Jump to content
Dogomania

Szczęśliwie zakończone adopcje AMSTAFFów (mieszańce) POZNAŃ


Frogg

Recommended Posts

  • Replies 802
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

55zl royal
78,50zl brit junior
odrobaczenienie wiem bo doliczyli do wizyty ale to jakies grosze byly wiec nie ma o czym mowic;)
szczepienie robimy jak sie robali pozbedziemy bo z jednego jeszcze wychodza piekne....

miecha nie licze bo ciezko byloby mi to podzielic- kupuje duuuzzzeee porcje od razy dla stada ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justysiek']jak mi laskaiw dogomania pozwoli skonczyc ten bazar to go wrzuce:angryy:
wogole pozmienialo sie duzo i ciezko sie teraz odnalezc:mad:[/QUOTE]


Jak dobrze cioteczko justysiek , ze jesteś :)
Za kilka chwil wyślę do Ciebie moją resztę rzeczy na bazarek.

Cierpliwosci trzeba miec coraz więcej do dogo, działa coraz gorzej a nie coraz lepiej.... :(

Link to comment
Share on other sites

Koszty:

mrówa23 - 55,00+78.50= 133,50
emdziolek = 60,00
Frogg = 80,00 za transport

Z pierwszego bazarku sprzedaż wyniosła [B]202,00[/B], zatem jak tylko spłyną do mnie pieniążki z bazarku przelewam pieniążki na konto cioteczki mrówy23 i cioteczki emdziolek.

Proszę cioteczki o wysłanie na PW numeru konta wraz z danymi.

Będzie nastepny bazarek, więc proszę auktualniać koszty na forum.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frogg']Jak dobrze cioteczko justysiek , ze jesteś :)
Za kilka chwil wyślę do Ciebie moją resztę rzeczy na bazarek.

Cierpliwosci trzeba miec coraz więcej do dogo, działa coraz gorzej a nie coraz lepiej.... :([/QUOTE]
to prawda:angryy:
ale nie martwie sie, ja znalazlam na bazarek dla malych rozne rzeczy, mam nadzieje ze cos sie sprzeda:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emdziolek']potrzebuję kogoś do przeprowadzenia wizyty adopcyjnej w głogowie- mam chętnych na kleo, ludzie wydają sie bardzo fajni ale trzeba ich sprawdzić.
Przez chwilką kupiłam maluchom pół kilo eukanuby bo na royala mnie w chwili obecnej nie stać, zapłaciłam 12zł.[/quote]

[color=red][b]potrzebna pilnie wizyta adopcyjna w głogowie. [/b][/color]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justysiek']to prawda:angryy:
ale nie martwie sie, ja znalazlam na bazarek dla malych rozne rzeczy, mam nadzieje ze cos sie sprzeda:eviltong:[/QUOTE]

Navpewno coś się sprzeda, z pierwszego bazarku troszkę się uzbierało pieniążków, to i z 2giego musi się udać :).

Link to comment
Share on other sites

z Glogowa tez pisala rodzinka w sprawie Goliata...moze to Ci sami?? nie ma co ich skreslac za to,ze szukaja dalej skoro Goliata moga nie dostac...ale z tamtego watku ma isc wizyta- jesli by byli ok a Goliat pojdzie do p.Agaty... to moznaby im dac naszego malucha...
gdyby to byla ta sama rodzinka(maja psa, niedawno znalezli pieska ale oddali go w dobry domek a teraz jakos im pusto i stwierdzili,ze 2psy to nie az takie obciazenie)to mozna by 1wizyte zrobic i juz :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaLOlina']z Glogowa tez pisala rodzinka w sprawie Goliata...moze to Ci sami?? nie ma co ich skreslac za to,ze szukaja dalej skoro Goliata moga nie dostac...ale z tamtego watku ma isc wizyta- jesli by byli ok a Goliat pojdzie do p.Agaty... to moznaby im dac naszego malucha...
gdyby to byla ta sama rodzinka(maja psa, niedawno znalezli pieska ale oddali go w dobry domek a teraz jakos im pusto i stwierdzili,ze 2psy to nie az takie obciazenie)to mozna by 1wizyte zrobic i juz :)[/QUOTE]


Z Głogowa ani z okolic niestety nikogo nie znalazlam do wizyty przedadopcyjnej :( Tamci ludzie mają już starszego psiaka, 2 dzieci - nie wiem czy to ci sami - jeśli to oni to bardzo sympatyczni. Pani Agnieszka ma na imię. Państwo mogą podjechać np. do Leszna po psiaka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']Z Głogowa ani z okolic niestety nikogo nie znalazlam do wizyty przedadopcyjnej :( Tamci ludzie mają już starszego psiaka, 2 dzieci - nie wiem czy to ci sami - jeśli to oni to bardzo sympatyczni. Pani Agnieszka ma na imię. Państwo mogą podjechać np. do Leszna po psiaka.[/QUOTE]

oj a ja myslalam ze ktos sie znajdzie??

kurcze najblizej to chyba Legnica, albo Lubin...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ms_arwi']Pytam sie dziewczyn z Boleslawca, czy nie maja tam kogos. Blisko stosunkowo jest tez do Leszna.[/QUOTE]

szukałam kogoś z pobliskich miejscowosci...ale nikt nie ma samochodu :( to nie ci sami państwo dzwonili o astusię....czyli są 2 domki do sprawdzenia w Glogowie...a nie ma kto tego sprawdzić

Link to comment
Share on other sites

Glogowskie Stowarzyszenie Pomocy Zwierzetom: [url]http://amicus.glogow.pl/[/url]
Mozna sie z nimi skontaktowac, przedstawic sprawe i poprosic o pomoc w sprawdzeniu domkow dla psiakow. Najlepiej zeby kontaktowaly sie osoby znajace adresy domkow :) Przeklejam ich dane kontaktowe:
Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom AMICUS,
ul. Obrońców Pokoju 30, 67-200 Głogów
tel. 698 305 889 czynny w dni powszednie w godzinach 18-20
mail: [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...