Jump to content
Dogomania

Przepsiy na potrawy dla Yorka :)


Axela_

Recommended Posts

Takie gotowane potrawy tak?
No to ja yorka nie mam ale gotuje mojemu labkowi:) to moze być chyba po porostu np. ryż, marchew, kurczak lub inne mięsko jakie psiak lubi, gotujesz to (dla mojego labka to ja musze gotować pare godz. bo dla niego to strasznie dużo robie) później czekasz aż ostygnie (za nic nie dawaj psy wrzącego jedzenia!!!!!) i gotowe:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...
  • 8 months later...

Tylko karmiąc psa gotowanym nalezy pamiętać,że nie zawsze tylko kurczak ale też inne mięska...bo kurczaki to nie jest najzdrowsze mięsko jednak.Podam przykładaowy przepis z którego będę dzisiaj gotowała mojemu psiakowi
1 udziedz z indyka
2 średnie marchewki,pietruszka,kawałeczek selera
ryż
Gotuję udziedz,dodaję marchewki.Po ok. pół godziny zasypuję wszystko ryżem i gotuję ok. 20 minut.Wyjmuję,mielę, studzę i zawijam w woreczki.Z takiej porcji mam jedzonko na tydzień + suchy hills.;)

Link to comment
Share on other sites

nie,nie podgrzewam.A co do żywienia Twojej suczki.Royal jest ok;)Gotuj jej też inne mięska i warzywka.Z mięs można gotować-idyka,wołowinę,cielęcinę,kurczaka,ryby,koninę,królika,mój pies raz dostał kaczkę i też zjadał;)Warzywka-marchewka,pietruszka,seler,kalarepka,burak,szparagi,małe ilości kalafiora,brokuła,czasem szpisak.Jako wypełniacz można-ryż,płatki owsiane,małe ilości makaronu,płatki kukurydziane.Z pedigree zrezygnuj.Ma nieciekawy skład i mnóstwo konserwantów...A jeśli Twoja sunia nie lubi royala...cóż.Ja tam też nie lubię zupek w proszku:razz:Ja poszłam z moim psiurem na kompromis-cały dzień stoi miska z hillsem,zjada ile chce,czasem nawet pół miseczki a popołudniu dostaje michę gotowanego.:cool3:Sierść błyszcząca,pies szczęśliwy.Także-polecam:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Balbina12']Tylko karmiąc psa gotowanym nalezy pamiętać,że nie zawsze tylko kurczak ale też inne mięska...bo kurczaki to nie jest najzdrowsze mięsko jednak.Podam przykładaowy przepis z którego będę dzisiaj gotowała mojemu psiakowi
1 udziedz z indyka
2 średnie marchewki,pietruszka,kawałeczek selera
ryż
Gotuję udziedz,dodaję marchewki.Po ok. pół godziny zasypuję wszystko ryżem i gotuję ok. 20 minut.Wyjmuję,mielę, studzę i zawijam w woreczki.Z takiej porcji mam jedzonko na tydzień + suchy hills.;)[/QUOTE]

jak to zapakujesz w woreczki to wkladasz to do lodowki czy zamrazasz?

Link to comment
Share on other sites

pakuję w woreczki i mrożę:lol:Codziennie wyjmuję porcję , i daję.:loveu:Wieczorkiem po spacerze najczęściej pies przegryza suchą karmę a po południu dostaje gotowane:loveu:Mam jeszcze jeden przepisik:razz:
Ok. 30 dag wołowiny gulaszowej zmielić(jeszcze surową) i wrucić do garnka.Marchwkę,buraka,selera i pietruszę(łącznie również ok 30dag)zetrzeć drobno na tarce i dodać do mięsa.Gotować ok . pół godziny.W osobnejmiseczce zalać wrzątkiem płatki owsiane błyskawiczne(inny rodzaj gotować)i poczekać aż dobrze zmiękną.Wszystko razem wymieszać,dodać olej,witaminki i jedzonko gotowe.;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...