Jump to content
Dogomania

Sopot CACIB 12-13.08.2006 r.


Viz

Recommended Posts

  • Replies 765
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='KORONA']

Quel. Klaudia źle sie wyraziła, ale wszystko wyjaśniła i powinno stać się jasne że nie miała złych intencji.
Zejdz z Niej, proszę, bo ostatnio jesteś cięta na tą dziewczynę.
[/quote]Właśnie-moze niech poprawi posta,bo jak narazie to widać,ze wygrała z paszczakiem.I wcale się nie dziw,że tak reaguję,bo jeszcze do niedawna niemal w każdym temacie a to konkurencja była do bani,a to sędzia się nie znał.Po prostu niedobrze się robi od tego.
I nie jestem cięta ostatnio-po prostu zwróciłam jej uwagę na obgadywanie hodowców i nabijanie się z psów.

Przepraszam za offa-reszta będzie ewentualnie na pw.

Bardzo proszę o zdjęcia i wyniki yorków i wyżłów węgierskich,jeżeli ktoś miałby:)

Link to comment
Share on other sites

A my właśnie wróciliśmy :lol: Wyjazd jeszcze wczoraj stał pod znakiem zapytania z powodu drobnych problemów z łapą, ale dziś rano było wszystko ok i wyruszyliśmy :lol: No i opłaciło się - moje psicho dostało doskonałą, złoty medal, Zwycięstwo Młodzieży i Najlepszy Junior w Rasie (bo żadnej suczki nie było :evil_lol: ). Tym samym zakończyliśmy Młodzieżowy Championat :multi:
Stres był spory, bo sędziował nas pan Stępiński, o którym wiedziałam tyle, że jest bardzo dokładny. No i faktycznie taki jest - pies został obmacany z każdej strony, włączając w to ogon :crazyeye: Pierwszy raz spotkałam się z aż tak dokładną oceną. Dzięki temu też i opis mamy bardzo dokładny. Zdecydowanie polecam tego Pana :lol:

No i jeszcze małe pytanko do bardziej doświadczonych: mam już trzy potrzebne Zwycięstwa Młodzieży: krajowa w Słupsku (p. Rogowska), międzynarodowa w Szczecinie (p. Kozłowska) i międzynarodowa w Sopocie (p. Stępiński). I co teraz mam z tym zrobic, żeby został mojemu psu przyznany tytuł Młodzieżowego Championa Polski? Gdzie i co mam wysłac?

Link to comment
Share on other sites

Bushak gratulacje! Na stronie zkwp.pl powinien byc formularz o przyznanie ml. ch.pl nie wiem czy jest on elektroniczny, ale jesli nie - wystarczy wydrukowac, wypelnic, wyslac do twojego oddzialu zk i czekac...

dogzone - kazde fotki sa mile widziane :)

Martach1 - brawo! :)

Link to comment
Share on other sites

Mój psiak CWC oraz Res. CACIB

BOG V wygrał Chow-Chow, reszty nietety nie wiem

A to nasze fotki ;)

[IMG]http://img122.imageshack.us/img122/4076/esiek3ps1.jpg[/IMG]

[IMG]http://img227.imageshack.us/img227/7292/esiek1pu0.jpg[/IMG]

[IMG]http://img227.imageshack.us/img227/4688/esiek2km0.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

No dzisiaj już PO - wystawiałąm beagle ;)

AMELIA AMBOROZY, suki, młodzieży - doskonała, lok I/6, Zw Mł :):):)

No to właściwie wystawiałam trzy psy, i dwa złota przywiozłam, a stawki duże bo u Jantasia było 16, u Maji 6 :):):)
Tylko skzoda tego Mł.Ch. bo Maja nie jeździ tyle, żeby skończyć te z krajówek :(:(:(

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje dla wszystkich!
My skończylismy dorosły championat - o dziwo byliśmy sami w klasie:) Fajnie ukończyć championat dokładnie w terminie - 11.02.2006 - 12.08.2006.
Natomiast moje dziecko Ozzy dog niemiecki - 2 za Jojkiem Klaudii z pięknym opisem i dodatkiem słownym od sedziny - musi jeszcze wydorośleć - i ja się z tym 100% zgadzam - na doga czasami trzeba troszkę poczekac:)

Link to comment
Share on other sites

My właśnie wróciliśmy i powiem, że Sopot jak zwykle organizacja, super, jedyne ale to parkingi z którymi krucho było...

Pogoda dopisała przynajmniej na czarne bo póxniej na żółtych chyba zaczęło już troszeczke lać ;-)

Trochę wyników dogów Błękitnych i Czarnych :)

[B]Sędzia: Barbra Muller (Szwajcaria)

Dog Niemiecki Błękitny

PSY:[/B]

[B]Klasa Otwarta[/B]

Elton z Gardeminki (FCI) I dosk, CWC, Res.CACIB
Operus z Błękitnych Wydm II bdb
Out of Law Billy the Kid Balao nb

[B]Klasa Championów[/B]

Barbados Modry Efekt nb
Larsson Margarejro (FCI) I dosk, CWC, CACIB, NPwR, BOB
O’Marey Margarejro (FCI) nb

[B]SUKI:[/B]

[B]Klasa Młodzieży[/B]

Farrah z Gardeminki (FCI) I dosk, Zw.Mł
India Ben-Ter nb
No Doubt Balao II dosk
Rija z Błękitnych Wydm (FCI) III bdb

[B]Klasa Pośrednia[/B]

Guarda Del Amor Medium II dosk
Manon Myszatka (FCI) I dosk, CWC, CACIB, NSwR
Nirvana Margarejro z Fabiani nb

[B]Klasa Otwarta[/B]

Oktawia z Fabiani I dosk, CWC, Res.CACIB
Olga z Fabiani nb
Vizzarumbha de la Benjamine nb


[B]Dog Niemiecki Czarny i Arlekin


PSY:

Klasa Szczeniąt[/B]

Bachus Myśliwi Wodana Great Dane WO II
Boy Bruno Great Dane WO I

[B]Klasa Młodzieży[/B]

Aglauros Agelaos Atheneum I dosk, Zw.Mł
Alkazar Platinum II dosk.
Lexus Saxifraga nb
Xalvador Moloseum (FCI) nb

[B]
Klasa Pośrednia[/B]

Być Może Alberto nb
Jumpin’ Jack Flash Saxifraga I dosk, CWC
Ozzy Matrix II dosk

[B]
Klasa Otwarta[/B]

Alberto Salvare nb
Cairo Modry Efekt I dosk, CWC, CACIB, NPwR
Hugo Boss de Miranko II Res.CACIB
Ionesco Polaris III dosk


[B]SUKI:[/B]

[B]Klasa Młodzieży[/B]

Aphrodita Ajtra Atheneum I dosk, Zw.Mł
Caipirinha z Domu Etny IV dosk
Kamira Margarejro (FCI) II dosk
Nike Magiczne Koło III dosk
Thai Oregon V dosk

[B]Klasa Pośrednia[/B]

Być Może Alchemia II bdb
Być Może Alhambra I dosk, CWC
Niegrzeczna Zuzanna Magiczne Koło III bdb

[B]
Klasa Otwarta[/B]

Atena von Gloria Rosaria
Być Może A’La Italiana
Coco Chanel Leopardus
Cyranka Myśliwi Wodana
Dafne Gratia Superis I dosk, CWC, CACIB, NSwR, BOB
Dike Gratia Superis II dosk, Res.CACIB
Imagination Polaris bdb
Venezia du Domaine de L’Ange Noir

[B]Klasa Championów[/B]

Diana Gratia Superis nb


[B]Dog Niemiecki Żółty i Pręgowany

PSY:

Klasa Młodzieży[/B]

Achilles Giga La Gothica II dosk
Fandango Pangea I dosk, Zw.Mł
Ghost del Piccolo Jigo III dosk
Jemiriqui Univers Dyskwalifikacja
North Cascades Ankh-Morpork (FCI) nb

[B]Klasa Pośrednia[/B]

Limahl Lanquesco

[B]Klasa Otwarta[/B]

Dayton Saria

[B]Klasa Championów[/B]

Xedos Jag-Sza


[B]SUKI:

Klasa Młodzieży[/B]

Alija Giga La Gothica
Seesi Axedius
Witamina M z Kuźni Napoleońskiej

[B]Klasa Pośrednia[/B]

Arabeska Al Rossa Persimo
Urka-Burka z Kuźni Napoleońskiej

[B]Klasa Otwarta[/B]

Accra Gigantos
Agana Gigantos
Antananariva Gigantos
Astraya Grand Renesans
Cintra Ciri Książe Gorzkowa
Haga z Jaśkowej Doliny
Ivanka z Jaśkowej Doliny
Łoza z Sosnowego Lasu
Soley Jantarowa Saga

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basik']Gratulacje dla wszystkich!
My skończylismy dorosły championat - o dziwo byliśmy sami w klasie:) Fajnie ukończyć championat dokładnie w terminie - 11.02.2006 - 12.08.2006.
Natomiast moje dziecko Ozzy dog niemiecki - 2 za Jojkiem Klaudii z pięknym opisem i dodatkiem słownym od sedziny - musi jeszcze wydorośleć - i ja się z tym 100% zgadzam - na doga czasami trzeba troszkę poczekac:)[/quote]

Basiu Gratuluje :multi: :multi:
A dziecko zwane Ozzy bardzo Ci sie udało, naprawdę piękny pies, i bardzo podobał mi się jego ruch, naprawdę super ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='=VioaoiV=']Dafne :klacz: :klacz: :bigok: brawooooo :)

a jak poszło sukom- Cintra Ciri Książę Gorzkowa, Haga z Jaskowej Doliny, Ivanka z JD?[/quote]

Niestety nie wiem, bo po sukach w klasie otwartej w czarnych ucieklam bo pewny członek rodziny zgłodniak ;-) A dalsze wyniki znamłam bo gadałam z Dorotką od Dianki, i jeszcze później z Martą od Achilla ;-))

Ale wyniki będą napewno, bo Asystent, na ringu Piotr Mikuć, na bierząco uzupełniał wyniki na tablicy obok ringu, dzięki czemu można było się dowiedzieć czegoś ;-)) A spisywało je wiele osób, i napewno przywiozą je, przedewszystkim właściciele żółtasków ;-)

Gratuluje również wszystkim wystawcom, którym nie pogratulowała, :calus:

Link to comment
Share on other sites

No ja sie niestety nie pochwale niczym ..tyle tylko ze ukonczylam hodowlanke...Sedzinie nie podobało sie katowanie przednich lapek Angie, ale potem je ogladalismy i okazuje sie ze tam zadnej wady nie ma .... dostala ocene bdb i 10 miejsce, o ile tak mozna policzyc yhhhh na 15 psow....

Link to comment
Share on other sites

hey:) ja mam kilka fotek z MP (grupa młodsza, finał i półfinał chyba) sprobuje odbrobic ladnie i wstawic jak chcecie. tyle e dopiero jutro. yh, osobiscie uwazam ze to co sie stało na finale gr.młodszej nie jest do konca fair, ale co zrobic... ja mialam pozyczac najpierw bj,pozniej chinskiego grzywka, deedee (Marta popraw bledy jak zle napisalam), Angie i 20 min przed wejscem wyskoczyłam z owczarkiem australijskim. słodycz, choc szkoda ze nie poszlam z innymi psiakami (szczególnie z beagielka taka kochana...) eh, wszystkie miały ocene...

Link to comment
Share on other sites

paulinka słonko to ty chcialas moja Angie pozyczyc ? ;) i wybobraz sobie ze dalabys rade poniewaz skonczylismy ocene 13.25 ;) a bardzo chcialam ci ja dac ;), no ale Gazus mi powiedziala ze juz pieska masz i nie gnalam na zlamanie karku ;) jak juz czytalas nie poszlo nam najlepiej yhhhh :(...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...