Jump to content
Dogomania

Buraj za TM :-( na zawsze w naszej pamięci!


ihabe

Recommended Posts

[quote name='iwona213']doszły wpłaty od agiza 30 zł, ketunia 20 zł, certusowa 20 zł

stan konta na dzień 25.11.2009r

264 zł + 70 zł = 334 zł

Iwonko czy mogłabym prosić żebyś przejeła również wpłaty?? Wiem że odwalasz za mnie robote, ale naprawde nie mam teraz głowy do niczego...

czy Moria zgodziła się przyjąć ślepaczka do domku na miejsce śledzika??[/QUOTE]

Oczywiście Iwonko, że wezmę to na siebie. Nie mam jeszcze info od Morii ale pojawił się inny problem. Podobno nasz Buraj nie lubi kotów? U Morii kotów jest wiele;-(
Nie wiem co robić. ;-(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 634
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B][SIZE=4]Tereniu, dziękuję za Twoje działania aby znaleźć dobre miejsce dla naszego dziadunia!!!:loveu::loveu:[/SIZE][/B]

[SIZE=7][B][COLOR=Blue]Kochani nie opuszczajcie Buraja teraz kiedy jest już bliżej niz dalej od swej emeryturki:loveu::loveu::-(:loveu::loveu:[/COLOR][/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

witam, mam narazie trzy miejscz gdzie mogłby Buraj isć.
nie moge się tylko zorientowac po zdjęciach czy on jest mały czy średni.

Jest hotelik nowy w ogrzewanym budynku wyłącznie , dobra opieka, dobra karma,w Krakowie. Blisko i wygodnie. cena jest 20 pln ale kiedyś negocjowałam dla wolontariackiego średniego psa za 15,-. Nie negocjowałam teraz bo nie jest to jedyny wybór.. CENA NIEZALEŻNIE CZY MAŁY, CZY SREDNI CZY WIELKI.

Drugi jest w Zabrzu, dt, domowy, nie ma boksów, kameralny do sprawdzenia warunków bo blisko, ale cena 20 pln.

trzeci hotelik nowy, nieodległy, wygodny i w miarę nowoczesny, mała ilość pensjonariuszy. tylko wewnątrz budynku z wybiegiem do ogrodu,cena 10 pln średni pies, mały 8 ,-pln promocyjne. same możemy ustalić rodzaj karmy, i uzgodnić z opiekunką. Wygląda dobrze i sama mam ochotę tam pojechać i zobaczyć na własne oczy, bo taki się zawsze przyda.
Iwonka ma racje trzeba mu dobrych warunków, myślałam o specjalnych przywilejach a nie boksach ale te koty u dwóch zaprzyjażnonych opiekunek raczej Buraja wykluczają.Miejsce czeka.

Jest jeszcze jedna interesująca pozycja, z której mam zamiar często korzystać. Jest nią fundacja która jest bezpłatna, dla takich nieszczęśliwych psików z możliwością pomocy w adopcji do domku ludzi którym kalectwo nie przeszkadza. do sprawdzenia. warunków, ale w poniedziałek lub na dniach będę mieć informacje czy jest miejsce.

MOŻNA POŁĄCZYC OPCJE HOTELIKU Z OPCJĄ SZUKANIA DOMKU PRZEZ FUNDACJĘ.

Do sprawdzenia inne.

Biorę też pod uwagę Niedzwiadka, co myślicie?

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki ja widzę, że Wy tu stajecie na rzęsach, żeby dla Burajka coś załatwić, ja mam podobny problem, domowy Dt ( wiadomo, że najlepiej DS ) potrzebny dla TImura z mojego podpisu.....gdybyście miały jakiś pomysł dla niego...zajrzyjcie chociaz i zobaczcie jaki to bidok

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TERESA BORCZ']

trzeci hotelik nowy, nieodległy, wygodny i w miarę nowoczesny, mała ilość pensjonariuszy. tylko wewnątrz budynku z wybiegiem do ogrodu,cena 10 pln średni pies, mały 8 ,-pln promocyjne. same możemy ustalić rodzaj karmy, i uzgodnić z opiekunką. Wygląda dobrze i sama mam ochotę tam pojechać i zobaczyć na własne oczy, bo taki się zawsze przyda.
Iwonka ma racje trzeba mu dobrych warunków, myślałam o specjalnych przywilejach a nie boksach ale te koty u dwóch zaprzyjażnonych opiekunek raczej Buraja wykluczają.Miejsce czeka.

Jest jeszcze jedna interesująca pozycja, z której mam zamiar często korzystać. Jest nią fundacja która jest bezpłatna, dla takich nieszczęśliwych psików z możliwością pomocy w adopcji do domku ludzi którym kalectwo nie przeszkadza. do sprawdzenia. warunków, ale w poniedziałek lub na dniach będę mieć informacje czy jest miejsce.

MOŻNA POŁĄCZYC OPCJE HOTELIKU Z OPCJĄ SZUKANIA DOMKU PRZEZ FUNDACJĘ.

Do sprawdzenia inne.

Biorę też pod uwagę Niedzwiadka, co myślicie?[/QUOTE]

No pewnie Tereniu.
Bardzo się cieszę, że Buraj ma już zapewnione miejsce ale nie ma jeszcze całej kwoty;-(
[SIZE=4][B][COLOR=Blue]Mamy 245 stałych deklaracji, brakuje już bardzo bardzo mało!!![/COLOR][/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

przecież cioteczki nie zostawią nas u szczytu celu, jakim jest przyszłość psika. zaraz się tu zjawi jakaś dobra dusza.Mamy wielką szansę bardzo szybko . Może i transport łączony, czyli tańszy.znalazłyśmy miejsce i coś tam coś tam, a teraz gdzie te kilka cioteczek które się grosikami dołożą. albo 5 po dyszce albo wiecej po piątaku, no gdzie.???

Link to comment
Share on other sites

Wpłaty chyba na ihabe.

Mam dzis buraja u siebie, nigdy nie miałam ani nie widziałam niewidomego psa. To piękne jak on sobie radzi z przestrzenią w mieszkaniu. Pięknie omija meble, trafia do wody czy michy, jest piękny i przyjazny. Zaakceptował nowe warunki natychmiast . Zjadł kolację i tak smacznie śpi, że nie mam sumienia go budzić na obiecaną toaletę. Ma zrobione posłanie książęce, więc się nie dziwię że tak śpi jak niemowlę. Muszę poczekać aż sam się obudzi i będzie może chciał wyjść. Mam nadzieje że w nowym miejscu tez będzie mu wygodnie i bezpiecznie, do czasu aż znajdzie domek u kogoś kto się przekona że nie rózni się zachowaniem od zdrowych widzących psów. Dziś biedak wszedł po schodach na 2 piętro, bez problemu, może trochę wolniej niz inne psy, ale przecież to nowe miejsce dla niego. Jest cudny i dobrze że dostał swoje 5 minut, które może odmieni jego zycie na lepsze.

Link to comment
Share on other sites

Witam cioteczki i wujaszków,
dzis rano o 8.00 odwiozłam z dark buraja do mikołowa, tam spotkalismy sie z reszta towarzystwa. O9 z minutami, pożegnaniach i zabezpieczeniach wygody super ekipa, j_ulia i dark wyr€szyli w drogę. O 12.33 przekroczyli brame hoteliku, witani przez włascicielkę.
Sprawozdanie pełne z przebiegu podróży zda julia jak tylko wróci. Pojechali do hotelku pani joasi w okolicach mielca.

Buraj, to niesprawiedliwe ze ten pies nie ma domu bo jest niewidomy. To absolutne cudowne stworzenie. Radzi sobie wspaniale z kalectwem. Był u mnie pierwszy raz, ale docenił wygody , zachowywał się wspaniale, wyglądał na tak szczęśliwego w domowych pieleszkach że nie męczyłam go juz toaletą. To prawdziwa przyjemnośc obserwować tak wygodnie śpiącego psa, zabrałam sie za jego toalete dopier 05.30, nie chciałłam go w pierwszych godzinach w nowym miejscu stresować. Poddał się gruntownej kapieli beż żadnego protestu (i zabezpieczen na wszelki wypadek), suszeniu suszarka(!!!) i dokładnemu wyczesywaniu. Przepięknie sie przytulał w czasie wszelkich zabiegów. Nie stanowiło dla niego problemu czyszczenie uszu, ani opatrzenie łysawej polanki po uczuleniu . Był absolutnie rewelacyjny, tymbardzjej że toalecie asystowały wszystkie tymczaski zazdrośniki. Potem sam wybrał na miejsce oczekiwania wersalkę, na która wskoczył delikatnie, tak pewnie jakby nigdy nic innego nie robił. Jego kontakty z moimi psiakam nie były problemem, powarkiwał nieco jak dwa urocze szczeniaki gramoliły mu sie na grzbiet, nie jest agresywny. Niestety nie mam kota, więc to jest jeszcze do sprawdzenia.

Trzeba mu koniecznie znależć domek. Nie wyobrażam sobie tego psa więcej w schronisku. On naprawdę świetnie sobie radzi i tak bardzo potrzebuje człowieka.
Jeszcze troszke mu brakuje deklaracji do pełnego czesnego, ale napewno jakies cioteczki jeszcze go wspomogą.

Link to comment
Share on other sites

Witam, właśnie dotarłam.

Buraj cała drogę smacznie przespał tylko z 3 razy obudził się ,żeby zmienić pozycję. Jest kochanym, spokojnym i uroczym ślepaczkiem :). Zamieszkał w osobnym pokoik !!! z osobnym wybiegiem (ogrzewany), ma własną wersalkę, czekały na niego nawet 2 zabawki. Hotelik jest luksusowy, cieplutki i komfortowy. Właścicielka ma 3 córki , które zapewnia mu olbrzymią dawkę pieszczot.
Buraj podbił z miejsca serce Pani z Holeliku , która stwierdziła ,że dla Niego , cena hoteliku miesięcznie , będzie wynosić 270 zł z wyżywieniem... za te 30 zł mamy przeznaczyć na smakołyki:):):) . Dark zrobił piekne zdjęcia jak tylko dojedzie do domu to je mi prześle ,albo od razu na wątek wrzuci.
To jeszcze nie wszystko...
Dark powiedział ,że pieniążki za transport maja być przeznaczone na Buraja (którym Dark podczas całej drogi zajmował się bardzo troskliwie- Buraj ma kolejnego fana :) i dlatego już na Jego konto przelej 120 zł :)

Szczegółowa relacja z podróży za chwile będzie na wątku Saby i Gucia !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...