Jump to content
Dogomania

OPOLSKIE WYSTAWY, Opole 24-25.04.2010


Nikon

Recommended Posts

  • Replies 356
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek'][B]Marchewkowy[/B] - a do nas wpadniesz przywitać się?
Jesteśmy w niedzielę...

Pzdr.[/QUOTE]

Asiaczku oczywiście że wpadnę :) i nawet psa ukradnę :loveu:, mam nadzieję że pamiętasz :lol: Widniejecie w mojej rozpisce gdzie i kiedy być :D basensji 10-11 ring 20.
[quote name='shadow9']Marchewkowy - jak znajdziesz chwilkę to podeszłabyś pod ring rudych z aparatem ;)?[/QUOTE]
Daj mi maila na pw to ci wyśle fotki twoje z rudą z katowic, wprawdzie cykane w biegu ale zawsze coś :razz: z rudymi będzie ciężko bo wtedy wystawiam psy, ale pogadać wpadnę na pewno, tylko pewnie już po rudych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marchewkowy']Asiaczku oczywiście że wpadnę :) i nawet psa ukradnę :loveu:, mam nadzieję że pamiętasz :lol: Widniejecie w mojej rozpisce gdzie i kiedy być :D basensji 10-11 ring 20.
[/QUOTE]
Tak, zgadza się. Baski zaczynają o 10.00 na ringu 20. Sędzia z Hiszpanii...
Cieszę się, że o nas nie zapomniałaś:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kisses']Uhu, no tak, Marchewkowy z lusterkiem będzie :D
Będę Cię gonić, jak się okaże, że mam coś wystawić :D

=[/QUOTE]

Ano będę i z lusterkiem i z ringówką :) Jak bym kogoś nie rozpoznawała to wybaczcie ale pewnie dopóki psów nie wystawie to będę zakręcona :) w sobotę powinien być lajcik bo wystawiam tylko aussie o 13.40 no i MP, ale w Nd może być gorzej ale po 11.40 powinnam być po ocenie psiaków tak że :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...