Jump to content
Dogomania

Argo z Szydłowca - na DT u Murki - potrzebne wsparcie na opłaty i szukanie domu


Marinka

Recommended Posts

Obawiam się .ze Argo bedzie w domu notorycznie obsikiwał katy lub poszczególne przedmioty .
U nas leje nawet w domu tzn.zaznacza ....
Na dłuższą mete niestety jest to trudne do przyjęcia .To duzy pies i jak siknie to zdrowo zaznaczy .
Oby szybko zeszły mrozy bo bedzie musiał wrócić do hoteliku .
Z jego zdrowiem wszystko dobrze .
Muszę ustalić jaki rachunek za ostatnie leki .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ranias']Argus-Lejus....brzmi dumnie :evil_lol:[/QUOTE]

znam to - mam takich w domu więcej....



a oto wpłaty:
10,- dorota1 dla Argo (03.02.)
40,- Ranias - II (03.02.)
30,- Piove ( Katarzyna W.) (06.02.)
40,- zachary za luty (06.02.)

60,- Kama210 na leczenia Argo (06.02.)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iljova']Wiem że dla kotów które znaczą teren tym mieszkanie preparaty zniechęcające do tej czynności nowe dla psów też jest coś takiego ?[/QUOTE]


jest.... kupowałam...... może w malutkiej kawalerce zdałoby egzamin, u mnie.....
mam chyba najczęściej myte podłogi w całej miejscowości ( co nie znaczy, że najbardziej czyste)..... i najczęściej wyrzucane meble....
moja geriatria nie wytrzymuje całej nocy albo do mojego powrotu z pracy....

Link to comment
Share on other sites

[INDENT] [B]Rozliczenie wpłat i deklaracji z dnia 13.04.2011[/B][B][COLOR=red][U](uzupełnione 07.02.2012)[/U][/COLOR][/B] :[INDENT][INDENT][INDENT] [SIZE=4][B]Deklaracje: (stałe / jednorazowe)[/B][/SIZE][INDENT] [B]Ika&Sonia - [COLOR=Blue]20,00 zł[/COLOR][/B] [COLOR=black][B]Wpłaty do I 2012 :smile:[/B][/COLOR]
[B]Ranias -[/B] [COLOR=Blue][B]40,00 zł[/B][/COLOR] [B]Wpłaty do II 2012:smile:[/B]
[B]Funia -[/B] [COLOR=Blue][B]50,00 zł[/B][/COLOR]
[B]Aimez_moi - [/B] [COLOR=Blue][B]50,00 zł[/B][/COLOR] [B]Wpłaty do II 2012:smile:[/B]
[B]mtf Zalesie -[/B] [COLOR=Blue][B]50,00 zł[/B][/COLOR] [B]Wpłaty do I 2012[/B][B] :smile:[/B]
[B]AgusiaP -[/B] [COLOR=Blue][B]60,00 zł[/B][/COLOR] [B]Wpłaty do I 2012[/B][B] :smile:[/B]
[B]Kama210 - [COLOR=Blue]10,00 zł[/COLOR][/B] [B]Wpłaty do XII[/B], [COLOR=red][B]I[/B][/COLOR]
[B]Ladymonia610 -[/B] [COLOR=Blue][B]10,00 zł[/B][/COLOR] [B]Wpłaty do XII 2011 :smile:[/B] , [COLOR=red][B]I[/B][/COLOR]
[B]Marinka - [COLOR=Blue]40,00 zł / 100,00 zł[/COLOR][/B] [B]Wpłaty do[/B] [B]I 2012[/B] :smile:
[B]Leyla -[/B] [COLOR=Blue][B]50,00 zł[/B][/COLOR] [B]Wpłaty do II 2012 :smile:[/B]
[B]Magda S. - [COLOR=Blue]30,00 zł[/COLOR][/B] - [U][B]od tej osoby nie wpłynęły żadne pieniążki[/B][/U]
[B]Marta M. -[/B] [COLOR=Blue][B] 50,00 zł[/B][/COLOR]
[B]Zachary -[/B] [COLOR=Blue][B]40,00 zł/ 100,00 zł[/B][/COLOR] [B]Wpłaty do II 2012[/B][B] :smile:[/B][B] :smile:[/B]
[B]Mariusz pp - [COLOR=Blue]10,00 zł[/COLOR][/B] - [B]Wpłaty do I 2012[/B][B] :smile:[/B]
[B]Roland_De -[/B] [COLOR=Blue][B]20,00 zł[/B][/COLOR] [B]Wpłaty do I 2012 :smile:[/B]
[B]Maruda66 -[/B] [COLOR=Blue][B]10,00 zł[/B][/COLOR] [B]Wpłaty do I 2012:smile:[/B]
[B]Grzenka - [COLOR=Blue]10,00 zł[/COLOR][/B] [B]Wpłaty do II 2012 :smile:[/B]
[B]Dorota 1 - [COLOR=Blue]10,00 zł[/COLOR][/B] [B]Wpłaty do II 2012[/B][B] :smile:[/B][B] :smile:[/B]
[B]Marek M. - [COLOR=Blue]40,00 zł[/COLOR][/B] [B]Wpłaty do II 2012:smile:[/B]
[B]Cajus JB - [COLOR=Blue]20,00 zł[/COLOR][/B] - [U][B]Brak wpłat za II, III[/B][/U] - [B]deklaracja zawieszona ze względu na ogromne wydatki na własne tymczasy[/B]
[B]Wojtuś - [COLOR=Blue]10,00 zł[/COLOR][/B] [COLOR=red][COLOR=black][B]Wpłaty do X 2011 [/B][/COLOR][B]zaległość za [/B][/COLOR][COLOR=red][B]XI[/B][/COLOR], [COLOR=red][B]XII, I[/B][/COLOR]
[B]Kasia S. fb - [COLOR=Blue]30,00 zł[/COLOR][/B] [COLOR=red][B]zaległość za VIII, IX[/B][/COLOR],[COLOR=red][B]X,XI[/B][/COLOR], [COLOR=red][B]XII[/B][/COLOR]
[B]Nemko - [COLOR=Blue]10,00 zł[/COLOR][/B] [COLOR=black][U][B]Wpłaty do XII 2011[/B][/U][/COLOR] :lol: [COLOR=red][B]I[/B][/COLOR]
[B]Piove (Katarzyna W.)[/B] - [COLOR=Blue][B]30,00 zł[/B][/COLOR] do marca 2011 [COLOR=black][B]Wpłaty do II 2012 :lol:[/B][/COLOR]
[B]Jakub Ł. fb - [COLOR=Blue]50,00 zł[/COLOR][/B]
[B]TOŚKA - POZNAŃ - [COLOR=Blue]100,00 zł[/COLOR][/B] [U][B]Dostałam wiadomość, że od kwietnia w związku z prywatną sytuacją deklaracja wstrzymana[/B][/U] [/INDENT][/INDENT][U][B] [COLOR=red][SIZE=1]*- Na czerwono brakujące wpłaty - Prosimy o uzupełnienie[/SIZE][/COLOR][/B][/U][/INDENT][/INDENT] [/INDENT]

Edited by Marinka
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...