Jump to content
Dogomania

OPOLSKIE WYSTAWY, Opole 24-25.04.2010


Nikon

Recommended Posts

  • Replies 356
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Tebusa']Asiaczku to jesteś kolejną osobą która mogłaby nas zabrać w niedzielę :( Niestety rhodesiany w sobotę :([/QUOTE]
Eh, nie mogłaś mieć jakiejś innej rasy? Takiej, która jest prezentowana w niedizielę?:)

[quote name='Buszki']A ja szukam transportu dla jednej osoby z małym psem,z okolic Głogowa,na niedzielę.Oczywiście dokładamy się do paliwa.[/QUOTE]
O, rozumiem, że z formularzem on-line poszło wszystko OK?

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Asiaczku wiesz szykuję się na przedstawiciela I grupy (ew. II) ale nie wiem czy będzie wystawiany ;)

Czy jest ktoś z Warszawy kto szuka transportu? Chciałabym się albo zabrać z kimś, albo zabrać kogoś ze sobą.

Chodzi o sobotę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tebusa']Czy jest ktoś z Warszawy kto szuka transportu? Chciałabym się albo zabrać z kimś, albo zabrać kogoś ze sobą.

Chodzi o sobotę.[/QUOTE]

Teba, mam nadzieję że uda Wam się dotrzeć z Cynamonem:razz:! Też się wybieramy i liczę na mozliwość wymiziania młodego:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tebusa']Asiaczku wiesz szykuję się na przedstawiciela I grupy (ew. II) ale nie wiem czy będzie wystawiany ;)[/QUOTE]
Jakis uratowany czy szczeniak?

[quote name='Zuza i Noddy']Ja dzisiaj zrobiłam przelew, bo oczywiście w chociaz byłam w Katowicach 3 dni jakoś zapomniałam zapłacić.[/QUOTE]
Patrz, a ja nie zapomniałam:) Szkoda, że nie wspomniałaś o chęci płacenia - przypomniałabym:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Buszki']A będzie,będzie...O to rodzinne spotkanie właśnie chodzi :).[/QUOTE]
Jak jeszcze Benji dojedzie, to juz zupełnie będzie rodzinnie:)

[quote name='Jagoodka'][B]Asiaczek[/B] a my znowu w różne dni... grrr :([/QUOTE]
Bo my to się widujemy poza granicami:) Tak nam pisane...

[quote name='Tebusa']Raczej szczeniak, chyba że coś małego przyplącze się i będzie spełniało moje i mamy oczekiwania :)
P.s może uda nam się dotrzeć z seterami :lol:[/QUOTE]
Trzeba wierzyć, to się uda:)

[quote name='Tebusa']Kopię rodowodu trzeba dosyłać? Nie widzę nigdzie takiej informacji...[/QUOTE]
Ja zawsze wysyłam.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=2][COLOR=#666666][B]Termin zgłoszeń na Wystawę Międzynarodową oraz na Wystawy Klubowe IV i IX Grupy FCI zostaje przedłużony do dnia 6 kwietnia 2010. Opłaty do dnia 6 kwietnia 2010 - tak jak w pierwszym terminie.[/B][/COLOR][/SIZE]
[B][SIZE=2][COLOR=#666666][/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=2][COLOR=#666666]opłaty --> [url]http://www.zkwp-opole.pl/opole_2010_oplaty_konto.html[/url][/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...