Jump to content
Dogomania

Sopot CACIB 12-13.08.2006 r.


Viz

Recommended Posts

  • Replies 765
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wiesz co Pati - myslę,ze troche przesadzacie z tymi ogłoszeniami o handlingu...jak ktos potszebuje handlera to go szuka,a wy sie przeciez udzielacie w wątku JH,macie swoje [url]www..[/url]...
Więc,ze tak powiem - przystopujcie bo to sie robi troszeczke nachalne :):)
Pozdr. :* mam nadzieje,ze sie spotkamy w Sopocie...poznasz Neli i wogole..:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LAURA']wiesz co Pati - myslę,ze troche przesadzacie z tymi ogłoszeniami o handlingu...jak ktos potszebuje handlera to go szuka,a wy sie przeciez udzielacie w wątku JH,macie swoje [url]www..[/url]...
Więc,ze tak powiem - przystopujcie bo to sie robi troszeczke nachalne :):)
Pozdr. :* mam nadzieje,ze sie spotkamy w Sopocie...poznasz Neli i wogole..:D[/QUOTE]


Jestem tego samego zdania co Laura :lol:
Trzeba wiedzec kiedy skonczyc z tymi ogłoszeniami o handlingu :lol:
Wiec nie miejcie nam za złe,ze to piszemy :lol:
Mam nadzeje,ze sie poznamy w Sopocie :)

Pozdrawiam :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ci ktorych sędziować będzie Luis Pinto Teixeira mogę prosić o zdanie mi relacji z jego sędziowania? Ów sedzia sędziuje mojego psa na światowej, a więc informacja będzie dla mnie bardzo przydatna. Czy móglby ktoś zwrócić uwagę jak traktuje psy użytkowe?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']Ci ktorych sędziować będzie Luis Pinto Teixeira mogę prosić o zdanie mi relacji z jego sędziowania? Ów sedzia sędziuje mojego psa na światowej, a więc informacja będzie dla mnie bardzo przydatna. Czy móglby ktoś zwrócić uwagę jak traktuje psy użytkowe?[/quote]

Agasia po Sopocie zdam Ci relacje jak sedzuje bo moich znajomych bedze sedzowac 2 razy w Sopocie wiec mi powiedza na co patrzy itp. a znajomi zajm,uja sie kynologia wiec wszystko od A do Z mi powiedza a ja Tobie :)

Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Florka_xyz']Agasia po Sopocie zdam Ci relacje jak sedzuje bo moich znajomych bedze sedzowac 2 razy w Sopocie wiec mi powiedza na co patrzy itp. a znajomi zajm,uja sie kynologia wiec wszystko od A do Z mi powiedza a ja Tobie :)

Pozdrawiam :)[/QUOTE]
Z gory dzieki :)

Link to comment
Share on other sites

yy ja to panikara jestem, stad to moje marudzenie.... z jednej strony przeraza mnie ta ilosc suń zgloszonych a z drugiej jestem szczesliwa ze to bedzie porzadna konkurencja, bo im wiecej uda sie w tym momencie osiagnac tym lepiej to wyglada przy takiej ilosci...
ale faktycznie ilosc nie oznacza jakosc....co ma byc to bedzie ....to ma byc zabawa....;)

Link to comment
Share on other sites

no ja mam nadzieję z Monulcem zająć jakąś lokatę ;) dzisiaj ćwiczyłyśmy pokazywanie ząbków i jest na pewno lepiej niż poprzednio :) jutro weźmiemy się za stanie, a bieganie na końcu, bo w sumie wychodzi nam najlepiej ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paaati_93']Laura ale ja nie mam www/ a raczej jest nei dokończona :/
Ja się tylko pytam, ja się pierwszy raz zapytałam na tym forum !![/quote]

Pati, tutaj chodziło też troszkę może o skłąd wypowiedzi - zabrzmiało to jak "Ja chce wystawić komuś psa - da mi ktoś?" i jest to tak troche odbierane jak "Noooo dajcie mi wystawić :-( "

Lepiej by brzmiało np.
"Z racji tego, że w Sobotę jestem wolna, to jesli ktoś szukałby handlera dawać znać ;)"
I nie brzmi to ak nachalnie ;)

No, ale to tylko moje zdanie ;)
Pati, i nikt na Ciebie się nie wścieka przecież, Laura tylko grzecznie zwróciła uwagę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwiaskalska']Dostaliście juz może zgłoszenia pocztą ? a tutaj plan sedziowania ja juz wchodze na ring o 10:40 według rozpiski :) [URL="http://www.zkwp.pl/wyst06pl/sopot_plan.rtf"]http://www.zkwp.pl/wyst06pl/sopot_plan.rtf[/URL][/quote]

Ja ze swoim Jamnkiem Długowłosym Standart wchodze o 13.40 :-?
A Setera Irlandzkiego wystawiam o 10.50 znaczy sie zaczyna sie sedzowanie :)
W niedzele boksie zaczynaja sie o 10.00 a jest ich 59 ;/

Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...