił pierwszą rzecz jaka przyszła mu do głowy: wyciągnął telefon, chwile rozmawiał, na końcu krzyknął: "zabierajcie go stąd!"
Zabrali...
Dziś siedzę z innymi takimi jak ja- niechcianymi kundelkami i co noc marze o powrocie do domu... mimo głodu, strachu i nienawiści jaką okazywał mi mój gospodarz... Był jedynym Panem jakiego miałem...
Jeśli potrafisz dać mi więcej niż on, pomyśl jak będę kochał Ciebie.. [/COLOR][/B]
[B][COLOR=purple]Jaruś przebywa w hotelu dla zwierząt w Halinowie w woj. Mazowieckim. Ma około 6 lat, sięga pod kolano, jest odrobaczony i zaszczepiony i wykastrowany. Szukamy mu domku gdzie będzie jedynym psim samcem. Jaro bardzo lubi dzieci, umie chodzić na smyczy.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=purple][FONT=&quot]Kontakt w sprawie adopcji: 505 945 510[/FONT][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

na wydarzeniu na fb cztery osoby wpłaciły na naszych chłopaków:
Natalia P - 10 zł
Katarzyna M Warszawa - 30 zł
Justyna B. Rzeszów - 20 zł
Kamila K. Wołomin - 25 zł
Dzięki tym wpłatom kończymy opłacać styczeń - 63 zł

Dotarły także wpłaty od Magdus84 - 143,81 (100 zł IV-V) i 43,81 dodatkowo wpisuje na luty
Magada _K -50 zł (I,II, III) oraz 20 zł dodatkowo
Awit - 20 zł III
Aryste - 10 zł IV

Serdecznie dziękuję:)
Wysyłam Astaroth 223 zł jako I rata za luty...
czyli w sumie 286 zł
Do opłacenia lutego brakuje wciąż 227 zł....:(

Napisałam do moda o przydzielenie postu #3 na rozliczenia od IV 2013

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...