Jump to content
Dogomania

Najsmutniejszy pies w schronisku... Teraz już nie !!! MA wspaniały DOM !!!


nika28

Recommended Posts

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

DZiekuje pieknie wszystkim za pomoc:loveu:

SMutasek jest juz w nowym domku.Ma fajny cieply dom,duzy ogrod.Mieszka z malzenstwem w srednim wieku i ich starusienka mama(ale kobieta cud miod i orzeszki).Powiedziala ,ze u nich w domu na pierwszym miejscu sa psy,potem koty a na koncu ludzie.Smutasek ma sliczna kolezanke babulinke collie,ktora ktos porzucila pare lat temu na sylwesta....i stsaruszka kundelka sredniej wielkosci....psiak wylysialy,stqarusienki staruszek.Pytalam czemu jest lysy to powiedzieli ze na starosc m usie tak zrobilo i lekar zpowiedizal ,ze to genetyczne.Ja sie tam nie znam.Sa tez dwa koty.Olaly totalnie naszego smutaska.Ten odrazu wmlucil spora dawke jedzeniano i na powitanie obsikal kuchnie,potem pokoj,i przedpokoj na co Pani ze spokojem:spooookojnie musi zaznaczyc ze od dzis tu mieszka(potem dodala ,ze wie ze to niepedagogiiczne)Psiaki maja 3 mieciuskie legowiska obobk siebiew pokoju dziennym i sypialni Panstwa jednoczesnie.Stwierdzili,ze teraz musza zdecydowanie powiekszyc lozko(SMutas napewno sie na nie wladuje: ) )
Jest super psem.Byl bardzo grzecnzy przez cala podroz.No aniol!
a w schronie chyba nie mial lekko.....wychudzony totalnie no i pysio ma troszke pogryziony(stare slady)chociaz wiem ,ze to normalne w schroniskach.a on taka dooooopa wolowa.


No nic to ja koncze epopeje.

wybaczcie mi chaos:oops:


Dziekuje jeszcze raz wszystkim.

makabi,nice,cudnej parze ktora nas zawiozla i wszystkim ktorzy wspierali nas:-D

Link to comment
Share on other sites

Hej hej.Co tu tak pusto u SMutasa:mad:

Dzwonila dzis do mnie Pani smutaskowa.
Chlopak juz ma powycinane dready pelne kalu i brudu.Wykapany tez jest,ale bedzie kapany niedlugo jeszcze raz bo nie wszystko zeszlo:shake:
Wieczorem zostal wypuszcozny na ogrod razemz dwoma przyjaciolmi i po bieganku nie byl pewny czy moze wejsc do domu:evil_lol:
potem w domu nie opuszczal Pani i jej corki na krok.ciagle chce byc przy czlowieku.
Noc przespal spokojnie.Najpierw na legowisku w pokoju a potem w przedpokoju bo bylo mu chyba za cieplo.
Z psiakami super sie dogaduje(nawet ze zmierzlym wylysialym 15sto latkiem :-o ) .
No i je jak szalony......
rano psiaki dostaja sucha karme a popoludniu danie na cieplo.

Babcia glowa rodizny tez jest zachwycona powiedziala nawet pewna calkiem fajna zlota mysl:
"bo pies jest najwierniejszy.Dzieci w koncu pojda swoją drogą.Mąż też czasem zboczy z drogi a pies będzie przy nas zawsze " :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

hihihi nio pewno sie cieszy::loveu: ten nasz SMutasek.
A poslanko fakt ma swoje ma.Mieciuskie :loveu:
ale podobno psiaki sie zmieniają poslaniami miedzy soba :evil_lol:i spia nieraz "we dwoje"na jednym albo z kotami.

wiecie mialam dzis o niego jeszcze dwa telefony:crazyeye:

jednym ludziom obiecalam przeslac podobne pieksi na maila.
Macie jakies na oku?

Link to comment
Share on other sites

a ja rozmawialam przed chwila z Pania smutaskowa;)

SMutas wlasnie oglada ze swoim Panem epoke lodowcowa.
Wypieknial podobno,szafek w domu juz nie podlewa;)
gadalysmy z pol godziny o nim.
straszny z niego zarlok!pochlania jedzenie niesamowicie.mieso,jakies owsianki czy cos z warzywami.Jakies dzikie rzeczy:evil_lol:
Po ogrodzie hasa jak szalony i podobno jak ktos przechodzi kolo bramy to czasem zdarza mu sie szczeknac:crazyeye:

kradnie tez rzeczy(jedzeniowe)ze stolu:-D
nawet suczka staruszka przy nim odzyla.

no ale wydarzyla sie tez tragedia....stary ,ysy zmierzly staruszek odszedl.Podczas operacji.Mial raka z przerzutami.
ponoc byl placz i zaloba.

Sa zdjecia smutasa.
Jak tylko przyjedzie syn Pani smutaska to mi przesle na maila.Ona jest starsza osoba i nawet nie ma komputera.

Link to comment
Share on other sites

tez czekam na zdjecia z niecierpliwoscia.ALe on musi byc teraz piekny:loveu:
kurcze mysle czy znam jakas cioteczke z Jaworzna zeby skoczyla obfocic malego i wrzucic na dogo.

a i SMutas nawet koty goni ale tak zabawowo;) a te koty to takie dwa slimoki grube sa:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[INDENT]Przepraszam za offa ,
[B]zabiedzone kudłacze w potrzebie proszą o wsparcie:[/B]

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/173217-Skarpeta-kudA-aczy-POMA-A-kudA-atym-psiaczkom"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1732...atym-psiaczkom[/COLOR][/URL] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Tak jak mowilam dziś Toli u SMutasa wszystko pięknie:loveu:
Teraz nazywa się Rudy i naprawde naprawde mieszka w najcieplejszym (pod wzgledem atmosfery uczuc) domu.
Kiedy dzwoni Pani Rudego to spokojnie na parenascie minut mozna sobie usiasc w fotelu i posluchac rudych" opowiesci :)
Tak jak pisalam wczesniej SMutas mieszka w domku z duzym ogrodem(przystosowanym specjalnie pod psy) bczyli zadnych grzadek itd tylko drzewa i krzewy owocowe.Uwielbia po nim biegac ze swoja starenka przyjaciolka Ophra(collie).
W domu łóżko traktuje jak "chodnik" czyli lazi po nim jak po szmacie:evil_lol: a czasem sypia jak mu sie zachce.
Nie ma w nim juz z smutasa....to istny szaleniec i wesolek.Broni swoich panstwa kiedy przychodza goscie ale po chwili juz jest zaprzyjazniony z goscmi ;)

Musze sie kiedys wybrc tam posiedziec i obfocic Rudego.
ale kawalek mam do \jaworzna

Moze jest ktos z tych okolic i wybralby sie porobic zdjecia po metamorfozie???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...