Jump to content
Dogomania

Kusy - szlachic na włościach!!!MA SWÓJ WŁASNY DWÓR


Figafiga

Recommended Posts

Dodam jeszcze,ze przesłałam panu do Starostwa w Myślenicach nasz wątek i dziś zadzwoniłam z protekcją polegającą na tym,że bardzo uprzejmie poprosiłam pana ,który wydaje zezwolenia o bardzo szybkie wydanie decyzji jesli wszystkie dokumenty i wniosek będą prawidłowe.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 255
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mamanabank']Wczoraj rozmawiałam z panią, która chce adoptować Kusego, już działa w tej sprawie, dla znawców rasy Kusy chartem nie jest, ale kurna jest chartem dla urzędników! :roll:[/QUOTE]
To znaczy urzędnicy posiadają aparaturę do badania zawartości charta w Kusym? Jak zawartości cukru w cukrze?
Tak z czystej ciekawości - na jakiej podstawie taki urzędnik kwalifikuje kto jest a kto nie jest chartem?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mamanabank']Wczoraj rozmawiałam z panią, która chce adoptować Kusego, już działa w tej sprawie, dla znawców rasy Kusy chartem nie jest, ale kurna jest chartem dla urzędników! :roll:[/QUOTE]
Kusy nie jest chartem?:cool3:Toż to wypisz wymaluj chart!:razz:Ja urzędnik Ci to mówię!:diabloti:Jak mozna watpić w naszego "charta"!:mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Florentynka']To znaczy urzędnicy posiadają aparaturę do badania zawartości charta w Kusym? Jak zawartości cukru w cukrze?
Tak z czystej ciekawości - na jakiej podstawie taki urzędnik kwalifikuje kto jest a kto nie jest chartem?[/QUOTE]Pamiętamy wszyscy,to był boski film!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...