Jump to content
Dogomania

Czarne węgielki na śniegu - czarnuszki z Szydłowca potrzebują ogłoszeń!


koosiek

Recommended Posts

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zerduszko']Przykre to :( A tu zimno coraz bardziej ;([/QUOTE]

To wszystko jest takie straszne i przygnębiające:shake:
W naszym kraju nigdy nie będzie dobrze, nie wierze w to...Brak wyobraźni, bezmyślność, bezduszność...
Będąc niejednokrotnie w Belgii nie zdarzyło mi się nigdy i nigdzie zobaczyć bezpańskiego psiaka...

Link to comment
Share on other sites

Gdyby udało się zebrać na chociaż jednego z nich to pewnie by pojechał do hotelu, ale kiepsko to widzę... Tym bardziej, że coraz więcej psów w jeszcze gorszym stanie, jak ten, o którym pisała Kama chyba na głównym wątku szydłowieckim... Dlatego mam propozycję, póki czarnuchy są w Szydłowcu, czy wasze deklaracje mogą przejść na Flipery z Szydłowca? One mają w tej chwili najgorszą sytuację finansową :-(

[url]http://www.dogomania.pl/threads/173711-Fliperki-bracia-z-szydA-owieckiej-ulicy-na-cito-potrzebne-deklaracje[/url]

Link to comment
Share on other sites

Kochane moją deklarację na czrnuszki też rozdysponujcie jak uważacie aby było najlepiej.
A jeżeli chodzi o czarnuszki to ostatnio po osiedlach błąka się cudny czrnuszek mocno z długim włosem coś na pobobieństwo szpica tylko wielkości owczarka. No piękny tylko bardzo wychudzony.

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co, myślę, że trzeba zmienić taktykę - jak najwięcej ogłoszeń! To są ładne psy, ludzie lubią ten typ.

A deklaracje jeszcze się przydadzą, tam jest jeszcze jeden czarnuszek, bardzo chory :( Czekam na jego fotki.

[B]Aimez[/B], a czy szpic to nie jest ten czarny, długowłosy z duetu L&G? I czy miałabyś możliwość zrobić fotki tym psiakom?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...