Jump to content
Dogomania

FRODO nareszcie się doczekał! Już w SWOIM domu! Dziękuje wszystkim


sacred PIRANHA

Recommended Posts

  • Replies 949
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

[quote name='malgosia_k']chętnie adoptowałabym Froda, tyle, ze mieszkam w bloku i zastanawiam się jak pies poradziłby sobie z czystością, mam na mysli załatwianie się na dworze i czy jest ogólnie zdrowy, bo skoro jest po takich przejsciach........podaję swój mail bo nie wiem jak inaczej moglibysmy się skontaktować [email][email protected][/email][/QUOTE]

O załatwianiu się na dworze to nikt raczej Ci nie powie - u mnie była podoba do Froda Tina i ona załatwiała się na dworze, nie w domu, sygnalizowała potrzeby - ale równie dobrze może to być kwestia kilku dni przyuczenia i kilku wpadek. Co wtedy?

Co do zdrowia - praktycznie każdy pies ze schroniska "coś" ma - czy robaki, czy pchły - są to jednak kwestie do poradzenia sobie. Jeśli chcesz, mogę wysłać Ci ankietę przedadopcyjną, która i Tobie, i nam da jakiś "początek" do zastanowienia sie nad adopcją Froda.

Link to comment
Share on other sites

pchły i robaki to nie choroba, z tym sie szybko i skutecznie walczy, z wpadkami kilkudniowymi też:), oby się tylko nauczył i nie zjadł nam całego mieszkania:)
Pomysł z ankietą jest super, dorzuc też jak możesz kilka fotek.My na prawdę jesteśmy zainteresowani adopcją takiego biednego psa.Ja wiem , że dużo ludzi woli szczeniaczki, ale te mają ogromne szanse na nowy dom.Te starsze juz znacznie rzadziej znajduja ciepełko, a historia Frodzia bardzo nas poruszyła.Czekam na maila ze zniecierpliwieniem Małgosia

Link to comment
Share on other sites

o rany!!!!ale super by bylo!!!!ja wzielam Fryzia ( wspomnianego na pierwszej stronie watku) ktory ewidentnie nie mieszkal wczesniej w domu tylko 3 lata w schronie i od razu wiedzial ze nie nalezy sie zalatwiac ani niszczyc w domu:)
pies po prostu idealny
obecnie mowie na niego hrabia zamojski bo na podlodze to on spac nie chce oj nie ,nie mowic juz o jedzieniu suchego chleba,ktory kiedys byl jego przysmakiem- teraz TYLKO posmarowany maslem:)))

Link to comment
Share on other sites

To wszystko trwa...na razie Frodo musi jeszcze cierpliwe czekać, zanim go wyciagniemy musimy dokładnie sprawdzić dom i upewnić się że jest swiadomy wszystkich problemów jakie z Frodem moga zaistnieć jako psem schroniskowym od zdrowotnych po behawioralne...ale kciuki trzymać już można, nie zaszkodzą napewno :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...