Jump to content
Dogomania

Boss - moje czarne słoneczko...


rebellia

Recommended Posts

W zasadzie nie wiem co powinnam napisać, to co było między mną a nim, tego nic nie wyrazi i nic nie zmieni. Nie płaczę, bo on już nie cierpi, ale każdego dnia wierzę, że przybiegnie zza rogu, chociaż... tak... to już 5, ponad 5 lat...

Boss nie żyje, bo na naszą posesję ktoś podłożył trutkę... to była długa i męcząca śmierć... miał 10% szans, o 90% za mało... wątroba odmówiła posłuszeństwa, odszedł na zawsze w dniu św Floriana.

Nigdy nie będę miała takiego przyjaciela, nic mi go nie zastąpi... był jedyny w swoim rodzaju... piękny czarny jamnik, poszukam kiedyś zdjęć... z nim umarła część mnie, albo inaczej - on zabrał część mnie do nieba, aby powiedzieć, że zawsze będzie ze mną i przy mnie...

Wiem, ze teraz biegasz po łące i wiem, że kochasz mnie tak, jak ja kocham Ciebie - zawsze będziesz MOIM pieskiem, zawsze będziesz blisko mnie i wiem, czuję, że kiedyś powrócisz w oczach innego psa, wierzę, że nie pozwolisz mi cierpieć tak bez końca...

niech światełko oświetla Ci drogę Bossiu (*)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

dzisiaj znalazłam Twoje zdjęcie... zabolało... to stare zdjęcie...dawno temu skanowane... jedyne jakie mam na komputerze...

[IMG]http://img205.imageshack.us/img205/6152/mojboss2ff.jpg[/IMG]

Myszko tęsknię za Tobą... widzisz... nie zdobyłam się jeszcze... :-(

Link to comment
Share on other sites

Rebellia głowa do góry...
Dla Bossa [']['][']

I dla Ciebie..

Blue, like the winter snow in the full moon
Black like the silhouettes of the trees
Late blooming flowers lie frozen underneath the stars
I want you to remember me that way
I'll be gone, will you wait for me here
I don't know, will you wait for me here
Still as the river grows in December
Silent and in perfect blinding ice
Spring keeps his promises
No cold can keep him back
I want you to remember me that way
I'll be gone, will you wait for me here
I don't know, but wait for me here
Don't follow me to where, where I go
I'll be gone, will you wait for me here
Don't follow me to where I've gone
someday, you'll take my place
And I'll wait for you here

Link to comment
Share on other sites

Dzięki...

sama pocieszam innych, a siebie nie potrafię... każde jego wspomnienie wywołuje u mnie wybuch płaczu... na jego grobie nie byłam od dwóch miesięcy... nie umiem się pogodzic...

strasznie zazdroszczę ludziom posiadającym psy... ja psa mieć nie mogę... w sensie swojego psa... przynajmniej narazie... pocieszam się i liczę kolejne dni... z drugiej strony bardzo bym chciała Bossa... ostatnio mi się rpzyśnił... kolejny raz... był taki "prawdziwy" i realny...

nieprawda, że ból przemija...

zresztą jestem chyba jedyną osobą na Dogo, która nie ma swojego psa... nie mam galerii, bo nie mam jej komu założyć...

piszę o psach rodziców jak o własnych... :( żeby nie czuć się kompletnie wyalienowana :(

ale co tam... wiosna przyszła :)

Link to comment
Share on other sites

Rebellia dzięki Bossowi masz w sobie ten dar, te pokłady uczucia do braci mniejszych, tego Cię nauczył i mimo, że jak piszesz nie masz obecnie "swojego" psa to robisz tyle wspaniałych rzeczy dla innych psiaków dzięki Niemu!!!
Boss patrzy i jest szczęśliwy :)

A nadejdzie ten dzień kiedy spojrzysz w psie oczy i poczujesz, że to już, że teraz, że to Ten :)
Tego Ci życzę z całego serca!!!
(samotne wiosenne spacery to był mój koszmar w zeszłym roku i nie chce takich więcej nigdy w życiu :-( )

Dla Bossa
[*]
[*]
[*]
Nasze jamniorki napewno biegają i łobuzują razem za Tęczowym Mostem :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rebellia']
zresztą jestem chyba jedyną osobą na Dogo, która nie ma swojego psa... nie mam galerii, bo nie mam jej komu założyć...
[/quote]
Nieprawda - nie jesteś sama ....
3 maja upłynie rok od kiedy po raz ostatni przytuliłam mojego psa ... I równiez od tego czasu opiekuje się psami bezpańskimi, pańskimi, ale zaniedbanymi ... ale o żadnym z nich nie moge powiedzieć "mój"
Mój był Maks....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iza_g']Nieprawda - nie jesteś sama ....
3 maja upłynie rok od kiedy po raz ostatni przytuliłam mojego psa ... I równiez od tego czasu opiekuje się psami bezpańskimi, pańskimi, ale zaniedbanymi ... ale o żadnym z nich nie moge powiedzieć "mój"
Mój był Maks....[/quote]

Dzięki Iza :-( dokładnie to rozumiem

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...