Jump to content
Dogomania

Szczęśliwie zakończone adopcje AMSTAFFów (mieszańce) POZNAŃ


Frogg

Recommended Posts

przepraszam ze sie wtrace szczeniaczki mialy porobione osobne fotki z opisami do tego . (te na zoltym tle) one byly chyba nastepnego dnia zaraz robione albo 2 dni po tym jak trafily do mnie.


agnieszka znajac mojego meza nie jest to kwestia emocji chwilowych a porzadnego wkurzenia- nie musisz sie bac sie bedzie edytowal posta, jezeli by edytowal to tylko po to zeby dopisac.


agaga napisalam dlaczego sa oglaszane jako psy w typie russela a nie jako russele - to jest bardzo duza roznica. i to chybanei do konca moj maz musi nauczyc sie czytac...

kazdy czlowiek chcialby miec chociaz mgliste wyobrazenie jakie to beda psy, dlatego jest "w typie jacka" by zapalic lampke- "ach w typie jacka czyli ruchliwe, nakrecone, aktywne, sportowe, psy lzejszego typu...itd" a nie ze " bede mial championa jack russel teriera za darmoche- ale mam farta"

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 802
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

widzialam te maluchy tylko przelotne-spaly w kartonie- i pomyslalam-albo to sa mega male asty albo cos jest nie tak...
do tego- 3tyg szczylki raczej nie przezylyby w tej budzie same na krowim mleku przez pare dni...
mysle ze to obecne DT maja najwiecej do powiedzenia jesli chodzi o maluchy...
wierze tez ze nie maja czasu zeby siedziec i klepac ogloszenia w klawiature skoro bable lataja im miedzy nogami;)
trzeba dowiedziec sie od ciotki Frogg skad pewnosc ze matka byla astem??a jesli byla to ojciec pewno -najprzystojnoeszy,maly kundel na wsi...
tylko,ze Frogg jest po operacji oczu-i raczej do kompa nie usiadzie jesli ma oczeta zaklejone...(choc watek nie powinien sie toczyc tak sam sobie,i powinien sie pojawic ktos kto nim zarzadza i trzyma lapke na finansach...)
moge jednak podac jej nr na pw-choc pewnie wy tez go macie??
ja w adopcje astow/nie astow sie nie mieszam,zaanagzaowalam sie w adopcje klusek kundelkow ktore mialam tylko przewiezc do DT- im napisalam ogloszenia(mimo,ze niewiele je widzialam)...i przypominam,ze za szczylki zostal mega rachunek w klinice wet...!!

Link to comment
Share on other sites

po pierwsze nie potrzebuje ochłonąć, bo jestem jeszcze spokojny.
po drugie pisze to co widze...i w przeciwieństwie do was jeszcze potrafie czytać ze zrozumieniem...

odp.

ad 1. skoro sugerujecie żeby ogłaszać jako kundle to po co cała ta jazda i usilne wciskanie bajek że są to asty?
ad 2. skoro nie znasz szczeniaków po co sie wypowiadasz na ich temat? a skoro chcesz pomóc wystarczy poprosić o zdjęcia.
ad 3. bliżej im do jacka niż do asta - czyt ad 1 to zrozumiesz o co mi chodzi.

dobitniej już chyba nie można ukrócić tej błazenady.

Link to comment
Share on other sites

Hmm, ogólnie to przykre jest to co piszecie, ja np. wypowiedziałam sie na watku, tak żeby troszkę uśmiechu wprowadzić i może zmniejszyć narastające napięcie, a wraz z innymi osobami, które mniej lub bardziej pomagają zwierzakom zostałyśmy opisane jako: "...poziom inteligencji jaki dzieci wykazujecie jest zatrważający..." i tym podobne... to nie było kulturalne. Ale nic tu po mnie, już znikam z tego watku, żeby nikogo nie zdenerwować jeszcze bardziej, bo najważniejze sa NA TYM "BAJZLU" sceniorki pamiętajcie o tym - pozdrawiam i zyczę wszytkim miłego wieczoru :)

Link to comment
Share on other sites

tu chodziło o ludzi ktorzy za wszelka cene probuja wcisnac mi kit ze one maja 5 tyg a ie 7-8 ze sa astami itd.

nie za bardzo rozumiem co za pomoc jest w momencie kiedy robi sie ze mnie idiote...bo szczerze mowiac jezeli ktos uparcie mi wmawia ze one sa mlodsze, ze sa astowe a ja patrze na nie i wiem gdzie lezy prawda i probuje to wytlumaczyc juz na prawde jak krowie a rowie a na koniec slysze ze nie bo maja 5 tyg i sa astowe to mnie szlag trafia. to jest tak jakby pisala niewidzialna czcionka. dawalam opisy, zdjecia wszystko... wszystkoc o potrzene do ogloszen a na koniec okazalo sie ze nie jest to w ogole tkniete, ze maluchy sobie siedza u mnie i czekaja no na co wlasnie na co? na to az znajde kolejne 10 min miedzy karieniami, zabawami, nauka, zdjeciami, praca, domem itd na zrobienei ogloszen. zabolal fakt ze zostalismy sami z tym. a jak zrobilam ogloszenia tak jak uwazalam za sluszne to zostalam zjechana....

Link to comment
Share on other sites

Mróweczko ciagle mysle o Was i być moze bedziesz musiała jeszcze raz pofatygowac się z tym kartonikiem do Przeźmierowa . Jesli wypali to szykuje się domek o rany i to jaki domek i jaki ogród a jakie serce az boje sie pisać dalej zeby nie zapeszyć .
Co do wygladu maluszków i ich wieku to moze powiem tak - odchowałam kolo setki szczeniąt więc jako takie rozeznanie mam , tak myślę i mogę stwierdzić ze przy tak drobnym ciałku i cieńkich łapeczkach i tempie przyrostu masy ( obserwuję sunię Merdajkę jak załatwia się na dworku ) nie sadzę aby wyroslo z tego coś podobnego do asta ( takie szczenieta też widywalam - sasiad hodował ) Jeśli mama faktycznie była tej rasy to ta sunia odziedziczyła cechy po tatusiu . Co do rozwoju to stwierdzam ze piesio bardzo sprawnie wchodzi po schodach , co raczej u 5 tygodniowych nie jest takie proste , pięknie załatwia sie na dworku i szaleje z kotem . Ma dość dlugie fazy aktywnosci co moim zdaniem świadczy o tym ze suńka jest starsza niz 5 tygodni .
Mam nadzieję ze uda mi się załatwić następną adopcję i bedziesz miała o jednego podopiecznego mniej .

Link to comment
Share on other sites

ja się wypisuję z tego wątku...nie mam zamiaru czytać, jak się tu ubliża, poniża i co tylko przyjdzie komu "na palce" - prosiłam kilka razy o AKTUALNE zdjęcia - ni ma, opisy - no są - 2 tyg. temu zrobione...róbta co chceta - ja naprawdę mam co robić i nie muszę tu udowadniać, ze nie jestem wielbładem...

pa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaLOlina']dziewczyny, to znow ja...rozmawialam z Paulina...
[B][COLOR="#ff0000"][U]koszty w lecznicy za kundelki z surowica(150zl)wyniosly w sumie 520zl!!!!!!!!!![/U][/COLOR][/B]
pieniadze potrzebne na cito na splate!!!

ciotka Frogg przelala na konto kataryny100zl- [COLOR="#ff0000"]zostaje jeszcze 420zl do zaplaty...[/COLOR]
koszty karmy, wyprawek-ktore trzeba bylo spalic lacznie z legowiskami psow- poniosla ciotka Kataryna sama...
trzeba uregulowac dlug w lecznicy wet...na kwote 520zl lecznica wystawi fakture- tylko na kogo??i kataryna ja podesle komu trzeba-zeby nie bylo watpliwosci(skan umiscimy tutaj...)tylko komu??

[COLOR="#ff0000"][SIZE="3"]wiec pieniadze na cito potrzebne!![/SIZE][/COLOR]
wiem,ze Frogg miala dzis operacja wiec chwilowo jest wylaczona, jak narazie wyslalam jej smsa z informacja o kosztach wet... :([/QUOTE]


Już jestem. Na razie przy kompie mogę siedzieć tylko kilka minut dziennie , ale to już coś.

Cioteczki przyślijcie do mnie FV za maluszki, ja się tym zajmę.

Jutro zobaczę czy wpłynęło mi coś na konto i wszystko opiszę.

Dwa bazarki były ale nie wiem jak się mają. Wystawię nowy i zbierzemy jakoś tą kasę.

Jak coś przegapiłam to proszę dajcie znać.

Link to comment
Share on other sites

Frogg - jeśli chcesz możesz wystawić swój bazarek łącznie z "moimi" fantami - zdjęcia możesz skopiować stąd - moje bazarki się juz skonczyły i jeśli uznasz, że coś z tych rzeczy może się przydać - to bierz śmiało;)

[url]http://www.dogomania.pl/threads/147809-Uwaga-pies-z-astem-bulkiem-onkiem-na-pilnie-potrzebujAE-ce-astki-do-20-12-09[/url]

[url]http://www.dogomania.pl/threads/173050-Fotelik-nosideA-ko-dla-dzieci-wizytowniki-na-bullowate-do-30-11-do-24-00[/url]

[url]http://www.dogomania.pl/threads/172907-Programy-gry-edukacyjne-dla-dzieci-dla-bullowatych-w-potrzebie-do-30-11-godz-24-0[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']Frogg - jeśli chcesz możesz wystawić swój bazarek łącznie z "moimi" fantami - zdjęcia możesz skopiować stąd - moje bazarki się juz skonczyły i jeśli uznasz, że coś z tych rzeczy może się przydać - to bierz śmiało;)

[url]http://www.dogomania.pl/threads/147809-Uwaga-pies-z-astem-bulkiem-onkiem-na-pilnie-potrzebujAE-ce-astki-do-20-12-09[/url]

[url]http://www.dogomania.pl/threads/173050-Fotelik-nosideA-ko-dla-dzieci-wizytowniki-na-bullowate-do-30-11-do-24-00[/url]

[url]http://www.dogomania.pl/threads/172907-Programy-gry-edukacyjne-dla-dzieci-dla-bullowatych-w-potrzebie-do-30-11-godz-24-0[/url][/QUOTE]

Bardzo, bardzo dziękuję :) :) :) Uściski

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ciencienia']kaLOlina Ty czekasz na kaskę na FV za sceniorki, które odeszły, a ja sie o konto doprosić nie mogę, zadeklarowalam kaskę i Ciocia - nowy dom Goliata tez chce się dołożyć, więc przeslij mi prosze w wolnej chwili nr konta, czekam papapapapa :)[/QUOTE]

Hejka,

To ja dostanę FV za szczeniorki i zajmuję się finansami. Zaraz wyślę do Ciebie PM z danymi.
Nie było mnie przez kilka dni , przepraszam, że czekałaś.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rodzice']mam coś na bazarek ale jak mam to wystawić napiszcie bo jestem zielona na razie tylko kupuję[/QUOTE]

Możesz wysłać mi na mail zdjęcia rzeczy wraz z opisem i ceną. Ja to wystawię na jednym mega dużym bazarku :D Później jak ktoś kupi Twoją rzecz z bazarku to wysyłasz ją do nabywcy (oczywiście za zwrotem kosztów przesyłki).

Mój mail [email][email protected][/email]

Chyba, że wolisz sama zrobić bazarek, to napisz, wyślę Ci krótką instrukcję :)

Dziękuję bardzo za wsparcie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...